Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Kurka - piękny, stalowy  i to z zapasów 😊 na dodatek w towarzystwie uroczego przyrządu wskazującego na średnicę, jak w sam raz. Przyrząd pierwszy raz oglądam, ale ja wiele rzeczy pierwszy raz oglądam mimo, żem ciut z pieluch już wyrosła 😜

Dziękuję 😃.  Chętnie bym odrobinę wzięła, tylko marsz do Gdańska nieco męczącym byłby bo to trochę kilometrów jest 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w temacie metalurgicznym to totalny abnegat. Jak mnie palcem kto nie pokaże to sama ani rusz. 😋

Drucik fajny,  taniutki całe 4 cebuliony i to 10 metrów, na sznurowadła jeszcze zostanie 😜😜

Dzięki 🖐️😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yodek, nie bądź taka nieśmiała! Poproś "kieszonkowe" o 2 cm tego drucika (sam na to jakoś nie wpadł, taki nieśmiały jest widocznie) i po sprawie. Jesteś tego warta.😚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję 😊.

Gdybym nie była nieśmiała to poleciałbym po bandzie i poprosiła Kieszonkowe o niego samego. 😄

Wszystko potrafi i wszystko co niezbędne posiada 😝😀😀

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już swoje lata, na długo może nie wystarczyć, choć życzę mu hohohoho albo i dłużej... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ma się "lata" i na "długo" się nie wystarczy (?) niczego nie przesądza 🙄Można ostro dać do wiwatu, aż wióry polecą (mosiężne, mosiężne oczywiście)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem, kupić czy nie kupić, kupić czy nie kupić, kupić czy nie kupić, kupić czy nie kupić, mam chwilowy problem z podjęciem decyzji. Mam już jedną precyzyjną, ale ta jest jeszcze bardziej precyzyjna, no i nie wiem, kupić czy nie kupić? 

 

 

OK.:) Kupiłem super precyzyjną stołową wiertarkę bardzo mało używaną stan podobno idealny, jest trzybiegowa z fabrycznym stołem krzyżowym który ma cyfrowy odczyt podziałki noniuszowej. Produkt niemiecki nowa kosztuje około 2000 euro trochę się potargowałem i doszliśmy do ceny 2000 zł plus gratisy typu wiertła, zapasowy uchwyt i inne pierdółki.  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiu dałeś popis w roli nastolatka ... 🤭 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u fizjoterapeuty i nie jest dobrze... Na długo już nie wystarczę... 

28 minut temu, dziadek napisał:

No i nie wiem, kupić czy nie kupić, kupić czy nie kupić, kupić czy nie kupić, kupić czy nie kupić, mam chwilowy problem z podjęciem decyzji. Mam już jedną precyzyjną, ale ta jest jeszcze bardziej precyzyjna, no i nie wiem, kupić czy nie kupić? 

A masz kasę? Jeśli masz, to kup, co sobie będziesz żałować... ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinio skoro "na długo nie wystarczysz" to daj do wiwatu, aż wióry polecą 😋👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie to staram się robić... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wióry czasem polecą, prawda 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kiniol napisał:

Byłem u fizjoterapeuty i nie jest dobrze... Na długo już nie wystarczę... 

 

Każdy kiedyś musi walnąć w kalendarz. :)

U mnie emerytura zbliża się wielkimi krokami, więc z żoną właśnie jesteśmy na etapie zamawiania dla siebie sarkofagu. Sami go sobie zaprojektowaliśmy i w lipcu zostanie zbudowany na maleńkim zabytkowym cmentarzu w naszym miasteczku w którym mieszkamy.:)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kiniol napisał:

Byłem u fizjoterapeuty i nie jest dobrze... Na długo już nie wystarczę... 

A masz kasę? Jeśli masz, to kup, co sobie będziesz żałować... ;)

Idz  do fizjoterapeutki  polepszy sie  ....😀😀


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, janekp napisał:

Idz  do fizjoterapeutki  polepszy sie  ....😀😀

Może masz i rację... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza młodej.

Pacjenci jak trafiają do kobiety to wzruszają ramionami, przewracają oczyma - no łeee - "kobieta" 🧐

A potem jak córka zafasuje kilka chwytów, aż oczy pacjentowi z orbit wylezą i łzy popłyną to się cieszą.. 😝😝

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest czop przerzutnika? 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie edytowałem nr 9 to chyba dobrze ??? KOTWICY

...

image.thumb.png.797cae9a0c92f343f6138d274eb59e59.png


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa kotwicy... Sprawdź czy oś nie jest wykręcana. Będzie łatwiej... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że rak?

 Nigdy się nie spodziewałem, że angole tak robili...

Zostawmy to

 To zegarek, a nie zegar.

 Potem - gdzie indziej zacznę opisywać moje zmagania z materią

Będzie śmiesznie bom mechanik  i inaczej widzę problemy niż zegarmistrz :)

 

ps.

Będę musiał spróbować na innej wiertareczce- tej, któą załatwił mi Roman. - rewolwerowej- bo czop jest grubsiejszy niż 0,2mm

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, kiniol napisał:

Ma już swoje lata, na długo może nie wystarczyć, choć życzę mu hohohoho albo i dłużej... ;)

 

Ty to Krzychu potrafisz kolegę "zaorać" :D.

Lepsze to tylko były moje córki które jak nastał "koronoświr" ;) to zadzwoniły do Gdańska i zabroniły nam wychodzić z domu :) twierdząc że jesteśmy w grupie "najwyższego ryzyka". Zapytałem je wtedy co wolą żeby ojciec umarł na grypę czy z głodu.

No ale posłuchałem dzieci i wyjścia z domu ograniczyłem do niezbędnych zakupów, starając się zgodnie z zasadą "4Z" unikać miejsc zatłoczonych. Np. na poczcie byłem w ciągu tych 3 miesięcy 2 razy kiedy musiałem odebrać przesyłkę której listonosz nie dostarczył. 

  

12 godzin temu, erzlot napisał:

Yodek, nie bądź taka nieśmiała! Poproś "kieszonkowe" o 2 cm tego drucika (sam na to jakoś nie wpadł, taki nieśmiały jest widocznie) i po sprawie. Jesteś tego warta.😚

 

No przecież napisałem że jest do odebrania w Gdańsku nie tylko 2 ale nawet 20 cm :)  (mam tego trochę ze starych "komunistycznych zapasów" od 0,2 do 1,0 co 0,1 mm) niestety "Yodek" musi się uzbroić w cierpliwość bo nie wiem kiedy będę następny raz na poczcie żeby wysłać list. A przy cenie kuriera lub paczkomatu (bo teraz tylko z takich form przesyłek korzystam) to taniej wyjdzie kupić  na "alle" (no nie będzie tylko taki komunistyczny :D). Lub jeśli ktoś ze znajomych będzie w 3mieście to zapraszam.

 

  

12 godzin temu, Yodek napisał:

Gdybym nie była nieśmiała to poleciałbym po bandzie i poprosiła Kieszonkowe o niego samego. ......

 

 

Ja jestem za - nie wiem tylko co na to moja żona :D

 

Pozdrawiam

Roman

 

p.s.  "Yodek" jeśli Ci się nie spieszy i chcesz czekać to podeślij adres lub jeśli ktoś by był w Gdańsku to zapraszam.

 

 

Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mkl1 napisał:

znalazłem złamany czop KOTWICY:).................... będę musiał wiercić bez odpuszcznia  łeee

dlaczego ???

 

  

8 godzin temu, kiniol napisał:

Co to jest czop przerzutnika? 

 

8 godzin temu, mkl1 napisał:

Właśnie edytowałem nr 9 to chyba dobrze ??? KOTWICY ...

 

Mirku błagam (teraz "Kiniol" Cię punktuje) dostałeś książkę gdzie większość pojęć jest opisana,

a i ten rysunek wychwytu szwajcarskiego to sam kiedyś Ci zamieściłem przy innej dyskusji na temat nomenklatury zegarmistrzowskiej.

Jak usiłujesz robić coś profesjonalnie to używaj też profesjonalnego języka.

 

Pozdrawiam

Roman

Edytowane przez Kieszonkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.