Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli po rozpakowaniu zegarka będzie działał i w trakcie użytkowania nie walniesz młotkiem

 

... to dalej będzie działał.

Ale z resztą się zgadzam :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to dalej będzie działał.

Ale z resztą się zgadzam :)

 

Wiele zależy od kształtu i wagi młotka :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa z córą na Lubelszczyznę i Podlasie. :) Myślę, że duże G i Baby-G sprawdzą się znakomicie. :)8d8b5e4a5756b9993ff762a50844a9c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienoszony, ale sprzedać szkoda ...

05a9946090e889dcf90630af7d2a056e.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie.

Wpadnij do mnie, postawię Litra Czegoś Dobregoi sprawa załatwiona :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to proste ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi się podoba

 

 

Bo on fajny jest - tylko żeby jeszcze solar miał... :rolleyes:

Od doopy strony też mi się podoba, w/g mnie ciekawy pomysł na "dekiel"... jak cena spadnie w okolice normalnej to może nawet się pokuszę...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wydaje mi się, że to odpowiedni dział na zadanie mojego pytania....Jeśli nie, skarcić.

Chodzi o modowanie kostek g-shocka, za pomocą elementów z Chin. Konkretnie bransolety kompozytowej i bezeli stalowych (mam nadzieję, że chińczycy tytanowe bezele już produkują i tylko wyczekiwać ich na alli) i wygodniejszych przycisków, trochę dłuższych- wszystko do serii 5600, ale tej większej nieco DW5600BB. Czy ktoś modował sobie swoje kostki podzespołami z Chin ? Inna sprawa, to rozmiar wkrętaków do casio, będę wdzięczny za podanie tego, co potrzebuję, żeby pobawić się z zegarkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...) rozmiar wkrętaków do casio, będę wdzięczny za podanie tego, co potrzebuję, żeby pobawić się z zegarkami ?

Zarówno dekiel, jak i bezel odkręcisz wkrętakiem krzyżowym PH00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG-B100-1A3 zastąpił gw-9400 i cały czas ze mną

 

Pytałem pod recenzją - ale chyba tutaj to właściwsze miejsce wiec powtórzę; czy, Twoim zdaniem, jest sen kupować tego "G" jeśłi nie ma się zamiaru nigdy parować go ze smartfonem?

Z recenzji wynika że sporo funkcji jest aktywnych tylko z użyciem smartfonu - choć z uwagi na dość skomplikowaną procedurę wprowadzania danych, raczej nie próbowałbym przy pomocy tego "G" wracać po pijaku do domu - bo pewnie zanim wszystkie ustawienia lokalizacji zostałyby wprowadzone to, z dużym prawdopodobieństwem, wytrzeźwiałbym na amen, albo, co bardziej prawdopodobne, po którymś zerwaniu połączenia, zegarek lotem koszącym powędrowałby w tzw. pizdu... :D Niemnie,j ze względów estetycznych, widziałbym go na łapie swojej od czasu do czasu... ale bez pary... :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz podświetlenie i lumę?

Podświetlenie super, luma - skromna ponieważ niestety cyfry i indeksy nie oddają światła, tylko górne elementy (takie kropki) i wskazówki ale godzinę spokojnie można odczytać - będzie po pokazane chyba w 4 części (haha jak to brzmi ;))

7e5c50397c37911ce65b0e185f4d4cd3.jpg33c6d9916b1def69d114bd659598d67d.jpg

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chodzi mi po głowie wyświetlacz negatywowy i padło wstępnie na G9300GB-1D. Pytanie jednak, czy nie będzie męczył oczu i da się go używać? Jakie macie doświadczenia związane z tym modelem?

 

15055824_Beztytuu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem pod recenzją - ale chyba tutaj to właściwsze miejsce wiec powtórzę; czy, Twoim zdaniem, jest sen kupować tego "G" jeśłi nie ma się zamiaru nigdy parować go ze smartfonem?

Z recenzji wynika że sporo funkcji jest aktywnych tylko z użyciem smartfonu - choć z uwagi na dość skomplikowaną procedurę wprowadzania danych, raczej nie próbowałbym przy pomocy tego "G" wracać po pijaku do domu - bo pewnie zanim wszystkie ustawienia lokalizacji zostałyby wprowadzone to, z dużym prawdopodobieństwem, wytrzeźwiałbym na amen, albo, co bardziej prawdopodobne, po którymś zerwaniu połączenia, zegarek lotem koszącym powędrowałby w tzw. pizdu... :D Niemnie,j ze względów estetycznych, widziałbym go na łapie swojej od czasu do czasu... ale bez pary... :D

Może nieobiektywnie bo od momentu jak otrzymałem ten zegar cholernie mi się podoba (jak ktoś słusznie zauważył jest podobny do GWG-1000 tylko trochę mniejszy a na GWG teraz nie mam $$$).

Fakt - nawiązywanie połączenia wkurza jak się ma telefon kupiony ponad 3 lata temu i to jest frustrujące. Natomiast zupełnie szczerze jeżeli sparujesz urządzenie raz - chociaż po to, żeby uaktywnić potrzebne funkcje w menu oraz trybie wyświetlania to wszystko jest ok.

Jak wiesz ja w Romku korzystam najczęściej z Baro oraz alarmy, timer stoper - tutaj podobnie więc fajnie. Czasem wschody i zachody słońca też się przydają a GG-B100 posiada tą funkcję,

Moim zdaniem warto - zdecydowanie wybieram GG-B100 zamiast GG-1000 czy GWG-100.

Fajnie jest poznać funkcje, trochę się pobawić i później korzystać z zegarka jak z każdego innego - bo pewnie u mnie tak się to skończy i mam nadzieję, że bateria starczy na dłużej ;)

Mam taki filmik przygotowany na koniec recenzji - moja opinia po recenzji ale wybaczcie nie jest jeszcze gotowy a po drugie wrzucę po 4 części (tak wiem wiem chory jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matej - orientujesz się czy wymiana baterii w GG-B100 jest możliwa w warunkach domowych czy to jest raczej wizyta W ASO? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matej - orientujesz się czy wymiana baterii w GG-B100 jest możliwa w warunkach domowych czy to jest raczej wizyta W ASO? ;)

Slavko napr nie wiem. Ze zdjęcia części/budowy wynika, że to raczej standardowa wymiana - nie Tak jak w gwr-b1000

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Panowie, chodzi mi po głowie wyświetlacz negatywowy i padło wstępnie na G9300GB-1D. Pytanie jednak, czy nie będzie męczył oczu i da się go używać? Jakie macie doświadczenia związane z tym modelem?

 

 

 

Dla mnie była róznica kolosalna,jezeli chodzi o negatyw i pozytyw

 

Kto pozna gdzie to? ;)

 

 

 

Zgaduje ze UK..Czy ta elewacja budynku nie występuje gdzies na jakiejś windowskiej tapecie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.