Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
b_easy

Tania w eksploatacji drukarka czarno biala

Recommended Posts

Szukam taniej w obsłudze drukarki czarno białej do okolicznościowego drukowania kilka stron dziennie. Obojętnie czy atramentowa czy laserowa. Ważne żeby była kompaktowa i toner późnien nie kosztował więcej jak nowa drukarka w sklepie.

Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Szukam taniej w obsłudze drukarki czarno białej do okolicznościowego drukowania kilka stron dziennie. Obojętnie czy atramentowa czy laserowa. Ważne żeby była kompaktowa i toner późnien nie kosztował więcej jak nowa drukarka w sklepie.

Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Mam już kilka lat Epson Stylus SX-215 - działa niezawodnie - a zamienniki- tusze kupuję po 3 zł za kolor...więc takie - tanie drukowanie :D

jeżeli tanie drukowanie w laserze to polecam Konica Minolta ...taka - o

:post-94065-0-00213400-1551627964_thumb.jpg

taką mam ...i polecam...

Chcesz tanio to kup którąś z serii HP LJ 1010/1012 - koszt zakupu ok 200-250 na Allegro. Toner w zamienniku to już groszowa sprawa. Te drukarki są do okazjonalnego użytku nie do zamordowania.

Miałem tak złe przejścia z hp, że unikam jak ognia .51b7f811bbd6dc4f437ef74733bc2a0a.jpg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

jeżeli tanie drukowanie w laserze to polecam Konica Minolta ...taka - o

:attachicon.gifIMG_1111.jpg

taką mam ...i polecam...

O q... ale kompaktowa...

Tylko hp 1010/1012...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Ja mam dwie HP 2055d. Szybka, tani toner, 30-50zł, za 50 zł-7000 stron. Dla ciebie może i za dużo ale laser na pewno nie wyschnie jak nie będziesz dłużej drukował.

EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Ja mam laserową Brother HL-L2360D używam po wifi , tusz-proszek 17 zł starcza na 2600 stron

najlepsza z czarno białych jakie do tej pory miałem

nie jest do demon prędkości ale na moje drukowanie wystarczajaca

nowa 500zł kosztowała

Edited by seiken

Ja mam dwie HP 2055d. Szybka, tani toner, 30-50zł, za 50 zł-7000 stron. Dla ciebie może i za dużo ale laser na pewno nie wyschnie jak nie będziesz dłużej drukował.

tak, to bardzo duza przewaga nad atramentową, ale w biurze mam brothera i toner na 3000 stron kosztuje 150pln. Wydaje mi się to strasznie drogie

aha. zapomniałem dodac aby była wifi a nie tylko po kablu. ten HP się nada?

Tak, mam dwie takie i chodzą na wifi... hp 1012w

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Do mojego brothera toner kosztuje poniżej 100 zł . 3000 stron robi .

Wychodzi tgo dużo taniej niż mój atramentowy hp, co miałem to wcześniej .

Laser też u mnie jest wykorzystany do drukowania ma papierze kredowym ( do robienia płytek drukowanych ). U mnie atramentowa odpadała

z czystym sumieniem polecam ten zestaw z wiecznym chipem oraz dodatkowym tonerem.

Za 314zł możesz zapomnieć o kosztach druku na dwa trzy lata. Przy kilkunastu stronach dziennie.

https://allegro.pl/oferta/xerox-3020-wifi-wieczny-chip-toner-xxl-ryza-a4-6672040181

nie reklamuję konkretnego sprzedawcy, ale sam  kupiłem i jestem b zadowolony.

Dodatkowo drukuje po wifi.

Całość jest wielkości pudełka do butów.

Wieczny chip?!

Pierwsze słyszę.

To jest jakaś przeróbka? Nie będzie problemów z gwarancją?

Przerobiłem że 150 drukarek. Laser tylko, wyłącznie i bezapelacyjnie hp.

1005, 1010, 1018, 1020, 2055, mam działające 1000w i 4l. Od setek do tysięcy wydruków miesięcznie. Zero awarii. Brothery zdychają jak muchy ;)

Tak, chip nie zlicza kopii więc nie płacze o wymianę tonera. jak ten się skończy to dosypujesz. Ta przeróbka dokonana przez sprzedawcę na fabrycznie nowej drukarce według zapewnień sprzedawcy nie powoduje utraty gwarancji. Użytkuję od roku i nie miałem żadnego problemu. Zresztą to drukarka w cenie tonera, po kilku latach bez żalu będzie można wymienić na zegarek z wbudowaną drukarką czy co tam wtedy będzie na topie ;)

Ta drukarka występuje też w wersji samsung. Nie porównywałem ceny bo jestem fanem xeroxów :) miałem kiedyś model 4110 na którym przez kilka lat robiłem rokrocznie ponad milion kopii.

1005, 1010, 1018, 1020, 2055, mam działające 1000w i 4l. Od setek do tysięcy wydruków miesięcznie. Zero awarii. Brothery zdychają jak muchy ;)

Fakt, miałem Brothera i po dwóch latach poszedł na śmietnik

Mi tam hp padały .. Ale atramentowe .

Ja też miałem na myśli Brothera atramentowego...

tak, to bardzo duza przewaga nad atramentową, ale w biurze mam brothera i toner na 3000 stron kosztuje 150pln. Wydaje mi się to strasznie drogie

aha. zapomniałem dodac aby była wifi a nie tylko po kablu. ten HP się nada?

To dobre jest. Ktoś drukuje niedużo i 150 za 3000 mówi że dużo. Zawsze można ręcznie przepisać choć chyba drożej wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Kolega dobrze prawi. Czasem tylko rolki od papieru trzeba wymienić i jest znowu wszystko ok. Tonery zamienniki są tanie jak barszcz.

Całą drukarkę 2035/2055 jeszcze z oryginalnym pełnym tonerem można trafić za ok. 200 zł.

Koledzy od Brotherów nie napisali, że toner jest osobno i bęben też jest osobno, a koszt wymiany bębna co któryś toner kosztuje więcej od drukarki :) Owszem są zamienniki bębnów, ale to już nie to samo co oryginał.

Żadne Xeroxy, Canony, Samsungi itp.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

To dobre jest. Ktoś drukuje niedużo i 150 za 3000 mówi że dużo. Zawsze można ręcznie przepisać choć chyba drożej wyjdzie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

to sobie to zobacz  LINK