Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
irekm

Teorie spiskowe

Recommended Posts

boChater..

Ale przecież to kark...

Pozdrawiam Mirek

"Najlepszy" jest ten rechot pracownic sklepu, no i "reakcja" pozostałych.

Pozdrawiam

Piotr

Dla mnie śmieszne jest takie robienie z siebie szeryfa - baba chciała to mogła zadzwonić na policję że typ bez maski a nie będzie umoralniać przy wszystkich, jakie ona ma do tego prawo? Poza tym widać że to ona pierwsza podchodzi i ewidentnie strzela go z liścia - choć to niezgodne z prawem to odruch miał prawidłowy - no niestety będzie musiał odpowiedzieć, mam nadzieję że baba też odpowie za naruszenie nietykalności i sąd nie będzie brał pod uwagę kto mocniej tą nietykalność naruszył i przylepi im po równo a babie dodatkowo z 500 zł za sprowokowanie zdarzenia. 

To jest coś podobnego jak samozwańczy stróże prawa na autostradach blokujący lewy pas na równi z tirem bo coś im się wydaje. 

8 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Dla mnie śmieszne jest takie robienie z siebie szeryfa - baba chciała to mogła zadzwonić na policję że typ bez maski a nie będzie umoralniać przy wszystkich, jakie ona ma do tego prawo? Poza tym widać że to ona pierwsza podchodzi i ewidentnie strzela go z liścia - choć to niezgodne z prawem to odruch miał prawidłowy - no niestety będzie musiał odpowiedzieć, mam nadzieję że baba też odpowie za naruszenie nietykalności i sąd nie będzie brał pod uwagę kto mocniej tą nietykalność naruszył i przylepi im po równo a babie dodatkowo z 500 zł za sprowokowanie zdarzenia. 

To jest coś podobnego jak samozwańczy stróże prawa na autostradach blokujący lewy pas na równi z tirem bo coś im się wydaje. 

Obejrzyj zatem jeszcze raz ten filmik. Pierwsze co się dzieje w zakresie przemocy fizycznej, to kark strzela tę kobietę w potylicę. 

Pozdrawiam

Piotr

Posted (edited)

Abstrahując od całej reszty, to on ją pierwszy uderzył, ona mu próbowała oddać i wtedy otrzymała cios, po którym upadła. Nawet w komentarzu tych "rechoczących" słychać, że sekwencja była dokładnie taka.

Tak poza tym, to wygląda na to, że on był tam ze swoim dzieckiem - ale mogę się mylić. Wspominam o tym, bo to nie żaden "kark", jak niektórzy piszą, tylko obywatel egzekwujący swoje prawa i swobody. I to jest właśnie ten "drobny problem" w dysproporcji "prawd MasterMinda", o którym pisałem wcześniej. Kobieta "pomarudziła", on jej przypieprzył w sklepie pełnym ludzi, bo... no, bo co..? ;)

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

A one są bredniami, bo tak uważasz?

Nie, bo oglądałem film pewnego profesora na yt, który tak powiedział.

11 minut temu, tarant napisał(-a):

Obejrzyj zatem jeszcze raz ten filmik. Pierwsze co się dzieje w zakresie przemocy fizycznej, to kark strzela tę kobietę w potylicę.

Nie obrazisz się, Piotr, że zaznaczę, moim zdaniem, najważniejszy fragment reakcji @Paweł Bury...?  ;)

"(...) choć to niezgodne z prawem to odruch miał prawidłowy (...)"

13 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

tylko obywatel egzekwujący swoje prawa i swobody.

Traf na niego i zwróć mu uwagę, że Cię trącił wózkiem zbyt mocnao..

Zobaczysz , jak prawowity obywatel Cię pier##nie

Pozdrawiam Mirek

1 minutę temu, mkl1 napisał(-a):

Traf na niego i zwróć mu uwagę, że Cię trącił wózkiem zbyt mocnao..

Zobaczysz , jak prawowity obywatel Cię pier##nie

Przecież to był sarkazm z mojej strony - naprawdę muszę to teraz wyjaśniać w kontekście dyskusji, która trwa od kilku, czy kilkunastu stron..?  ;)

3 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

OK..

Chodziło mi o to, że to nie jest, wbrew pozorom, problem zachowań wyłącznie marginesu patokryminogennego. To zresztą od razu dała nam do zrozumienia właściwie aprobująca reakcja jednego z naszych forumowych... kolegów. Tak, wiem - dzielę ludzi. Najlepiej by było, żebyśmy się wszyscy zjednoczyli w ogólnym tumiwisiźmie i wrócili do nakręcania zegarków.  ;)

Posted (edited)

Może on już przeszedł COVID?

i teraz jest nadpobudliwy... tak się podobno zdarza..

Wiesz coraz więcej spotukam, ludzi, na których piętno pandemii i obostrzeń działa stresująco,, żeby nie powiedzieć, że mają tego dośći chcą się wyładować, przy pierwszej okazji..

Nie wytrzymują psychicznie.. to już drugi rok. ......gdzie nic (lub prawie nic) niewolno...

masz siedzieć na D i to jeszcze cicho...

Dobrze, że mam las 25 m od domu i mogę sobie iść i iść, często nie spotykająć ludzi..

Do pracy jeżdżę , ale jest podział 1/2 pracuje, 1/2 siedzi w domu..( na zmianę)

teraz nawet nie mogę sobie pojechać postrzelać :( bo strzelnice zamknięte...

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

7 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Wiesz coraz więcej spotukam, ludzi, na których piętno pandemii i obostrzeń działa stresująco,, żeby nie powiedzieć, że mają tego dośći chcą się wyładować, przy pierwszej okazji..

Nie wytrzymują psychicznie.. to już drugi rok. ......gdzie nic (lub prawie nic) niewolno...

Dobrze, że mam las 25 m od domu i mogę sobie iść i iść, często nie spotykająć ludzi..

Biedni, wyładować się nie mogą. Pandemia ich stresuje. Ojoj.

Większość medyków bardzo chciałaby mieć taki problem bo od ubiegłego roku wyładowują się wśród umierających a jak to się skończy to myślę że spora grupa będzie wrakami psychicznymi którym nawet terapia już nie pomoże. 

Poza tym od spowiedzi z ostatniego filmiku.

Być może to i ona pierwsza została szturchnieta i nie dopatrzyłem - mamy tylko fragment nagrania i nie wiemy co działo się przed momentem jak film startuje - widać że ona od niego odchodzi, co przy nim robiła? nie wiemy, mamy tylko wybrany fragment nagrania. 

Babka dostanie może trochę grosza on coś w zawiasach pytanie czy jej się opłaciło? 

Od takich reakcji są specjalne służby, właściciele sklepów itp.. to im się zgłasza jak ktoś już ma tak ogromną potrzebę spełnienia obywatelskiego obowiązku a nie machanie komuś łapami przed twarzą, krzycząc i plując nie zachowując przy tym tak ważnego dystansu. 

Co ta baba i wielu podobnych zyskała? A no nic - maseczki jak nie miał tak nie ma. 

Nie no zyskała!!! jakieś tam pewnie odszkodowanie  no i zestaw nowych świecących jedynek. 

Czy skusi się ponownie? 

31 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Gorzej jak jednak bedziesz chciał postrzelać a strzelnice zamknięte... :D

Posted (edited)

Przecież są zamknięte???

to pojadę na poligon :)

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

2 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

Przecież są zamknięte???

to pojadę na poligon :)

No nie chytasz :P

Posted (edited)

Ewidentnie Wam się nudzi Panowie i Panie. Z ciekawego wątku foliarskiego z rodzaju archiwum X, powstał nudny wątek.  Tutaj nikt  nikogo nie przekona do swoich racji a kompromituje się wpisami wielu.

Edited by smc

Nie chytam...

covidowy jezdem

1 minutę temu, smc napisał(-a):

Ewidentnie Wam się nudzi Panowie i Panie. Z ciekawego wątku foliarskiego z rodzaju archiwum X, powstał nudny wątek.

...a ufo widział?

Pozdrawiam Mirek

2 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

Nie chytam...

covidowy jezdem

...a ufo widział?

Tak

Posted (edited)

No to wytłumaczcie mi ( TVP nie oglądam, TV5 nie oglądam)

Jadę sobie samochodem i chcąć nie chcąc słyszę, że ilość zakażeń spada, ilość zajętych miejsc również, LECZ ilość zgonów wzrasta i jesteśmy nr 1 w Europie i  pod względem ilości zgonów..

to co ... umierają wszyscy zabrani do szpitali i dlatego teraz jest coraz więcej miejsc??

Ktos mi to wyjaśni?

Bo jakieś wyjaśnienie musi być..

Gdzie indziej było gorzej, a przypadków śmiertelnych mniej... jesteśmy słabszą nacją , czy  każdy kto się znajdzie w szpitalu z powodu COVID to ma tylko jedną drogę?

Panowie medycy... proszę o sensowne wyjaśnienie...

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

17 godzin temu, Matti napisał(-a):

Desmo: wspomniałeś o bredniach u Pospieszalskiego - możesz je zacytować?

Pierwsza z brzegu - maski nie działają wg CDC....a nie prościej wejść na stronę i sprawdzić co na ten temat mówi sama CDC

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/cloth-face-cover-guidance.html

Resztę znajdź już sobie sam....w dobie internetu to proste. Tu masz fałszywe i szkodliwe  propagowane tam nadinterpretacje : lockdown nie działa ( tak tylko przypomnę że w okresie twardego lockdownu - kwietniu, maju 2020 mieliśmy mniej zgonów niż w analogicznych okresach roku 2019 ) , szczepienia nie zmniejszają ilości zakażonych , lockdown ma ratować szpitale, hiszpanka zabiła więcej ludzi w dużych aglomeracjach z powodu zaniku więzi społecznych,  w przypadku COVId powinniśmy postępować tak jak z grypą...

Skoro ustaliliśmy już, że "zajście" w Lesznie to w istocie rzeczy spisek mający na celu wspólne wyłudzenie z budżetu państwa odszkodowania, a następnie podzielenie się nim oraz prawami autorskimi do książek i filmów, które powstaną na kanwie przedmiotowego zdarzenia, przejdźmy do rzeczy znacznie mniej tajemniczych.  ;)

https://www.salon24.pl/u/nowetechnologie/1127766,przelomowy-eksperyment-w-fizyce-kwantowej-moze-zapoczatowac-rewolucje?fbclid=IwAR0HYR7UEV1jUudDozMogbRHBnJgLuzkW7o4O8lZ2guJHsl-Tz8QMG8ZvEA

Że przypomnę Klasyka:

Zbliżamy się do szybkości światła. Mrowie nieznanych fenomenów. Pojawił się nowy typ cząstek elementarnych - skwarki. Niezbyt wielkie, trochę przypalone.

Pozdrawiam

Piotr