Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
irekm

Teorie spiskowe

Recommended Posts

17 minut temu, tbn napisał(-a):

Zmian dokonujesz przez przez zmianę myślenia ludzi. Może taka aktywistka z pasją nie wymyśliła nic, ale te miliony wyświetleń wpłynęły pewnie na poglądy wielu młodych. Oni oboje mogą mieć pozytywny wpływ tylko w inny sposób.

Pewnie i tak jest i dotarła z informacją do wielu, nie można tego wykluczyć. Młodzi ludzie zaangażowani w obronę klimatu mają dobre intencje, ale często dość sprzecznie się zachowują. Kojarzę rozmowę z młodą dziewczyną z mojej rodziny chodzącą na marsze klimatyczne, która protestowała głośno przeciwko elektrowniom węglowym, ale zapytana czy oglądanie godzinami platform streamingowych lub Instagrama ma wpływ na środowisko szeroko otworzyła oczy, no bo jak to? Przecież to jest w internecie, bez papieru, no to bez wpływu na środowisko. Tak jakby tysiące serwerów obsługujących te platformy i wymagającyh ogromnych ilości energii się nie liczyło. No ale te serwery są gdzieś daleko od Polski, więc to się nie liczy😄.

4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Pewnie i tak jest i dotarła z informacją do wielu, nie można tego wykluczyć. Młodzi ludzie zaangażowani w obronę klimatu mają dobre intencje, ale często dość sprzecznie się zachowują. Kojarzę rozmowę z młodą dziewczyną z mojej rodziny chodzącą na marsze klimatyczne, która protestowała głośno przeciwko elektrowniom węglowym, ale zapytana czy oglądanie godzinami platform streamingowych lub Instagrama ma wpływ na środowisko szeroko otworzyła oczy, no bo jak to? Przecież to jest w internecie, bez papieru, no to bez wpływu na środowisko. Tak jakby tysiące serwerów obsługujących te platformy i wymagającyh ogromnych ilości energii się nie liczyło. No ale te serwery są gdzieś daleko od Polski, więc to się nie liczy😄.

To już jest sofistyka trochę. Problemem jest jak pozyskujemy energię, a nie że młody człowiek ogląda dużo youtube. Potrzeby energetyczne będą rosły, bo rozwój jest nmieukniony. Ja urodziłem się w latach 80' i też uważam, że problem klimatu jest jednym z ważniejszych obecnie do rozwiązania. Cieszę się, że młodzi mają to na uwadze, mam wrażenie, że moje pokolenie myślało do tej pory tylko o konsumpcji. 

Posted (edited)
26 minut temu, tbn napisał(-a):

To już jest sofistyka trochę. Problemem jest jak pozyskujemy energię, a nie że młody człowiek ogląda dużo youtube. Potrzeby energetyczne będą rosły, bo rozwój jest nmieukniony. Ja urodziłem się w latach 80' i też uważam, że problem klimatu jest jednym z ważniejszych obecnie do rozwiązania. Cieszę się, że młodzi mają to na uwadze, mam wrażenie, że moje pokolenie myślało do tej pory tylko o konsumpcji. 

Chodzi mi o to że często słyszymy sprzeczne komunikaty od młodych ludzi - chrońmy klimat, porzućmy samochody, ale z drugiej strony masowo jeżdżą np. na tych okropnych elektrycznych hulajnogach, gdzie nie wiadomo co zrobić ze zużytymi akumulatorami do nich.

Ja uważam że (choć robiliśmy to nieświadomie😀) że w latach 80-tych młodzież była bardziej eko niż teraz, bo po prostu spędzało się czas na dworze i mniej energii zużywało. Teraz młodzież protestuje w ciuchach z H&M, które zmienia co chwilę, a które produkowane są w Bangladeszu lub lata z rodzicami po świecie tanimi liniami, zostawiając po sobie ogromny ślad węglowy, itp.

Edited by beniowski

Za kilkadziesiąt lat my będziemy drapać się po jajkach co zrobić że zużytymi turbinami wiatrowymi a Chińczycy będą produkować prąd z fuzji jądrowej. To tak gdzieś w latach 50 mniej więcej. Może trochę później.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Ja powiem - żydowsko-lewacki rząd światowy.

Dowiedziałem się tego ostatnio na spotkaniu z klientem emoji18.png I jeszcze, że polski rząd, to też Żydzi. Nie wierzycie? Można znaleźć na yt filmik, jak premier Mateusz Morawiecki nosi jarmułkę. True story.

Z całym szacunkiem, w żydowskość premiera nie wierzę. Kto zgadnie dlaczego?

Z całym szacunkiem, w żydowskość premiera nie wierzę. Kto zgadnie dlaczego?

Czy to ma jakiś związek ze świnią? To jest wieprzowiną?

Poza tym Kolega może sobie nie wierzyć - wiadomo jest już zmanipulowany - a ja mam dowód. YT nie kłamie, trzeba tylko chcieć dotrzeć do prawdy. IMG_2724.jpg

Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Poza tym Kolega może sobie nie wierzyć - wiadomo jest już zmanipulowany - a ja mam dowód. YT nie kłamie, trzeba tylko chcieć dotrzeć do prawdy. emoji6.png

Ja to bym widział inaczej - na zdjęciu mamy jednego mężczyznę (któremu widać całą głowę) bez kipy i to pewnie on jest.... no wiadomo kim. Reszta tylko udaje tych no... wiadomo kogo😄.

Ja to bym widział inaczej - na zdjęciu mamy jednego mężczyznę (któremu widać całą głowę) bez kipy i to pewnie on jest.... no wiadomo kim. Reszta tylko udaje tych no... wiadomo kogo.

Reszta udaje papieży

Bismillah! Tak, otworzyłeś mi oczy!

2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

Poza tym Kolega może sobie nie wierzyć - wiadomo jest już zmanipulowany - a ja mam dowód. YT nie kłamie, trzeba tylko chcieć dotrzeć do prawdy. emoji6.png

Kuba, a teraz wyjrzyj przez okno i zobacz, czy tam pod drzewem przy lampie nie stoi czarna Wołga, wróć - Skoda. 

Posted (edited)
1 godzinę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Jest ktoś w stanie mi wyjaśnić o co chodzi w tym filmie? To sceny z planu filmowego jakiegoś filmu o pandemii?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1400461790312094&id=100010448590135

5 minut szukania

https://sprawdzam.afp.com/wideo-fragment-rosyjskiego-teledysku-nie-promocja-pandemii

LSE, nie wiem kto to ale warto :) 

Edited by Bugs

44 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jest tu na forum jakiś heteroseksualny członek :D, który nie dałby się obrzezać (o ile już nie jest - wtedy powtórnie ;) ) dla tej pani?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Gal_Gadot_cropped_lighting_corrected.jpg

Eeee, ja słyszałem , że one mają w poprzek :D 

Są ładniejsze ujęcia GG. No wiem, temat spiskowy, że nie taka ładna........ ;)

Godzinę temu, gruby2000 napisał(-a):

Co prawda inny wątek ale tu przykład skąd się biorą niezależni eksperci. Wystarczy mieć swojego.

https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-jak-tuszowano-incydent-z-udzialem-prezydenta-dudy-6630853453376352a

Fajne komentarze pod spodem

Cyt:

Nie wierzę w żadne tuszowanie. ... to partia dobra, prawdy i miłości. Oni są genetycznie niezdolni do kłamstwa, chciwości czy nienawiści. To są ludzie o głębokim religijnym powołaniu, niezwykle oświeceni i wybitnie inteligentni. Oni skromność, prawdę i pokorę postawili na piedestale Dobrej Zmiany. Chwała i miłość im na wieki!

Zaczyna to dryfować znów w stronę wątku politycznego a la Sok z Buraka.

Swego czasu ktoś cytował prawo Godwina, u nas to prawo dotyczy nie Hitlera, a PISu.

Ja idę po popcorn...

A-ha 🤔 a więc są jeszcze inni poza mną "kojarzący" Gal 😳

Taktyka nie wspominania o niej nie sprawdziła się. To boli...  🥴