Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A myślisz że dlaczego ten zegarek nazywa się King ;) To był największy g-shock do wejścia na rynek GPW-1000, jest też uważany za jeden z najwytrzymalszych zegarków na świecie produkowanych seryjnie - tyle że żeby go nosić na łapie i żeby to jakoś wyglądało trzeba mieć, moim zdaniem, nadgarstek minimum 20cm.

 

 

Nie przesadzaj - ja mam koło 17 i spokojnie się mieścił


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to piszę przecież... choć osobiście to samo uważam o wszelkich "wielkich" "G", albo wielka łapa albo... mała  :P  no chyba że ktoś kolekcjonuję "G" wtedy rozumiem.

Takie czasy - teraz wszystko wielkie... takie amerykańskie :D

 

Wiem, wiem, bo nieraz to pisałeś, ale:

- GPW to awiator, a te z założenia są duże (a kostki? chyba miały być wygodne i praktyczne)

- Nie uważam się za wielkiego kolekcjonera G, dlatego jako użytkownik uważam, że nie ma lepszego G w pewnych sytuacjach. Rower, motor, albo wszędzie tam gdzie masz mało czasu na odczyt godziny.

Niestety wraz z wiekiem wzrok też mi siada i odczyt czasu na LCD trwa już dłużej niż kiedyś... a są sytuacje gdzie muszę wiedzieć szybko i na pewno, która jest godzina (dlatego też bardzo lubię divery).

Dlatego tego lata króluje na moim nadgarstku GPW.

A Roman i GMW są bardziej stylowe ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć mało czytelny. Po kalibracji kąta padania promieni słonecznych jest całkiem nieźle ;)

8f6e1443f61852de7fd5ee7cee955ed5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, bo nieraz to pisałeś, ale:

- GPW to awiator, a te z założenia są duże (a kostki? chyba miały być wygodne i praktyczne) [...]

 

Oczywiście że masz rację ALE jak masz dużą łapę to King jest wygodny, nawet powiem że zima bardziej niż Roman, bo przez kształt łatwiej chowa się pod mankietem kurtki.

GPW u mnie się nie przyjął, ALE obstawiam że winna była tutaj bransoleta, jakbym miał ten zegarek na pasku to kto wie - bo on jest całkiem ładny, jak na "G".

 

Do GMW się nie przekonam - chyba że w czarnych gaciach, tyle że jaki jest sens płacić za "blaszaka' który wygląda jak 5000 na bransolecie kompozytowej? Choć nie powiem myślałem o tym - z tym że łapa mi wróciła do 20 cm i nie wiem czy jest sens kupować kolejna kostkę dla samego "mania".

 

A Roman to, moim zdaniem, najbardziej udany, pod względem użytkowym, g-shock jaki powstał - jak juz gdzieś pisałem ma większość funkcji dostępnych w "G" jakieś tam drobne typu wibracje i interwały zostały pominięte, ale i tak jest nie do pobicia i uważam ze każdy miłośnik "G" Romana powinien mieć - choć przez chwilę.

Reasumując - zgadzam się z Tobą niemal w pełni. 

Ponoć mało czytelny. Po kalibracji kąta padania promieni słonecznych jest całkiem nieźle ;)

 Pod chmurka sprawdź, albo o zmroku ;)

 

W słońcu to nawet na tym było rewelacyjnie:

 

DSC09023.jpg

 

DSC07868.jpg

 

ale tak było zdecydowanie lepiej:

 

DSC09694.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito

Mój post oczywiście był z przymrużeniem oka. Wiadomo, że oliwka ma słabą czytelność. Nosiłem się ze zmiana wyświetlacza, ale chyba zostanie w oryginale. Super się zgrywa kolor cyfr z żółtymi akcentami. Dla mnie, pomimo negatywu, zegarek dużo ciekawszy od czarnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś wersja kostki dw5600 która byłaby większa niż standardowa? Mam m5610 i żeby na moim nadgarstku wyglądał akceptowalnie ubrałem mu pasek nato 24mm. King ma dla mnie idealny rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś wersja kostki dw5600 która byłaby większa niż standardowa? Mam m5610 i żeby na moim nadgarstku wyglądał akceptowalnie ubrałem mu pasek nato 24mm. King ma dla mnie idealny rozmiar.

GW-5600J, DW/GW-5500

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peryskopowa.

Pierwsze skojarzenie :

post-109016-0-15667800-1565507133.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, tutaj mogę i wiem, że nie zostanie to źle odebrane ;)

Zatem swoją determinacją i zaangażowaniem dotarłem do pewnego miejsca.... kiedyś bym o tym nawet nie pomyślał....

Jak już pisałem po spotkaniu w Łodzi okazało się, że Marcin Różalski również korzystał z moich poradników.... i w najbliższym czasie jadę się z nim spotkać :)

Poprosił mnie o spotkanie i wyjaśnienie pewnych kwestii związanych z działaniem naszych ukochanych G. Jest mi niezmiernie miło, ponieważ Marcin jest oficjalnym ambasadorem marki G-shock w PL. Zostawmy to, czy komuś osoba Marcina podeszła czy nie....

Dla mnie najważniejsze jest to, że praca i zaangażowanie czasem zostanie dostrzeżone

Przepraszam za taki off ale to jest chyba najlepsze miejsce ;)

Dziękuję Wam, że mogę być częścią tej wspaniałej społeczności.

Pozdrawiam serdecznie c233958eda39aa13acfea4e4d920b8b3.jpg571d070faa688e6fe51999031cb7d914.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, tutaj mogę i wiem, że nie zostanie to źle odebrane ;)

Zatem swoją determinacją i zaangażowaniem dotarłem do pewnego miejsca.... kiedyś bym o tym nawet nie pomyślał....

Jak już pisałem po spotkaniu w Łodzi okazało się, że Marcin Różalski również korzystał z moich poradników.... i w najbliższym czasie jadę się z nim spotkać :)

Poprosił mnie o spotkanie i wyjaśnienie pewnych kwestii związanych z działaniem naszych ukochanych G. Jest mi niezmiernie miło, ponieważ Marcin jest oficjalnym ambasadorem marki G-shock w PL. Zostawmy to, czy komuś osoba Marcina podeszła czy nie....

Dla mnie najważniejsze jest to, że praca i zaangażowanie czasem zostanie dostrzeżone

Przepraszam za taki off ale to jest chyba najlepsze miejsce ;)

Dziękuję Wam, że mogę być częścią tej wspaniałej społeczności.

Pozdrawiam serdecznie

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Super! Informuj po spotkaniu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej a nie mówiłem że świetną i pożyteczną  robotę Waść odwalasz? :D

 

Mnie coraz bardziej nachodzi na Kinga, "łazi" za mną cały czas... - więc jakby ktoś się chciał pozbyć swojego w rozsądnej cenie, w wersji dowolnej... choć BB to tak w ostateczności, a najchętniej pomarańcza - to prosiłbym o info na priv.

 

Takie "łooo" historyczne, choć prawie trafione w czasie :)

 

DSC02222.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Szanowni Koledzy, tutaj mogę i wiem, że nie zostanie to źle odebrane ;)

Zatem swoją determinacją i zaangażowaniem dotarłem do pewnego miejsca.... kiedyś bym o tym nawet nie pomyślał....

Jak już pisałem po spotkaniu w Łodzi okazało się, że Marcin Różalski również korzystał z moich poradników.... i w najbliższym czasie jadę się z nim spotkać :)

Poprosił mnie o spotkanie i wyjaśnienie pewnych kwestii związanych z działaniem naszych ukochanych G. Jest mi niezmiernie miło, ponieważ Marcin jest oficjalnym ambasadorem marki G-shock w PL. Zostawmy to, czy komuś osoba Marcina podeszła czy nie....

Dla mnie najważniejsze jest to, że praca i zaangażowanie czasem zostanie dostrzeżone

Przepraszam za taki off ale to jest chyba najlepsze miejsce ;)

Dziękuję Wam, że mogę być częścią tej wspaniałej społeczności.

Pozdrawiam serdecznie

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Matej,cisze sie razem z Toba … tylko nie zapomnij złotej myśli - ŚWIAT SHOWBIZNESU NIE LUBI DZIELIC SIE ZASŁUGAMI INNYCH,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Vonziej jasne :)

@Daito - dzięki ! Pamiętaj, że mój temat to Twoja zasługa ;)

@mrovka pamiętam pamiętam, daleko mi do showbiznesu... ale uparcie małymi kroczkami mimo braku czasu robię swoje i taka niespodzianka ;) Fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Matej!  Szacunek  B)

Graty i życzę podobnej sposobności TomG80  ;)

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracy się nie boi.

post-109016-0-43536600-1565699362_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.