Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

IMHO jest to niestety działanie celowe. Zibi sprzedaje części zamienne bo musi. Nie jest to w ich interesie. Woleliby żeby zamiast 2 przebrań do Romana ludzie kupowalu jolejne 2 Romany. Normalka. Stąd taka polityka zniechęcająca.

Taplaltakl.

Cześć.A mam jeszcze jedno pytanie co zauważyłem odnośnie mojego gd 350. Załączam sobie na noc te automatyczne podświetlenie żeby w nocy gdy się ocknę zobaczyć która godzina.A ono mi się wyłącza po jakimś czasie.jeszcze nie wyniuchałem po jakim ale jak się przebudzałem to miałem to wyłączone. Myślałem że podczas spania gdzieś docisłem guzik ale jak zegarek leży to to samo.Tak ma być albo coś trza ustawić żeby trzymało cały czas.

W zegarkach bez TS automatyczne podświetlenie wyłącza się po 6 godzinach.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

ZIBI.SA ma gleboko w d...e klientów, bo są monopolistami.

Czas oczekiwania na zegarek oddany na gwarancji 3 ,4 miesiące, to już ignorancja w największym wydaniu.

Ale...

Jak jakieś części potrzebujecie ,to kontaktujcie się na FB z ADAM ŁĘPA ,troszke drozej ale mega szybko i profesjonalnie.

Mam prośbę do kolegów z forum, jakby ktoś miał bądź znał kogoś kto ma części bądź trupa risemana pierwszej generacji czyli DW-9100 to proszę o kontakt poszukuje dokładnie dolnej podkładki zegarka. Zdjęcie poglądowe z neta.b0e2a66173a60b8b6ab8d1ccfcf739c8.jpg

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

ZIBI.SA ma gleboko w d...e klientów, bo są monopolistami.

Czas oczekiwania na zegarek oddany na gwarancji 3 ,4 miesiące, to już ignorancja w największym wydaniu.

Ale...

Jak jakieś części potrzebujecie ,to kontaktujcie się na FB z ADAM ŁĘPA ,troszke drozej ale mega szybko i profesjonalnie.

Adam spoko, ale jak mam 1/3 całego zegarka więcej zapłacić przy dużym zamówieniu to jednak wolę poczekać i kupić w ZIBI. Chociaż jest na kogo pokrzyczeć

Ostatnio zamawiałem części z Zibi , i jestem miło zaskoczony , ok 3 tygodni, a uprzedzali o 4 tygodniach i część była u mnie.

Guest Capri

Widocznie mieli na stanie

Edited by Capri

Ostatnio zamawiałem części z Zibi , i jestem miło zaskoczony , ok 3 tygodni, a uprzedzali o 4 tygodniach i część była u mnie.

To musiał być wypadek przy pracy ;)

Pewnie mieli na stanie albo akurat robili zamówienie.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Ja również miałem czekać 4 tyg. Jest już ponad 8 tyg. Byle do maja dojechaly.

Panowie, potrzebuję Bullbars'ów do modelu GD-100. Wiem, że dostępne tylko za wielką wodą u gościa o nazwie JaysAndKays. Jedna sztuka po obecnym kursie dolara (3.50) wychodzi za prawie 80zł. Paczka 3 sztuk wychodzi z przesyłką po 51zł, paczka 4 sztuk to jakieś 43zł za jeden. Ktoś byłby chętny poprowadzić taką akcję i pomóc w ściągnięciu?

A ja sobie dzisiaj kupiłem za 80zł. takiego pseudo dżiszoka. Po nowym roku ruszam do pracy a szkoda mi mojego nowego GD350.Nie będzie mi go żal jak się rozwali a i może jakieś  śrubki wykorzystam w przyszłości.Nie będę tygodniami czekał na dostawę jak tu koledzy piszą.

Edited by mirek 1969

Wiedzialem że taki będzie odzew  :) I że to szajs to też wiem.Ale może posłuży jakiś czas.A nowego GD350 szkoda.A tak w nawiasie to mi kiedyś podobny szajs na grubie lata służył i po odejściu na zasłużoną emeryturę służy młodemu pokoleniu :)

Weź skasuj to zdjęcie. Wstydź się

Skasowany ;)

Uwierz, Waldku - nie masz czego żałować. Na pewno masz w domu ładniejsze zegarki. :)

Czemu zaraz tak nerwowo :) Przecież napisałem że to do roboty ,rozwali się to nie będzie lamentu.

A tak na poważnie nie szkoda by było takiego nowego zniszczyć?