Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bliżej lata, a ja nadal nie zrealizowałem kupna jakiegoś żółtka. Czasu ostatnio mało, budżet napięty, żona jak się dowie to ani nie chcę myśleć :D. Pytanko do was, czy sklep światzegarków24 jest warty zainteresowania? Jest tam "skladak" gw9430, myślę że za fajną kasę, tylko właśnie, fabryczne 9430 widuje się po 2-3 razy tyle, skąd aż taka przebitka, skoro składak z gwarancją jest w o wiele niższej cenie? Myślę intensywnie bo w głowie siedzi przebranie 5610, co myślicie?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS 6T McL przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartq88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartq88 W tej cenie to bym się nie zastanawiał, tylko brał. To świetny zegar, genialnie wygląda, a Pan Adam składa zegarki z należytą dbałością o szczegóły, jest cenionym fachowcem w środowisku G. Tym bardziej, że ten model jest edycją limitowaną i raczej już będzie go coraz mniej na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej lata, a ja nadal nie zrealizowałem kupna jakiegoś żółtka. Czasu ostatnio mało, budżet napięty, żona jak się dowie to ani nie chcę myśleć :D. Pytanko do was, czy sklep światzegarków24 jest warty zainteresowania? Jest tam "skladak" gw9430, myślę że za fajną kasę, tylko właśnie, fabryczne 9430 widuje się po 2-3 razy tyle, skąd aż taka przebitka, skoro składak z gwarancją jest w o wiele niższej cenie? Myślę intensywnie bo w głowie siedzi przebranie 5610, co myślicie?

Wysłane z mojego ONEPLUS 6T McL przy użyciu Tapatalka

Sklep śmiało polecam , robiłem zakupy już wielokrotnie. Zegarki które oferują to składane przez nich z oryginalnych części (mają do nich dobry dostęp), cena niższa bo bez fabrycznych pudelek/opakowań a sama gwarancja jest udzielana przez nich.

Przebranie M5610 to najprostszy sposób na żółtka , wystarczą ciuchy od G5600 i gotowe (ciuchy te u nich też powinieneś dostać).

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

prK0DZo.jpg

w29fgYd.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez "dziurkę" wszystko lepiej wygląda ;)

Super fotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80 Do Ciebie chyba wysłałem dziś maila nawet?

 

Zastanawiam się właśnie czy cena fabrycznego 9430 bierze się tylko z całej otoczki. Na pudłach mi aż tak nie zależy. Jeszcze jakiś czas temu całe fabryczne, używane komplety na 30th, można było u nas trafić do 1500 zł, więc też mnie to dziwi, że na ebay takie ceny są ale w dolarach.

 

Co do 5610 jest to jedyna kostka z mb6 i tg którą da się przebrać na żółto?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS 6T McL przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartq88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodge66, dobrze że to nie było na bazarek  ;)  :wub: 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 5610 jest to jedyna kostka z mb6 i tg którą da się przebrać na żółto?

Masz jeszcze GW-5000 i/lub GW-B5600 i do tego np. ciuchy od GB-5600 (w metalicznym połysku).

 

Tak wygląda GW-B5600 we wspomnianych ciuchach.

post-109016-0-38350600-1558089775_thumb.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez "dziurkę" wszystko lepiej wygląda ;)

Super fotka

dodge66, dobrze że to nie było na bazarek  ;)  :wub:

 

Dzięki Panowie ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GTB całkiem nieźle wygląda przy "czystym" ekranie. Jakie zastosowanie bluetooth w tym zegarku?

 

W 5610 też myślałem zrobić na 5630, lub coś z negatywem i czystym szkłem jak w wersji 5610BB, na dodatek plus że są już czarne przyciski i kamerka. Obawiam się trochę negatywu, ale w słoneczne dni nie powinno być źle?

 

Wysłane z mojego ONEPLUS 6T McL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zastosowanie bluetooth w tym zegarku?

Pełna obsługa przez aplikacje na smartfona , niektóre funkcje tylko na niej są widoczne (np. poziom baterii).

 

Obawiam się trochę negatywu, ale w słoneczne dni nie powinno być źle?

Negatyw w M5610 jest słabiej czytelny , ten w B5600 zdecydowanie lepiej wypada moim zdaniem ale generalnie tragedii nie ma. Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@TomG80 Do Ciebie chyba wysłałem dziś maila nawet?

Tak, przekazałem już koledze @rbmk1000. Myślę, że odpowie, jak zrobi fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda GW-B5600 we wspomnianych ciuchach.

No piękny słonecznik ;)

 

Jak juz jesteśmy przy żółtkach na lato to proponuję Panowie "festiwal żółtków":)

 

Wrzucajcie co macie.

 

Zaczne od siebie..

 

 

bbab0480e22c47be.jpg

 

d9e91c6815e8979a.jpg

 

0e023c180d733aec.jpg

 

3a9d57d2c9685064.jpg

 

01511c08a6a328c7.jpg

 

890faba6b4e22aa8.jpg

 

76e96a9459826609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prossszzz...

Zegar co prawda już nie mój (pozdrowienia dla kolegi @rbmk1000), ale zdjęcia jeszcze mam, więc się podzielę. :)32d25bdc8b2b5eae80bb9ff4ceb58df4.jpgf236deb26fa81aef589590bbb4401986.jpg831b63b9b7366a9159a943878701c230.jpgd91286630d7feb521229d916ee08505b.jpg

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomG80, no świetna wyszła osa z tego, muszę zobaczyć jak do słońca widać negatyw i będę miał spory dylemat, czy taki czy 9430, albo który z nich pierwszy :D

 

Wysłane z mojego ONEPLUS 6T McL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się właśnie czy cena fabrycznego 9430 bierze się tylko z całej otoczki. Na pudłach mi aż tak nie zależy. Jeszcze jakiś czas temu całe fabryczne, używane komplety na 30th, można było u nas trafić do 1500 zł, więc też mnie to dziwi, że na ebay takie ceny są ale w dolarach.

 

 

 

Ale te po 1500zł to były/są składaki od pana Adama Łepy wiem bo sam mam takiego :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składak to składak, u schyłku PRL-u takie były samochody, tanie ale wstyd było dowód pokazać z takim wpisem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w temacie, ale na zdjęciach puszki itp z logo 30th, mogło być tak że dokupione osobno. Nie wiem.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS 6T McL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może komuś się znudził MRG-G1000 i potrzebuje banknotów NBP? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może komuś się znudził MRG-G1000 i potrzebuje banknotów NBP? :D

Nice try Tommly;)

Wrzucaj jakiegoś żółtka zamiast mataczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice try Tommly;)

Wrzucaj jakiegoś żółtka zamiast mataczyc.

Ejj noo :D

Żółtków chwilowo brak :)

Jest tylko żółty pasek.

59abea96f947c0bddbefe0d90eaf3b29.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę moją radosną twórczość z żółtkiem w roli głównej. Bohater cieszy już innego nosiciela, z żółci pozostał mu tylko wyświetlacz, ale jestem w trakcie małego moda, którym mam nadzieję dołączyć do grona żółtych G kolegów... jeśli się zabieg powiedzie oczywiście  ;)

 

40904185713_b04f944af9_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.