Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Klub Miłośników Zegarków A. Lange & Söhne

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, PiotrekL napisał(-a):

Gratulacje Szuwi. Przepiękny zegarek. Powoli rośnie klub. Na mnie też kiedyś przyjdzie czas 😉

Dziękuję no i ... czekamy na Ciebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pisar Np to że w Credorze jest podobnie ale nie rzuca się to w oczy z powodu niebieskich wskazówek. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agremi napisał(-a):

Jak te filmiki były wstawiane, co panowie pod jakimś mega mikroszkopem oglądali to nie było w lange takich rzeczy widać. A w ogóle to nie fair zestawienie bo inni mają niebieskie wskazówki - pobite gary innymi słowy…

A w zasadzie to pewnie nie lange, a jakieś seiko. No i teraz się zacznie... ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał(-a):

w zasadzie to pewnie nie lange, a jakieś seiko. No i teraz się zacznie... ;-))

No właśnie, już nie chciałem zaczynać, że nie wiadomo czy to w ogóle lange, bo np. wskazówki wyglądają jakby były z blachy cięte jak nie przymierzając w jakimś vacheronie…

 

No i jednak jak widać emotki są potrzebne: 😉


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pisar napisał(-a):

Gościa nie znam, a i więcej szczegółów niestety nie ma. Podejrzewam, że to prowokacja lub jakaś propaganda, mająca na celu wypromowanie innej marki lub autora tychże wrzutek w celu podniesienia oglądalności.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gościa nie znam, a i więcej szczegółów niestety nie ma. Podejrzewam, że to prowokacja lub jakaś propaganda, mająca na celu wypromowanie innej marki lub autora tychże wrzutek w celu podniesienia oglądalności.  

Mariusz, Horomariobro wrzuca makro różnych marek, nie zauważyłem u niego nastawienia na którąkolwiek. Z ciekawością oglądam jego zdjęcia, bo dużo się można dowiedzieć o zegarkach ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Gościa nie znam, a i więcej szczegółów niestety nie ma. Podejrzewam, że to prowokacja lub jakaś propaganda, mająca na celu wypromowanie innej marki lub autora tychże wrzutek w celu podniesienia oglądalności.  

 

Mariusz: to jest bardzo znany gostek, który wrzuca makro różnych zegarków bez względu na markę.

Warto popatrzeć na inne jego fotki, są genialne.

Do propagandy to nie w tym przypadku.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukebor napisał(-a):


Mariusz, Horomariobro wrzuca makro różnych marek, nie zauważyłem u niego nastawienia na którąkolwiek. Z ciekawością oglądam jego zdjęcia, bo dużo się można dowiedzieć o zegarkach 😉

 

2 minuty temu, pisar napisał(-a):

 

Mariusz: to jest bardzo znany gostek, który wrzuca makro różnych zegarków bez względu na markę.

Warto popatrzeć na inne jego fotki, są genialne.

Do propagandy to nie w tym przypadku.

Nie mam tego czegoś co się zowie Istagramem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2022 o 21:26, szuwi napisał(-a):

Proszę o dodanie mnie do klubu ALS i zmianę statusu na "użytkownik" 😉

 

20220221_134532.jpg

Gratuluję nowości. 

 

 

11 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Nie, als jest obok exa. Do ludzi pójdzie jlc mut, ale nie wiem kiedy, bo ładnie im razem, choć ostatnio w garniaku chodzę niewiele częściej, niż w sukience... 😄

Czyli będzie leżał


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Gratuluję nowości. 

 

 

Czyli będzie leżał

Dziękuję. Co do jlc - może czasami wskoczy na rękę, ale ma konkurencję, a okoliczności mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szuwi napisał(-a):

Dziękuję. Co do jlc - może czasami wskoczy na rękę, ale ma konkurencję, a okoliczności mało :)

 

Podziwiam Twoją żelazną konsekwencję w trzymaniu się założeń kolekcji 👌

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pisar napisał(-a):

 

Podziwiam Twoją żelazną konsekwencję w trzymaniu się założeń kolekcji 👌

 

To kwestia wieku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szuwi - Twój zestaw czyli Explorer + AL&S Saxonia Thin to jest dla mnie zestaw wymarzony. Nic więcej nie trzeba. Na razie zrealizowałem połowę planu - Rolex Explorer 124270 spełnił wszystkie moje oczekiwania w zakresie zegarka codziennego. Na specjalne okazje, albo po prostu do posiedzenia w fotelu po pracy z dobrą whiskey, Lange którego wybrałeś, wydaje mi się idealnym zegarkiem.

Gratuluję pięknego Lange oraz wyrafinowanego gustu zegarkowego. Prostota i minimalizm w połączeniu z doskonałą jakością wykonania, to zawsze będzie moim zdaniem doskonały wybór.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mylof napisał(-a):

Szuwi - Twój zestaw czyli Explorer + AL&S Saxonia Thin to jest dla mnie zestaw wymarzony. Nic więcej nie trzeba. Na razie zrealizowałem połowę planu - Rolex Explorer 124270 spełnił wszystkie moje oczekiwania w zakresie zegarka codziennego. Na specjalne okazje, albo po prostu do posiedzenia w fotelu po pracy z dobrą whiskey, Lange którego wybrałeś, wydaje mi się idealnym zegarkiem.

Gratuluję pięknego Lange oraz wyrafinowanego gustu zegarkowego. Prostota i minimalizm w połączeniu z doskonałą jakością wykonania, to zawsze będzie moim zdaniem doskonały wybór.

Dziękuję za "dobre słowo". Mój zestaw obejmuje jeszcze edc do katowania (Ball fireman enterprise) i kwarcowe 300m do zabawy z synem w piasku 🙂

Ale gdybym miał mieć tylko dwa zegarki, to właśnie ten tandem bym wybrał: ex1 i saxonia thin.

Minus sytuacji jest taki, że chcąc mieć max 4 zegarki, jestem spełniony zegarkowo i nie mam żadnego króliczka, którego mógłbym gonić 😞

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szuwi napisał(-a):

edc do katowania (Ball fireman enterprise)

 

Jak ja widziałem stan Twojego Exa to się boje zapytać o stan tego katowanego Ball ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pisar napisał(-a):

 

Jak ja widziałem stan Twojego Exa to się boje zapytać o stan tego katowanego Ball ;) 

Bo ja zegarki noszę, a nie oglądam 😛

Poza tym ex ma tylko drobne rysy, brak wgniotek. I żeby nie było - nie sprzedaję 🙂

W zasadzie Ball tez nie jest skatowany, bo jakoś nie ma okoliczności... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, musimy się chyba zrzucić na jakiegoś forumowego Lange bo inaczej Mariusz będzie odgrzewał kotleta , raz z jednej, raz z drugiej strony…drażniąc nasze nozdrza zapachem luksusu 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klub jest dwuosobowy to co zrobić 😒

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę oszalamiajacej jakości foto jednowskazówkowca 😉

 

20220313_151647.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, jest bardzo surowo. 👍Teraz pokaż to, co tygryski lubią najbardziej - foto od d*py strony. :) Tylko proszę bardzo - postaraj się, bo słyszałem, że operujesz super sprzętem - S21. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Tomku, jest bardzo surowo. 👍Teraz pokaż to, co tygryski lubią najbardziej - foto od d*py strony. :) Tylko proszę bardzo - postaraj się, bo słyszałem, że operujesz super sprzętem - S21. 

Tona sprzętu nie naprawi braku talentu... 🙂

 

20220313_181424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.