Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem swojego pierwszego gshock'a.

Jaki model polecicie na mój małych rozmiarów nadgarstek (około 20cm) ?

DW-5600  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lexom

@tomaliusz, dzieki - wezmę pod uwagę podczas zakupu.

A coś z okrągłą tarczą i wskazówkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A coś z okrągłą tarczą i wskazówkami ?

 

 

GW-A1000 albo 1100 też by się nadał


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz Tomek, no co taki duży koledze proponujesz? Ja bym zaproponował G-2900. :)

 

@lexom Kolego, my sobie tu z Ciebie podśmiechujki robimy, nie przejmuj się. Ale tak to jest, jak piszesz, że nadgarstek 20cm jest mały. Wśród drwali czy ślusarzy może i tak, ale tu, na podforum miłośników Casio G-Shock, to wiesz, siedzą sami pracownicy biur z łapkami po 17-18cm, którzy tyrają swoje zegarki głównie podczas ostrego deskdivingu. ;)

 

A na poważnie: obwód już znamy, określ budżet i czy ma być tylko z wyświetlaczem czy ma mieć również wskazówki, to coś zaradzimy na brak G na ręku. :)

 

EDIT: Widzę, że koledzy byli szybsi. Oczywiście popieram Mateja - jeśli tylko budżet pozwala, bierz GWG-1000. Ale GW-A1100 (jeśli brak wyświetlacza nie przeszkadza) też będzie super. :)

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem swojego pierwszego gshock'a.

Jaki model polecicie na mój małych rozmiarów nadgarstek (około 20cm) ?

Rangeman! Niedługo to będzie jedyny prawilny G :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również stawiam na Rangemana:D gw-9400

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lexom

@TomG80, zmierzyłem jeszcze raz - dokładnie to 19cm wyszło (więc prawie zaliczam sie do "pracowników biurowych").

 

Szukam czegoś ze wskazówkami i wyświetlaczem. Gwg-1000 mi się podoba ale jak dla mnie cena zbyt wysoka. Szukam czegoś w przedziale 400 - 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lexom, w tym przedziale cenowym popatrz na GAW-100

ma solara i WC

Edytowane przez mber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś ze wskazówkami i wyświetlaczem. Gwg-1000 mi się podoba ale jak dla mnie cena zbyt wysoka. Szukam czegoś w przedziale 400 - 600 zł.

GAW-100 to dobra propozycja @mber. W sumie jedyna rozsądna moim zdaniem przy powyższych wymaganiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, weź GAW-100. Teraz w Watchshopie są na niego dobre ceny. I masz do wyboru trzy wersje kolorystyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę znalazłem. Lombard pisze m.in.: "(...) stan wizualny oceniam na bardzo dobry (co potwierdzają załączone zdjęcia)."

 

Chyba nie chcę wiedzieć, jak wygląda wg nich zegarek noszący ślady lekkiego zużycia...

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7111862358

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Pieniądze w błoto, nawet nie wiadomo co w środku siedzi, na pewno bateria zamiast akumulatora, brak uszczelki itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, gratuluję zakupu. GW-S5600 moje niedoścignione marzenie. :)

 

Jak wrażenia? Nie za ciężki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urywa rękę  ;)

 

a tak na poważnie to jest ultra lekki, do tego stopnia, że można uznać to za jego minus. Poza tym jest naprawdę kozacki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie go dorwales i za ile, jeśli to nie tajemnica? i niech się długo nosi, sliczny!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego kwadrata, miło wspominam. 

 

vuvkEYz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Panowie jest na allegro nowy.Brać? Miałem kiedyś Ryśka sprzedałem i żałuję i jestem na etapie poszukiwań.Jakoś nie jestem zainteresowany używką wolę dołożyć parę groszy i mieć nowy.

Casio G-shock GW-9200-1 Radio Controlled NOWY (7102090583)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hej.Panowie jest na allegro nowy.Brać? Miałem kiedyś Ryśka sprzedałem i żałuję i jestem na etapie poszukiwań.Jakoś nie jestem zainteresowany używką wolę dołożyć parę groszy i mieć nowy. Casio G-shock GW-9200-1 Radio Controlled NOWY (7102090583)

W jednym ze sklepów w Szczecinie widziałem kilka razy Ryśka za 888 pln i pewnie bym tą końcówkę urwał ale musiałbym podjechać i sprawdzić czy jeszcze jest.

Ale to nie dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie go dorwales i za ile, jeśli to nie tajemnica? i niech się długo nosi, sliczny!! 

 

To nie tajemnica proszę: 

 

https://www.ebay.pl/itm/Casio-G-SHOCK-GW-S5600-1JF-Tough-Solar-Radio-Multiband-6-Carbon-Fiber-Band/302487658781?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649

 

Ja kupowałem jakiś czas temu i cena była lepsza. Do tego obyło się bez dodatkowych opłat celno-skarbowych  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym ze sklepów w Szczecinie widziałem kilka razy Ryśka za 888 pln i pewnie bym tą końcówkę urwał ale musiałbym podjechać i sprawdzić czy jeszcze jest.

Ale to nie dziś :)

Też zaproponowałem jakiś rabat ale na razie się chop nie odezwał.Poczekamy zobaczymy co z tego wyniknie.Ale dzięki jakby co nie wypaliło to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.