Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
clusca

OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, eddi87 napisał(-a):

@Breitling 13048 kupuj gwg-1000 bo fota potrzebna ;)

 

Ewentualnie niech mi sprzeda, bo mam GWG i GW9400 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, clusca napisał(-a):

Myślę, że gdyby to była podróba, to już na pierwszy rzut oka byłoby to widać. Gratuluję fajnej ceny na zaprawdę świetny zegarek :) I nie mów publicznie ile zapłaciłeś, bo "forumowe hieny" i tak za pół ceny będą chciały odkupić ;)

Już mam jednego gpr-a ale jak za pu ceny to moge nosić na lewym i prawym nadgarstku 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że gdyby to była podróba, to już na pierwszy rzut oka byłoby to widać. Gratuluję fajnej ceny na zaprawdę świetny zegarek  I nie mów publicznie ile zapłaciłeś, bo "forumowe hieny" i tak za pół ceny będą chciały odkupić

Gorzej, tak niska cena utrwali się w pamięci wielu i później już zawsze będzie, że "kiedyś to i poniżej tysiaka można było kupić.." 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, unadarek napisał(-a):

czyli nie będzie testu samochodu..... 👿😢🚗 eeeeeeee

był ale w samochodzie :) zabrałem go do sklepu 🚗

nawigacja i gps sprawne .

1618313601375.thumb.jpg.664793738f05b73e43403c93addbe70b.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

był ale w samochodzie :) zabrałem go do sklepu 🚗

nawigacja i gps sprawne .

no to niech łobuz się dobrze nosi - bo jest ogólnie fajny - nie lubiłem smartwachy ale niestety trzeba iść z postępem czasu - jak kiedyś telefony z przyciskami a teraz dotykowe je wyparły - od tego się nie ucieknie :) - ale ogólnie taki gadżet jak GPs w zegarku nawet fajowa sprawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, unadarek napisał(-a):

no to niech łobuz się dobrze nosi - bo jest ogólnie fajny - nie lubiłem smartwachy ale niestety trzeba iść z postępem czasu - jak kiedyś telefony z przyciskami a teraz dotykowe je wyparły - od tego się nie ucieknie :) - ale ogólnie taki gadżet jak GPs w zegarku nawet fajowa sprawa 

coś w tym jest , ja nie miałem w planach żadnego smarta, lepiej ja z g-shockami zacząłem  zabawę dopiero w tym roku :) gdyby to nie był G to bym nawet nie spojrzał na niego w tym lombardzie  , ale napisali w opisie rangeman i to mnie zainteresowało , a teraz powiem że takiego smarta jak ten gpr to ja mogę nosić 😍 ( zwłaszcza w tej cenie 😂 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

był ale w samochodzie :) zabrałem go do sklepu 🚗

nawigacja i gps sprawne .

1618313601375.thumb.jpg.664793738f05b73e43403c93addbe70b.jpg

 

 

Cyknij fotkę porównującą jak leży na Twoim nadgarstku vs Romanelli i wrzuć do Miłośników G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kuźwa ludzie weźcie wrzućcie tu jakąś inną okazję niż ten Roman bo co chwilę tu zaglądam a Wy ciągle o tym samym! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

ja nie miałem w planach żadnego smarta, lepiej ja z g-shockami zacząłem  zabawę dopiero w tym roku :)

ja nie lepiej jeszcze rok temu Casio miałem jakiegoś edifice ef-552 który gdzieś tam się walał i nawet na Casio nie patrzałem - Citizen był moim głównym celem i nadal jest ale .... jakoś, Casio tez polubiłem 

1 minutę temu, Kwiatek napisał(-a):

Kuźwa ludzie weźcie wrzućcie tu jakąś inną okazję niż ten Roman bo co chwilę tu zaglądam a Wy ciągle o tym samym! :D

spoko to minie - cierpliwości - piwko wypij nie denerwuj się - znajdzie się zaraz inny obiekt pożądania w innym kolorze :) taka natura rzeczy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

spoko to minie - cierpliwości - piwko wypij nie denerwuj się - znajdzie się zaraz inny obiekt pożądania w innym kolorze :) taka natura rzeczy  

Nie mam smaku, równie dobrze mogę się wody napić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

mogę się wody napić :D

... oszczędniejsza opcja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ile może być wart GW-9300DC, nowy, ale bez polskiej gwarancji?


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że posiadam taki zegarek, będę może nieco stronniczy, ale wydaje mi się, że za egzemplarz w stanie "jak nowy" kwota w okolicach 1200 PLN, to dobra oferta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, clusca napisał(-a):

Jako, że posiadam taki zegarek, będę może nieco stronniczy, ale wydaje mi się, że za egzemplarz w stanie "jak nowy" kwota w okolicach 1200 PLN, to dobra oferta :)

Na obecne czasy zgadzam się że ta cena byłaby dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy lepiej powiedźcie co się stało, albo może ja pamiętam jakieś stare czasy, że najlepszy wszystko mający klasyczny GW5610 kosztował ok.450zl, a teraz ponad 700 zł ? Komunie ? ;)

 

Najtaniej z dobrego sklepu widzę:

https://kaktus24.pl/product-pol-13191-Zegarek-meski-Casio-G-SHOCK-GW-M5610-1.html

A czy ktoś ma ten model ? To jest to samo tylko wyświetlacz czarny, a pasek świecący plastik ?

https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/g-shock/zegarek-casio-gw-m5610-1ber.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to się je kupowało za trzy stówki :) Czasem na Amazonie się pojawiają w okolicach 350 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie 2020 dałem 395zł na timestore za m5610 zwykłe.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



(...)
A czy ktoś ma ten model ? To jest to samo tylko wyświetlacz czarny, a pasek świecący plastik ?
https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/g-shock/zegarek-casio-gw-m5610-1ber.html
 
 


GW-M5610-1B od GW-M5610-1 różni się przede wszystkim wyświetlaczem, a ponadto nieco innym, bardziej stonowanym wzorem tarczy, bezelem z nieco ciemniejszymi napisami, natomiast paski akurat te dwa modele mają identyczne, czyli jest to wąski matowy pasek ze srebrną stalową sprzączką i szlufką z tworzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, siweq napisał(-a):

Komu komu w dobre ręce ?

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-casio-g-shock-gwn-1000h-CID87-IDJryq2.html#c5748f6797

400 zł ? To nie jakaś podpucha ? Ja nie bierę, może komuś się przyda. 

szkoda że nie żółtek :) ale cena dobra , ja już mam , ciekawe czy do urwania jest coś jeszcze :) 

Edytowane przez Breitling 13048

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

Romek , nowy , ale tylko odbiór osobisty , Kraków , 690 zł 

https://www.olx.pl/d/oferta/casio-gw-9400-rangeman-CID87-IDJrfYl.html#4bdca5cf2b

Ja to od razu mam czarne scenariusze ...

Pewnie coś nie bangla ... podświetlenie, kontrast ...

A może bawił się guziczkami pod wodą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Ja to od razu mam czarne scenariusze ...

Pewnie coś nie bangla ... podświetlenie, kontrast ...

A może bawił się guziczkami pod wodą :P

 

A to od kiedy w G nie można klikać pod wodą? 😮 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2021 o 13:48, unadarek napisał(-a):

ale ogólnie taki gadżet jak GPs w zegarku nawet fajowa sprawa

Poważnie???

Fajna sprawa to dzień bez gadżetów z GPS - telefonów, zegarków i innych takich tam - niedługo co niektórzy będą się zachwycać bezprzewodowymi słuchawkami zakładanymi na uszy niemowlakowi i noszonemu przez niego do końca życia w których będzie emitowany automatycznie komunikat "wdech - wydech - wdech - wydech"...

Naprawdę potrzeba mieć GPS żeby iść do sklepu? Krokomierz żeby iść na spacer - pulsometr żeby iść pobiegać? Jak słyszę że sąsiadka "idzie pobiegać żeby spalić kalorię bo ona to tak w ogóle nie cierpi biegać" to mi się coś robi, ja biegam bo lubię - a w jej przypadku wystarczyłoby mniej żreć... Gadżety, "elektroniczny asystent treningu", miernik spalanych kalorii, krokomierz??? qr** naprawdę doczekaliśmy czasów w których blond włosy, duże cycki  i mózg rozwielitki wystarczą żeby "podbić Świat"... Masakra jakaś - idę się napić...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jeden idzie biegać , bo lubi, a drugi idzie biegać, żeby spalić kalorie, bo lubi żreć ;) Ja nie znoszę biegać, a zdarzało mi się, jak zrzucałem kolejny raz w swoim życiu (chyba z piąty) ponad 30kg zbędnej masy ciała. Używałem GPS i aplikacji w telefonie, żeby sobie spojrzeć po treningu ile przebiegłem, i jakie postępy zrobiłem. Ot tak, żeby się nie zniechęcać. Niestety taki mamy świat w dzisiejszej dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu i elektroniki, że nasz dzienny wysiłek się nie liczy, jeśli nie jest udokumentowany na FB, Twitterze, Instagramie i co tam jeszcze jest.

Doskonale rozumiem Twój punkt widzenia, bo chyba jesteśmy w podobnym wieku, ale nie można zamykać się na nowości. Niestety świat idzie do przodu. Ale w 100% zgodzę się, że to nie jest do końca dobry kierunek :)

 

BTW, również muszę się napić ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA
       
      Zegarek męski Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic
      SPRZEDANY PROSZĘ NIE KASOWAĆ 
      Stan 7/10
      💥👉⌚️🏎
      Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R to świetna propozycja dla fanów wyścigów rajdowych i jednowskazówkowych zegarków. Swoją stylistyką model nawiązuje właśnie do motoryzacji. Jego czarny, skórzany pasek z okrągłymi wycięciami zdobią czerwone przeszycia. Srebrną kopertę o okrągłym kształcie wykonano ze szczotkowanej stali szlachetnej. Osadzono w niej szarą, szczotkowaną, przykrytą szkłem szafirowym tarczę, która pokazuje czas za pomocą jednej wskazówki. Na wysokości godziny szóstej ulokowano datownik dni miesiąca. Pracę mechanizmu automatycznego, który odpowiada za dokładny chód zegarka, możemy oglądać przez zakręcany, transparentny dekiel.
      Specyfikacja:
      marka: Schaumburg model: GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R koperta: szczotkowana, srebrna stali szlachetnej pasek: 3 paski typu RALLY w komplecie (używane, w bardzo dobrym stanie, przygotowane do sprzedaży i ponownego noszenia) tarcza: szara, szczotkowana, szkło: szafirowe datownik: dni miesiąca. mechanizm:szwajcarski, manufakturowy mechanizm automatyczny SW-20A. dekiel: zakręcany i transparentny wodoszczelność: 50 metrów szerokość koperty: 45.00 mm firmowe pudełko Schaumburg skóropodobne i tekturowe Stan zegarka: mechanicznie zegarek jest w stanie idealnym, wizualnie nosi normalne, ślady noszenia, widoczne na zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają chyba każdą ryskę, nie były retuszowane. 💥👉⌚️🏎
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       















    • Przez Z_bych
      [SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA] SOTHIS Spirit of Moon No. 4 automatyczny CHRONO DATA POINTER FAZY KSIĘŻYCA, FULL DATA używany gwarancja
      CENA 5900 zł + KOSZT WYSYŁKI - chętnie zamienię się na jakiś fajny, ciekawy zegarek w podobnej cenie
      STAN 8/10 - wszystko jest pokazane na zdjęciach w trybie markro
      😍💥👉⌚
      Marka zegarków SOTHIS została założona przez Wolfganga Steinkrügera w 1996 roku w Bielefeld w Niemczech. Pierwszym modelem wyprodukowanym przez markę jest „SPIRIT OF MOON”; o średnicy 39 mm i 3 różnych wariantach tarczy. W 1998 roku zegarek „Duch Księżyca” zdobył nagrodę w konkursie „Goldene Unruh” w Bazylei.
      Nazwa marki SOTHIS została zainspirowana greckim imieniem egipskiej bogini Sopdet. W astrologii SOTHIS można porównać z gwiazdą SYRIUSZ, znajdującą się w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa (Canis Maior). Jako najjaśniejsza gwiazda na północnym, zimowym niebie, gwiazda ta była czczona w staroegipskiej mitologii jako bogini SOTHIS, która ukazywała starożytnym Egipcjanom nie tylko przejście starego roku w nowy, ale także wylewy Nilu.
      Zegarki Sothis są wyposażone w kalibry chronografu firmy ETA (7750, 7751, 7753 i 7754), z wyjątkiem kalibru 2025 firmy Dubois Depraz. Wszystkie elementy są bogato zdobione perełkowaniem, pasami genewskimi i śrubami w kolorze niebieskim. Każdy mechanizm automatyczny ma pozłacany rotor z grawerowaną konstelacją Wielkiego Psa (CANIS MAJOR) i srebrnym logo marki.
      Sprzedawany zegarek to The Spirit Of Moon Nr 4 i ma bardzo unikalne fwskazanie faz księżyca, tarczę z fluorescencyjnymi kolorami niebieskim, żółtym i czerwonym na czarnej, matowej tarczy – po prostu bardzo nietypowy zegarek.
      😍💥👉⌚
      Specyfikacja:
      Mechanizm: ETA-Valjoux 7751, wersja personalizowana, bogato zdobiony, grawerowany, pozłacany rotor, rezerwa chodu 48 h, 25 kamieni, częstotliwość 28800 A/h Funkcje: godziny, minuty, mała sekunda, pełny kalendarz, fazy księżyca, chronograf z 3 licznikami, automatyczny naciąg Koperta: stal nierdzewna L 316, obustronnie szkło szafirowe, wodoodporność 5 atm Wymiary: Ø 42,5 mm, wysokość 13,9 mm Tarcza: czarna, ta niezwykle bogato zdobiona tarcza zawiera 73 pojedyncze aplikacje Pasek: skórzany pasek z zapięciem na sprzączkę, bransoleta ze stali nierdzewnej Limitowana edycja 500 sztuk Wodoszczelność: 5 ATM Materiał lunety Stal Szkło Szkiełko szafirowe Cyferblat Czarny Cyfry Rzymskie Pozostałe informacja: przezroczysty dekiel, szybka korekta daty Stan: zegarek w idealnym stanie mechanicznym, po pełnym serwisie zegarmistrzowskim, w bardzo dobrym stanie wizualnym, szkło w stanie idealnym, minimalne ślady na kopercie.  












    • Przez Z_bych
      Dwa, a jeden fajniejszy od drugiego
      😍💥👉⌚
      Zegarek męski G.Gerlach RWD 6 automatyczny, używany, w bardzo dobrym stanie, gwarancja
      1450 zł + wysyłka
      Stan 7/10 tak bezpiecznie
      😍💥👉⌚
      RWD-6 to słynny przedwojenny polski samolot – na którym Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura wygrali zawody samolotów turystycznych „Challange 1932”.
      Aby uczcić to wydarzenie Producent Fundacja Polskiej Myśli Technicznej G.Gerlach skonstruowała zegarek o po raz pierwszy nawiązujący do osiągnięć polskiego lotnictwa cywilnego.
      Koperta o średnicy 40mm, zakręcana koronka, wodoodporność 100m, powłoka antyrefleksyjna na szkiełku sprawia, że jest to wyjątkowy zegarek o bardzo uniwersalnym charakterze.
      Specyfikacja:
      Średnica koperty bez koronki: 40 mm Wodoszczelność: 100 m Koronka zakręcana Mechanizm SeaGull ST2551, z modułem centralnej sekundy Szkiełko szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Gwarancja 12 miesiące. Stan mechaniczny: zegarek w idealnym stanie mechanicznym, na punktualnym, równym chodzie, z pełną rezerwą chodu Stan wizualny: zegarek w bardzo dobrym stanie, drobne ślady (niewielkie ryski) na deklu i kopercie, szkło czyste, bez skazy W komplecie: pudełko, szyty ręcznie pasek w bardzo dobrym stanie, nowy, firmowy pasek  😍💥👉⌚
      Zegarek męski TISSOT PRS 516 AUTOMATIC T91.1.483.51 – klasyk w nowym wydaniu
      Cena 1800 zł + wysyłka
      Stan 7/10 
      😍💥👉⌚
      Ten model model to klasyczny klasyk
      Chyba najładniejsza wersja Tissota PRS 516. Uniwersalny rozmiar 40 mm, smukła koperta no i podwieszane indeksy, najładniejsze jakie zostały wymyślone do PRS'ów. No i wyjątkowo fajny wahnik świetnie oddają sportowo-motoryzacyjny charakter tego zegarka.
      Zegarek ma założony nowy pasek w klimacie zegarków związanych ze sportami motoryzacyjnymi. 
      Zegarek jest używany, ma tego ślady, wszystkie widoczne na zdjęciach (na bezelu i kopercie, nic poważnego, zadrapania na bezelu tych modeli to znak rozpoznawczy
      Mechanicznie zegarek jest bez zastrzeżeń, na ładnym, równym, czystym chodzie, data przeskakuje ładnie i szybko. Polecam, bo zegarek dość rzadko pojawia się na rynku a czarna wersja jest chyba najbardziej efektowna. 
      Specyfikacja:
      Marka: Tissot Model: PRS516  Ref.: T91.1.483.51 (T91148351) Mechanizm: ETA 2836-2 automatyczny, z komplikacją dnia tygodnia i dnia miesiąca Koperta: stalowa,  Dekiel: zakręcany, przeszklony Indeksy i wskazówki: luminowane Wodoszczelność: 50 m Szkło: szafirowe Uszy: 20 mm Pasek: czarny, nowy, naturalna skóra W komplecie: Pudełko, karta gwarancyjna, bransoletka 😍💥👉⌚


























    • Przez Z_bych
      1. Zegarek męski damski Marcello C chronometr czerwony 38 mm
      Cena 1450 zł + koszt wysyłki
      Stan bezpieczne 7/10 
      👉⌚
      Marcello C to niemiecka marka zegarków mechanicznych, założona w 1993 roku przez miłośnika zegarmistrzostwa, Marcellsa Kainza. Siedziba firmy znajduje się w Würselen w Niemczech. Od pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy aż do dziś zegarki Marcello C charakteryzują się wyjątkową dbałością o detal. Kilka szczegółów starałem się pokazać na zdjęciach. Wzornictwo jest raczej klasyczne, ale w każdym modelu projektant starał się dodać coś nowego, oryginalnego, ale idealnie wkomponowanego w całość produktu. Marcello C korzysta oczywiście z solidnych mechanizmów i sprawdzonych materiałów. Te zegarki mają cieszyć, ale mają być także niezawodnym, funkcjonalnym zegarkiem.
      👉⌚
      Specyfikacja:
      Marka: Marcello C Kraj produkcji: Niemcy Szerokość koperty: 38 mm Grubość zegarka ze szkłem: 13 mm Materiał koperty: stal nierdzewna Szkło górne i dolne: szafirowe Kolor tarczyL czerwony Mechanizm: automatyczny Valjoux 7750 Funkcje: wskazania godzina, minuta, sekunda, stoper 30 min, podwójna data Wodoszczelność: 5 ATM Pasek: ze skóry naturalnej, czarny, oryginalny w bardzo dobrym stanie. Szerokość paska: 18 mm Czas powstania: pocz. XXI w. Stan wizualny: zegarek używany, nosi drobne ślady na polerowanych częściach koperty, szkło bez śladów Stan mechaniczny: zegarek w stanie idealnym, na dokładnym, równym, ładnym, czystym chodzie, wskazówki zerują, daty przeskakują płynnie, rezerwa chodu w granicach 48 h. Dokładność ok. +10 s/doba. Gwarancja: 1 rok W komplecie: zegarek, pasek, pudełko zastępcze. 😍💥👉⌚
      Męski zegarek nurkowy Seiko Prospex SNE545P1 - budżetowy tuńczyk w fajnych kolorach 
      Cena 1250 zł + wysyłka
      Stan: bezpieczne 8/10
      ⌚🤿
      Nie ma się tym razem co rozwijać 🙂 Bardzo fajne, świetnie leżące na każdym męskim nadgarstku Seiko. Na dodatek niedrogie to Seiko, w fajnych kolorach i z "celnym" sekundnikiem 😉
      W końcu wiadomo powszechnie - Seiko są lepsze!
      Dlatego już tylko...
      Specyfikacja:
      Marka: Seiko Model: Prospex SNE545P1 Odczyt: analogowy Materiał koperty: stal nierdzewna i plastik (żywica) Rodzaj mechanizmu: kwarcowy, solarny, V157, datownik Szerokość koperty: 47 mm Grubość koperty: 12,5 mm Rodzaj szkła: mineralne utwardzane, hardlex Wodoszczelność: 200 m Kolor tarczy: czarny Materiał paska: silikon Szerokość paska: 22 mm do 20 mm przy klamerce Kolor paska: biały/bardzo jasno szary Powłoka luminescencyjna: wskazówki, indeksy i luneta, LumiBrite Norma dla zegarków nurkowych: ISO 6425 Inne: zakręcana koronka i dekiel Stan mechaniczny zegarka - idealny Stan wizualny: zegarek używany ale w bardzo dobrym stanie Komplet: zegarek, z dowodem pierwszego zakupu, dokumentami Gwarancja: standardowa, 24 miesiące 😍💥👉⌚🤿
       
       























    • Przez mrlaq
      Posiadam zegarek Casio Edifice EQW-M1000D (5061). Coś się podziało, nie przestawił się z czasu zimowego na letni i teraz chodzi godzinę do tyłu. Próbowałem już podziałać z instrukcją i totalnie nic nie idzie zrobić albo co po prostu ja w tym jestem sierotą. Może jakaś dobra dusza byłaby w stanie pomóc.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.