Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Agent Boris

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. Hej! Kupię Meccaniche Veneziane Redentore z czarną tarczą w rozmiarze 36 mm na bransolecie jubilee. Interesuje mnie wyłącznie bardzo dobry stan i full komplet. Pozdrawiam.
 2. Gdzie? Na oficjalnej stronie nic nie widzę…🤷🏻‍♂️ A faktycznie, jest w sklepie z góry zielonej🙈 one dalej sa na nh35? Bo na stronie sklepu jest informacja, ze mechanizm jest szwajcarski?🤔 Do nowej wersji pasuje bransa jubilee z poprzedniego wypustu?
 3. Sorry za tragiczną fotkę. GM-2100 Serio, jestem pod mega wrażeniem tego G-Shocka. Kocur na maxa!🔥 Mam nadzieję, że po weekendzie wpadnie GW-5000-1JF🙈😃
 4. To prawda. Ten zegarek jest świetny. Sam zamówiłem ale dotarł do mnie z zarysowaną maskownicą, więc odesłałem i dostałem zwrot pieniędzy. Niestety ten model jest już niedostępny w wersji z czarną tarczą. Czekam cierpliwie, może MV zdecyduje się na nową wersję w rozmiarze 36 z czarną tarczą i bransą jubilee. Przepiękny zegarek!
 5. Hej koledzy! Czy ktoś z Was nie chce się pozbyć swojego GW-5000-1JF?
 6. To jednak koperta nie będzie taka jak np. w Pro Militari? Koncepcja się zmieniła, czy mi się coś pomieszało? Szkło będzie wypukłe?
 7. Hej! Poszukuję, Pro Militari w idealnym stanie (najlepiej jeszcze w foliach- marzenie). Może ktoś chciałby się wymienić na banknoty NBP?🤝
 8. Nie wiem, te wyświetlacze... Słabe kąty widzenia, ciągle jakieś cienie i odblaski (w każdym zegarku który widziałem to samo, a trochę ich widziałem), no nie, ja podziękowałem. Co do modułu- jedyna fajna w nim rzecz to możliwość zmiany formatu wyświetlanej daty z MM.DD na DD.MM- jak dla mnie tyle. BT zupełnie zbędny. I rzecz dla mnie kompletnie niezrozumiała, to widok stanu naładowania baterii w zegarku z ts jedynie przez aplikację- PO-RAŻ-KA! No ale, to moje subiektywne odczucia, każdy od zegarka oczekuje czego innego;) no ale chyba nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić, bo nie jest to temat o G-Shockach;)
 9. Tu nie chodzi o to, że jestem uprzedzony do zakupów zza granicy tylko o to, że jestem kompletnie w tym zielony. Obecnie nie mam konta walutowego a paypala nigdy nie miałem i wgl nie wiem jak to działa😂 taki dinozaur ze mnie😂
 10. Ja dłuższy czas zbierałem się do zakupu zegarka tego typu. Jednak z vintage’ami dałem sobie spokój, Bulova kompletnie mi nie podpasowała i byłem o mały włos od zakupu Gerlacha Kosmonauty. Na szczęście wstrzymałem się i ujrzałem nowość Hamiltona. Muszę go mieć! Jestem fanem kostek G-Shock ale te „metalowce” to imi straszna kicha. Kiepski wyświetlacz i marny moduł. Wszystkie kostki, do których trafił BT są moim zdaniem dużo słabsze od tych starszych. Król kostek G jest tylko jeden. GW-5000-1JF!!!
 11. Do tego wspomnianego przeze mnie już napisałem rano, a do Kraff’a napiszę jutro;) Rozumiem, że skoro polecasz ten sklep to nie muszę mieć co do niego żadnych obaw?:) Ok rozumiem. W takim razie jutro poleci do nich mail. Dzięki!
 12. Właśnie chodzi o to, że nie mam doświadczenia w zakupach zza granicy, dlatego chciałbym tego uniknąć i kupić zegarek w PL. Nie widzę, w ofercie sklepu Kraff modelu PSR, no ale może się pojawi. Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Mówisz, że jest pewny i sprawdzony? Można u nich kupować bez strachu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.