Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

na elektronike chyba nie powinno zle wplynac ale bateria? tough solar? o to najbardziej sie obawiam, czy to wplynie jakos na zywotnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w przypadku temperatury 60 stopni to chyba nic złego się nie stanie, bo jeśli termometr ma skalę do 60 stopni to chyba casio bierze pod uwagę, że ktoś narazi zegarek na taką temperaturę. Najczulsza na temperaturę jest chyba bateria i nawet na opakowaniach jest chyba napisane, żeby nie nagrzewać ich powyżej 50 stopni. Po za tym w internecie można znaleźć filmy gdzie ludzie gotują G w garnku z wodą, a one nie przestają działać w trakcie eksperymentu.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dokladność kwarcu ma wpływ temperatura więc jakaś minimalna różnica może być w okresie zimowym względem lata ale żeby aż taka to wątpie..

Jeśli nie chcesz otwierac zegarka i sie bawić to pozostaje tylko ręczna synchronizacja.

no zsynchronizowałem recznie dzis i w sumie mam nadzieje, że za miesiąc okaze się, że wczesniej ustawiając godzine niechcąco ustawiłem minute do przodu i dlatego taka odchyłka;p a jak nie to trudno ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Michał, dobrze wiedzieć, popytam.

 

hmm, no cóż, z suszarką już próbowałem, teraz suszy się na kaloryferze, z tym ryżem też spoko opcja w sumie. Na pewno nie będę ryzykował wypychania tej szybki, tym bardziej, że tak jak pisałem nic z tej koperty nie wyciągnę dopóki te guziki blokują, a tych też za cholerę nie wiem jak wymontować i nie będę się za to zabierał ;)

Wymontowanie przycisków jest banalne, masz tam takie małe sprężyste pierścienie zabezpieczające, łatwo schodzą, możesz je ściągnąć za pomocą pincety. Następnie wyciągasz przycisk z oringami, które możesz przy montażu nasmarować olejem silikonowym. 

 

20150131_171203.jpg

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zsynchronizowałem recznie dzis i w sumie mam nadzieje, że za miesiąc okaze się, że wczesniej ustawiając godzine niechcąco ustawiłem minute do przodu i dlatego taka odchyłka;p a jak nie to trudno ;p

Zapytaj serwis centralny Zibi czy regulują jeśli okaże się że jednak to nie była pomyłka.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dingo dzięki za tutorial ;) ale zostawiłem kopertę w serwisie, niech oni się z tym bawią. Widziałem te pierścienie, na początku coś tam próbowałem je ściągnąć, ale jednak nie udało się to wolałem nie kombinować hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7800 wrócił do łask :)

post-42578-0-14416800-1422808927_thumb.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7800 wrócił do łask :)

attachicon.gif20150201_145914 (Large).jpg

 

Też się zastanawiałem ostatnio nad tym modelem za sprawą Piowy, fajny patent z tym wpisywaniem tekstu.

Kilka dni temu na allegro poszedł w dobrej cenie własnie czarny, to Ty go kupiłeś?

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ja.

 

Z wpisywaniem tekstu fajna sprawa i można sobie żarty porobić :P


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja się rozrasta :)

post-76027-0-78893300-1422826415_thumb.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z prawej to Stargate?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW 8300  ja go znam jako Heavy Metal ale jak wpisuję w google Stargate to też wyskakuje. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Lawnowermana czy miales wczesniej?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od brata kolegi, dostał kiedyś w prezencie i nie używał. :-)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedna fota "z ręki"

im dłużej go mam tym bardziej mi się podoba :)

 

2015-01-31%2010.58.54.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbrzydszy G jaki wyszedł.

Gdyby nie cyfry i oznaczenia na bezelu to jeszcze by jakoś wyglądał.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbrzydszy G jaki wyszedł.

Gdyby nie cyfry i oznaczenia na bezelu to jeszcze by jakoś wyglądał.

dla "wyglądu" mam inne zegarki  :)

jak ktoś kawałek masywnego plastiku rozpatruje w tych kategoriach to już inna bajka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego w zasadzie te oznaczenia służą?

odchylenia od wysokości i barometru, poprzez jedno nacisniecie widzisz czy poszlo w gorze czy w dol i oczywiscie o wartosc... pewnie na kutrach rybackich z tego korzystaja bo wiadomo ze oni gustu nie maja  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla "wyglądu" mam inne zegarki  :)

jak ktoś kawałek masywnego plastiku rozpatruje w tych kategoriach to już inna bajka :P

 

Chcesz powiedzieć, że kupiłeś zegar za 2 k tylko dla parametrów, ze względów użytkowych i Ci się nie podoba?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że kupiłeś zegar za 2 k tylko dla parametrów, ze względów użytkowych i Ci się nie podoba?

kupilem go zdecydowanie taniej ;)

ale nie patrzylem na jego "ładność" tylko jego masywność i to czym gshock powinien byc, niezniszczalna maszyna do mierzenia czasu + funkcje które stwierdziłem że mi się najbardziej mogą przydać  ;)

w swojej brzydocie mi sie podoba, ale nigdy nie powiem o gshockach ze są ładne... no chyba że miałbym 10 lat i jarał na podwórku z kolegami którego jest ładniejszy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem go zdecydowanie taniej ;)

ale nie patrzylem na jego "ładność" tylko jego masywność i to czym gshock powinien byc, niezniszczalna maszyna do mierzenia czasu + funkcje które stwierdziłem że mi się najbardziej mogą przydać  ;)

w swojej brzydocie mi sie podoba, ale nigdy nie powiem o gshockach ze są ładne... no chyba że miałbym 10 lat i jarał na podwórku z kolegami którego jest ładniejszy  :D

 

...aha... :wacko::blink:


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem go zdecydowanie taniej ;)

ale nie patrzylem na jego "ładność" tylko jego masywność i to czym gshock powinien byc, niezniszczalna maszyna do mierzenia czasu + funkcje które stwierdziłem że mi się najbardziej mogą przydać  ;)

w swojej brzydocie mi sie podoba, ale nigdy nie powiem o gshockach ze są ładne... no chyba że miałbym 10 lat i jarał na podwórku z kolegami którego jest ładniejszy  :D

Mi też się on nie podoba.

Za te pieniądze trzeba było kupić GW-A1000 lub GW-A1100 i zostałoby Ci jeszcze na GW-9400. Tym modelom też niczego nie brakuje a do tego lepiej wyglądają. Oczywiście dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, Diego04, widzieliście gulfmastera na żywo?

Mnie też się na zdjęciach nie podobał ale na żywo miażdży cyce!!!

PiTT gratulacje i szczerze zazdraszczam takiego fajnego sikora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.