Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Czym (oprócz paska oczywiście) różni się ta wersja od wersji BB za 550 zł?

Nie do mnie to pytanie tylko do sprzedającego :)

Papierowym opakowaniem i puszką.  :D

Najlepsze jest to że na grupie na FB Marek chce za niego TYLKO połowę tej kwoty ;)

Nic tylko brać

@pepepatryk

Fajna fota, bardziej wakacyjnie się nie da ^_^

Dzięki wielkie :) 

Brakuje piachu i jakiegoś trunku :D

:D piach był, ale trunku nie było bo samochodem dziś jeżdżę 

Zegarek mam chyba z 7 lat, rzadko go noszę, ale do takiej wakacyjnej scenerii jest niezastąpiony  B)

Dzięki wielkie :) 

:D piach był, ale trunku nie było bo samochodem dziś jeżdżę 

Zegarek mam chyba z 7 lat, rzadko go noszę, ale do takiej wakacyjnej scenerii jest niezastąpiony  B)

Super fota :)

Ten co sprzedaje za 5k to nie ten sam co sprzedaje za 2.5 :P szaleństwo...

z 5K na 2K, niezłe promo :D

Siła marketingu ---> było 5000 jest 2000, grzech nie wziąć :)

Ten co sprzedaje za 5k to nie ten sam co sprzedaje za 2.5 :P szaleństwo...

Czyli nie taki unikat :)

Ale dlaczego się dziwicie - Roman i Roman też może się różnic ceną o kilka tysięcy w zależności od "ubrania" - w GW-9400-1 i GW-9400FBJ-4JR jest ten sam moduł, a różnica w cenie powala o GW-9430EJ-9JR nawet nie wspominam, się ludkowie na ebay'u naoglądały to i teraz Kinga "po taniości" puścić nie chcą ;)

Żelek do Romka jakby ktoś chciał  http://www.ebay.pl/itm/g-shock-rangeman-gw9400-transparent-clear-jelly-bezel-and-strap-/263130568049?hash=item3d43cdd571:g:LPYAAOSwVJhZXagO

Edited by Daito

:)

Nie no jasne że tak, poprostu tak sobie szydzimy z ceny.

Wiadomo że rynek limitek taki jest i ma swoje prawa. Mimo wszystko cena z kosmosu skoro limitowany jest tylko pasek :/ bo sam zegarek to zwykły BB ( nawet nie Gwx)

Może ten zegarek kiedyś będzie tyle warty skoro jest tylko 500szt, tylko za 15 lat jak będzie nadal w stanie NOS.

Nie no jasne że tak, poprostu tak sobie szydzimy z ceny.

Wiadomo że rynek limitek taki jest i ma swoje prawa. Mimo wszystko cena z kosmosu skoro limitowany jest tylko pasek :/ bo sam zegarek to zwykły BB ( nawet nie Gwx)

Może ten zegarek kiedyś będzie tyle warty skoro jest tylko 500szt, tylko za 15 lat jak będzie nadal w stanie NOS.

Dokładnie.

Tymczasem u mnie, wiedziałem że kiedyś wrócę do Romana :P

yQ3PtCP.jpgkQ77WnI.jpg

Dzięki:) Jak na karbon ma bardzo mięciutki pasek, genialny :) nigdy tak miękkiego paska w G nie miałem. Jedyny minus to podświetlenie:/ które nie podświetla równomiernie całej tarczy...

Jedyny minus to podświetlenie:/ które nie podświetla równomiernie całej tarczy...

Czyli nie tylko ja marudze na podswietlanie :) :)

Ale fakt jest taki że mialem kilka sztuk Romcia.. i w zaleznosci od daty produkcji swieciły lepiej gorzej ale ten wypadl najgorzej... Najlepiej swiecił CMJ

Loteria z podswietlaniem Romcia tak samo jak z Samsungiem S8 tam różowe ekrany wystepują.. :)

Edited by szuwar1978

Matej jak nie mialeś wtedy to nie przeszkadza bo uważasz że tak ma być... ale jak byś zobaczyl jak pieknie Romek potrafi rozbłysnąc to jak pozniej takiego trafiasz to masz niedosyt... :)

Juz kiedys wstawialem te foty. W sumie zdjecia tego w calosci nie oddadza ale widac roznice. Diodę zawsze lekko bedzie widać z boku ale caly ekran jest idealnie rowno podswietlony a nie sciemnia sie... miales nowego Froga to powiem Ci że Romek może tak samo swiecić... :)

A tu moje stare foty jak mialem oba....

iPI3b2P.jpg

FMWbuJD.jpg

Edited by szuwar1978

Murcins na Twojej fotce wyglda calkiem calkiem... ale wiem z doswiadczenia że na zdjeciu ciężko to zlapac bo jak robisz na auto a tym bardziej telefonem to mocno ISO jest podniesione i dlatego jedna strona jest prawie biala a druga swieci idealnie.... :) masz na bank ten sam co wszyscy ktorzy kupili na eglobal z data 315F i swieci podobnie jak na mojej drugiej fotce...

Ale nadal twierdze ze ta wersja Romcia jest najfajniejsza.

Edited by szuwar1978

No mój świeci tak.

Mój też tak świeci, dlatego napisałem że bardzo podobnie jak CMJ świecił... spróbuję jutro aparatem pstryknąć, ale robienie fot "świecących" "G" to nie jest sprawa prosta...

Edit: choć w sumie może mi się tylko wydaje... :huh:

Edited by Daito

:)

Tu tez widać diody jak w 9400 tylko, że z prawej strony. Taka niestety wada tego typu podświetlania.

GBD-H1000-1ER,GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER,GD-400-4ER