Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Siema Panowie, trochę mnie nie było - dość duże zawirowania w robocie i dodatkowo córeczka w szpitalu, ale G jest ;)w tym mies chciałbym też zamknąć temat kubków G ?

post-38269-0-71904400-1462371235_thumb.jpg

post-38269-0-57156100-1462371241_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Siema Panowie, trochę mnie nie było - dość duże zawirowania w robocie i dodatkowo córeczka w szpitalu, ale G jest ;)w tym mies chciałbym też zamknąć temat kubków G ?

 

Ostatnia licytacja startuje 8 maja i kończy się 15 maja. Jeśli do tego czasu kubek będzie to może iść 15tego. Jeśli nie to możesz go odliczyć, bo nie ma fantów ani zainteresowania, więc nie ma sensu na siłę przeciągać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7900RD barwione jest szkło wyświetlacza a nie folia więc po zmianie w pozytyw kolorek widać :

 

7900B chyba nie ma żadnych malunków, więc powinno być szaro :)

 

No właśnie o to mi chodziło, żeby nie wymieniać na kolorowy, a moje przypuszczenia się potwierdziły (że to sam wyświetlacz jest barwiony).

A gdzie kupić taką folię polaryzacyjną, aby była dobra, a nie jakieś badziewie i gdzie mógłbym takiej modyfikacji dokonać ? Sam nie czuję się na siłach, zarówno w zakresie wiedzy o foliach, jak i zajęć praktycznych z rozebranym zegarkiem w rękach ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatnia licytacja startuje 8 maja i kończy się 15 maja. Jeśli do tego czasu kubek będzie to może iść 15tego. Jeśli nie to możesz go odliczyć, bo nie ma fantów ani zainteresowania, więc nie ma sensu na siłę przeciągać :(

Marlena, a czy ta ostatnia licytacja, to Casio w podróży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam poszukuje instrukcji w jezyku  polskim do Casio rangemana 9400 modul 3410. Moze ktos posiada i wysłałby na meila. 

[email protected]

Z góry dziekuje

szambelanie szanowny, już Ci podlinkowałem miejsce, gdzie najszybciej znajdziesz tę instrukcję, ale widzę, że uparcie szukasz wszędzie, gdzie się da. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, fajna dupka :D

Lubię takie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez żadnej skazy, czy tam celulitu  :D

Super tyłek  :)

Haha, Tomasz, to Ci się udało! :D Ale faktycznie, zadek jak się patrzy! ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Marlena, a czy ta ostatnia licytacja, to Casio w podróży?

Wszystko na to wskazuje. Choć mam sygnał, że może znajdą się jeszcze jakieś fanty, więc może uda się jeszcze trochę pomóc Izabelli.

Tak czy inaczej 15tego idzie Casio pod młotek ;)

 

szykować kasę proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło, żeby nie wymieniać na kolorowy, a moje przypuszczenia się potwierdziły (że to sam wyświetlacz jest barwiony).

A gdzie kupić taką folię polaryzacyjną, aby była dobra, a nie jakieś badziewie i gdzie mógłbym takiej modyfikacji dokonać ? Sam nie czuję się na siłach, zarówno w zakresie wiedzy o foliach, jak i zajęć praktycznych z rozebranym zegarkiem w rękach ;)

Sam zrobisz. Folia z allegro. Wyjmujesz moduł, żyletka ściągasz folie naklejona na lcd, jeżeli zostanie klej na lcd to zmywaczem do paznokci usuniesz. Wycinasz kawalek folii z tej co kupisz i naklejasz na lcd. Naprawdę wystarczą umiejętności w rozkręcaniu zegarka :)

Edytowane przez Mapeteusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójki muszą być ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szambelanie szanowny, już Ci podlinkowałem miejsce, gdzie najszybciej znajdziesz tę instrukcję, ale widzę, że uparcie szukasz wszędzie, gdzie się da. :(

no niestety tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach

 

 

Murcins, zabiłeś mnie tym zdjęciem :)


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.