Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Agent Boris

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. Sorry za tragiczną fotkę. GM-2100 Serio, jestem pod mega wrażeniem tego G-Shocka. Kocur na maxa!🔥 Mam nadzieję, że po weekendzie wpadnie GW-5000-1JF🙈😃
 2. To prawda. Ten zegarek jest świetny. Sam zamówiłem ale dotarł do mnie z zarysowaną maskownicą, więc odesłałem i dostałem zwrot pieniędzy. Niestety ten model jest już niedostępny w wersji z czarną tarczą. Czekam cierpliwie, może MV zdecyduje się na nową wersję w rozmiarze 36 z czarną tarczą i bransą jubilee. Przepiękny zegarek!
 3. Hej koledzy! Czy ktoś z Was nie chce się pozbyć swojego GW-5000-1JF?
 4. To jednak koperta nie będzie taka jak np. w Pro Militari? Koncepcja się zmieniła, czy mi się coś pomieszało? Szkło będzie wypukłe?
 5. Hej! Poszukuję, Pro Militari w idealnym stanie (najlepiej jeszcze w foliach- marzenie). Może ktoś chciałby się wymienić na banknoty NBP?🤝
 6. Nie wiem, te wyświetlacze... Słabe kąty widzenia, ciągle jakieś cienie i odblaski (w każdym zegarku który widziałem to samo, a trochę ich widziałem), no nie, ja podziękowałem. Co do modułu- jedyna fajna w nim rzecz to możliwość zmiany formatu wyświetlanej daty z MM.DD na DD.MM- jak dla mnie tyle. BT zupełnie zbędny. I rzecz dla mnie kompletnie niezrozumiała, to widok stanu naładowania baterii w zegarku z ts jedynie przez aplikację- PO-RAŻ-KA! No ale, to moje subiektywne odczucia, każdy od zegarka oczekuje czego innego;) no ale chyba nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić, bo nie jest to temat o G-Shockach;)
 7. Tu nie chodzi o to, że jestem uprzedzony do zakupów zza granicy tylko o to, że jestem kompletnie w tym zielony. Obecnie nie mam konta walutowego a paypala nigdy nie miałem i wgl nie wiem jak to działa😂 taki dinozaur ze mnie😂
 8. Ja dłuższy czas zbierałem się do zakupu zegarka tego typu. Jednak z vintage’ami dałem sobie spokój, Bulova kompletnie mi nie podpasowała i byłem o mały włos od zakupu Gerlacha Kosmonauty. Na szczęście wstrzymałem się i ujrzałem nowość Hamiltona. Muszę go mieć! Jestem fanem kostek G-Shock ale te „metalowce” to imi straszna kicha. Kiepski wyświetlacz i marny moduł. Wszystkie kostki, do których trafił BT są moim zdaniem dużo słabsze od tych starszych. Król kostek G jest tylko jeden. GW-5000-1JF!!!
 9. Do tego wspomnianego przeze mnie już napisałem rano, a do Kraff’a napiszę jutro;) Rozumiem, że skoro polecasz ten sklep to nie muszę mieć co do niego żadnych obaw?:) Ok rozumiem. W takim razie jutro poleci do nich mail. Dzięki!
 10. Właśnie chodzi o to, że nie mam doświadczenia w zakupach zza granicy, dlatego chciałbym tego uniknąć i kupić zegarek w PL. Nie widzę, w ofercie sklepu Kraff modelu PSR, no ale może się pojawi. Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Mówisz, że jest pewny i sprawdzony? Można u nich kupować bez strachu?
 11. Widziałem, że jeden sklep w PL, którego nazwa zaczyna się na „N” a kończy na „e” ma w swojej ofercie ma Hamiltona, jednak słyszałem głosy, że nie są „oficjalnym dystrybutorem” i może być problem z honorowaniem gwarancji... Chętnie wszedłbym w posiadanie tego nowego Hamiego PSR...
 12. Wspominałem o nim jakiś czas temu. Jest już dostępny w sklepach. Szkoda, że nie ma oficjalnego sprzedawcy Hamiltona w PL, nie mam doświadczenia w zakupach zza granicy😭 a chętnie bym go przytulił. Idealny rozmiar, szafirowe szkło, fajna bransa i co najlepsze- godzina jest widoczna cały czas, nie tylko po naciśnięciu przycisku (naciśnięcie przycisku podświetla na czerwono wskazania).
 13. Bulova jak dla mnie zbyt odpustowa i wyłącznie niebieski wyświetlacz w stalowej wersji psuje efekt, Kosmonauta od Gerlacha- miałem chęć ale ani rozmiar ani to, że godzinę widać dopiero po naciśnięciu przycisku mi nie odpowiada. Nowy Hamilton wydaje się być tym czego oczekuję od tego typu zegarka. Spójna forma, świetny rozmiar, godzina widoczna cały czas, zapewne dobre wykonanie jak na Hamiltona przystało, ciekawa bransa... Nie mogę się doczekać Swoją drogą... Gdzie kupujecie swoje Hamiltony? W PL chyba nie ma przedstawicielstwa ani możliwości zakupu, nie mówiąc już o „pomacaniu”?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.