Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A mi się tam bardzo podoba gwn-1000 i chętniej bym go kupił niż np. gw-a1000/1100. Jedynie wybrał bym inny kolor, bo pozostałe bardziej mi się podobają. No i w TT cena jest trochę przegięta, więc szukał bym gdzie indziej.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

dziekuje Panowie za dobre rady i podpowiedzi na co mi by jeszcze zostalo  :P

moim subiektywnym zdaniem jest jednym z najciekawszych gshockow dostepnych na rynku, mam jeszcze gr8900a, ktory przy tym wyglada jak mega spokojnie

ten ma w sobie to cos co spowodowalo ze postanowilem sobie takiego sprawic i dorzucic do kolekcji

GWA1000 - świetny wygląd i może takiego też sobie kiedyś sprawię, na chwilę zakupu stwierdziłem że brak podświetlenia go przekreśla

do tego wyłącznie analog a jednak lubię w zegarkach sportowych mieć możliwość podświetlenia np. podczas jazdy wieczorem na rowerze + ustawienie stopera lub timera bez konieczności zaglądania w instrukcję tak jak to czasami bywa w analogowych gshockach  B)

nic a nic nie żałuję tego zakupu a nic nie stoi na przeszkodzie aby powiększyć kolekcje o kolejne ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, Diego04, widzieliście gulfmastera na żywo?

Mnie też się na zdjęciach nie podobał ale na żywo miażdży cyce!!!

PiTT gratulacje i szczerze zazdraszczam takiego fajnego sikora

Oczywiście, że widziałem na żywo.

Jeśli już to żółty wypada u mnie najlepiej.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, Diego04, widzieliście gulfmastera na żywo?

Mnie też się na zdjęciach nie podobał ale na żywo miażdży cyce!!!

PiTT gratulacje i szczerze zazdraszczam takiego fajnego sikora

no i to jest chyba kluczowe w wyborze zegarka bo sam bym go nie kupił tylko po fotkach z netu... szczerze mówiąc nie zrobił na mnie żadnego wrażenia

bardziej GWA1000 mnie zainteresował i dopiero podczas oglądania obu zegarków na żywo zmieniłem zdanie

GWA1000 wydał mi się takim "typowym" plastikiem tyle tylko że za wyższą cenę - bardzo fajny, ale nie przekonał mnie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem go zdecydowanie taniej ;)

ale nie patrzylem na jego "ładność" tylko jego masywność i to czym gshock powinien byc, niezniszczalna maszyna do mierzenia czasu + funkcje które stwierdziłem że mi się najbardziej mogą przydać  ;)

w swojej brzydocie mi sie podoba, ale nigdy nie powiem o gshockach ze są ładne... no chyba że miałbym 10 lat i jarał na podwórku z kolegami którego jest ładniejszy  :D

Są G-shocki, które są ładne. Giezy, MR-G. Mnie osobiście Frogman się podoba. ;)

 

A Gulfmaster koronką po prawej stronie miażdży... nadgarstek. :D

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że w moim nowo nabytym DW8300 po wciśnięciu podświetlenia gasł cały wyświetlacz postanowiłem wymienić baterię.

Po wymianie i resecie wszystko działa ekran po wciśnięciu podświetlenia już nie gaśnie tyle że podświetlenie też nie świeci. Ma ktoś jakiś pomysł co do przyczyny?


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj go jeszcze raz jak to nic nie da to najzwyczajniej coś nie styka.. Przy wymianie baterii wyjmowałeś samą baterie czy cały moduł z koperty?  


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na "tak" za gulfmasterem - sprawiłem sobie żółtego i uważam, że zegar jest mega.

Mam porównanie z Rangmanem - miałem i bardzo szybko sprzedałem gdyż nie spełnił moich oczekiwań. A muszę przyznać, że chorowałem na Rangemana baaaaardzo długo.

Zauważyłem bardzo ciekawą rzecz - w GW9400 bateria w zastraszającym tempie schodziła do poziomu Medium, w GWN-1000 testuję sensory nonstop od ponad tygodnia i ciągle poziom High. Ciekawe.

Pozdrawiam wszystkich zajaranych Gulfmasterem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj go jeszcze raz jak to nic nie da to najzwyczajniej coś nie styka.. Przy wymianie baterii wyjmowałeś samą baterie czy cały moduł z koperty?  

Cały moduł z tym że przycisk działa bo inne funkcje tego przycisku działają. Jak założyłem  z powrotem starą baterię to ekran gaśnie po wciśnięciu podświetlenia a na dwóch nowych bateriach nie gaśnie ale podświetlenie nie dział. Chyba coś jest uwalone w module.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym..w takim razie dziwna sprawa.. A powiedz mi czy od momentu jak masz ten zegarek to to podświetlenie w ogóle działało?  Zapalało się na tej starej baterii czy tylko zanikały cyfry?

Bo tak się zastanawiam czy wcześniej brat kolegi w nim nie grzebał przypadkiem..  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku ekran gasł a w środku na pewno ktoś grzebał. No cóż mam DW8300 bez podświetlenia w sumie zapłaciłem za niego 100pln więc nie ma tragedii :)

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem napisać że w najgorszym wypadku masz sikora bez podświetlenia.

Nie wiem czy sam coś uradzisz ale spróbuj poczytaj na zagranicznych forach, jakbyś się dowiedział w czym problem to może nakierujesz zegarmajstra co i jak ew sam pogrzebiesz.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku ekran gasł a w środku na pewno ktoś grzebał. No cóż mam DW8300 bez podświetlenia w sumie zapłaciłem za niego 100pln więc nie ma tragedii :)

 

Jeśli od momentu jak go masz podświetlenie nie działało to obstawiam że ktoś wcześniej grzebał w module i coś uszkodził.. Jeśli ten ktoś rozbierał moduł na czynniki pierwsze to mogła mu wypaść jedna ze sprężynek które są w środku modułu między ekranem a tym panelem illuminatora, mógł ją zgubić i dlatego podświetlenie nie działa. Podobnie jak ze sprężynką która odpowiada za dźwięki, jak wypadnie i jej nie włożymy na swoje miejsce to z pikania nici.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit dobrze gada.

W wielu tematach na WUS-ie wskazuja na taką przyczynę - zgubiona sprężynka albo zużyta, nie przewodzącą sygnału elektrycznego.

http://forums.watchuseek.com/f17/new-battery-but-no-el-backlight-49995.html

http://forums.watchuseek.com/f17/my-watchs-backlight-not-working-after-changing-battery-262186.html

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że nie ma połączenia z ekranem, bo skoro na słabej baterii ekran przygasa to znaczy że przetwornica od iluminatora pobiera prąd. Ciekawe czy opłaca się to naprawiać, w sumie zegarek przejęła żona a jaj podświetlenie nie jest potrzebne.

Edytowane przez Michał Lipiński

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bezel z DW6900 będzie pasować do GW6900 ?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie a te z GWX nawet by mnie nie interesowały bo nie są matowe:)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj na żywo, ale tylko przez szybkę MTG-S1000D, ach piękna maszyna, szkoda, że dla mnie nie osiągalna cenowo.

A jeśli miałbym już tyle wydać to na coś innego (mechanika), niemniej zegar piękny w całej okazałości.

 

G-MTG-S1000D-1AJF_a_1024x1024.jpg?v=1391


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj na żywo, ale tylko przez szybkę MTG-S1000D, ach piękna maszyna, szkoda, że dla mnie nie osiągalna cenowo.

A jeśli miałbym już tyle wydać to na coś innego (mechanika), niemniej zegar piękny w całej okazałości.

 

G-MTG-S1000D-1AJF_a_1024x1024.jpg?v=1391

Może i fajny ale tak jak piszesz w tych pieniądzach są lepsze i ładniejsze zegarki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś w którym miejscu w GW-M850 włącza się Flash Alert? podobno posiada a w instrukcji nie mogę znaleźć.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba spędzić kilka dni żeby nauczyć się obsługi tego stopera :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.