Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Klub Miłośników Zegarków A. Lange & Söhne

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, Lukasz23212 said:

Witam. Ciężko kupic u AD datograph flyback? 

Myśle że nie powinno być większego problemu, 2-4 miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Dawno go nie nosiłem.

9916e16329a16280dde80bef7652ead6.jpg

I to jest zegar z klasą dla dorosłych chłopców, na oficjalne okazje i spotkania z biznespartnerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to jest zegar z klasą dla dorosłych chłopców, na oficjalne okazje i spotkania z biznespartnerami
Masz 100% rację. 

79a55d8c789faedb36a29b57d26e39c6.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piwne wyjście również się nadaje. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zegarek przez duże Z, a nie jakieś tam blaszane zabawki. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak za***isty, że po paru dniach noszenia dostaje miesięcznego bana, co by nie przyćmił pozostałych zegarków z mojej kolekcji. 😆


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Jest tak za***isty, że po paru dniach noszenia dostaje miesięcznego bana, co by nie przyćmił pozostałych zegarków z mojej kolekcji. 😆

Reszta kolekcji - jeżeli masz na myśli Rolexy - nawet się nie zbliża do tego poziomu, tyle że nadrabia wszechstronnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może zatem na krótko podtrzymam wątek nieco wyżej.

 

Były na forum dyskusje nt. "brzydala" Odyseusza - wydaje się, że Ci co jednak rozważają zakup nówki będą musieli uzbroić się w cierpliwość: berliński butik twierdzi, że w tej chwili zapisy obejmują termin 3-letni i za chwilę będzie wstrzymane ich przyjmowanie gdyż czas produkcji staje się istotnie nieprzewidywalny.

Ceny oczywiście cały czas rosną i obowiązują te z daty odbioru a nie zamawiania. Rabaty? Nie sądzę przy takim popycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, stanwojenny said:

 

Może zatem na krótko podtrzymam wątek nieco wyżej.

 

Były na forum dyskusje nt. "brzydala" Odyseusza - wydaje się, że Ci co jednak rozważają zakup nówki będą musieli uzbroić się w cierpliwość: berliński butik twierdzi, że w tej chwili zapisy obejmują termin 3-letni i za chwilę będzie wstrzymane ich przyjmowanie gdyż czas produkcji staje się istotnie nieprzewidywalny.

Ceny oczywiście cały czas rosną i obowiązują te z daty odbioru a nie zamawiania. Rabaty? Nie sądzę przy takim popycie...

Zapomniałeś tez dodać ze Odyseusz jest tylko dla klientów Lange z historia i mimum zakupami na 450tyś zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KrysH napisał(-a):

Zapomniałeś tez dodać ze Odyseusz jest tylko dla klientów Lange z historia i mimum zakupami na 450tyś zł 

Nieźle. To już dużo łatwiej AP kupić (oprócz 16202).


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Zapomniałeś tez dodać ze Odyseusz jest tylko dla klientów Lange z historia i mimum zakupami na 450tyś zł 

 

tego nie wiedziałem… skąd masz takie precyzyjne informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, stanwojenny said:

 

tego nie wiedziałem… skąd masz takie precyzyjne informacje?

Bylem w salonie i tak mi powiedziano prosto i kulturalnie w twarz :) Co prawda to było w Chicago i kwota była $100k więc zaokrągliłem - ale może w Europie jest inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.08.2023 o 09:16, stanwojenny napisał(-a):

 

Może zatem na krótko podtrzymam wątek nieco wyżej.

 

Były na forum dyskusje nt. "brzydala" Odyseusza - wydaje się, że Ci co jednak rozważają zakup nówki będą musieli uzbroić się w cierpliwość: berliński butik twierdzi, że w tej chwili zapisy obejmują termin 3-letni i za chwilę będzie wstrzymane ich przyjmowanie gdyż czas produkcji staje się istotnie nieprzewidywalny.

Ceny oczywiście cały czas rosną i obowiązują te z daty odbioru a nie zamawiania. Rabaty? Nie sądzę przy takim popycie...

 

Znana jest ilosc produkowanych zegarkow jak i ile zegarkow otrzyma dany butik

W dniu 16.08.2023 o 12:50, KrysH napisał(-a):

Zapomniałeś tez dodać ze Odyseusz jest tylko dla klientów Lange z historia i mimum zakupami na 450tyś zł 

 

Teoretycznie tak... zeby sie zapisac, nalezy wydac minimum 100k euro w butiku. Teoretycznie ;)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2023 o 18:21, SzefSzefow napisał(-a):

Teoretycznie tak... zeby sie zapisac, nalezy wydac minimum 100k euro w butiku. Teoretycznie ;)

Jesli ktos ma uklady, to nawet co miesiac pewnie moze odbierac Odyseusza, ale rozmawiamy o rzeczywistosci i wiekszosc "normalnych" klientow nie ma mozliwosci realnego zakupu 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

Jesli ktos ma uklady, to nawet co miesiac pewnie moze odbierac Odyseusza, ale rozmawiamy o rzeczywistosci i wiekszosc "normalnych" klientow nie ma mozliwosci realnego zakupu 😐

 

Niestety dziala to w druga strone... na poczatku nie bylo zadnych regulacji, pozniej rzucili info, ze trzeba byc klientem i wydac w butiku min 100k euro. Teraz, w zwiazku z tym, ze jest bardzo wielu chetnych, a zegarkow bardzo malo (roczna produkcja stalowych to okolo 100, a ALS ma ok 50 butikow), wybierani sa tylko najwierniejsi klienci (czyt. tacy, ktorzy wydali najwiecej i zazwyczaj jest to gruuuubo ponad 100k euro)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Niestety dziala to w druga strone... na poczatku nie bylo zadnych regulacji, pozniej rzucili info, ze trzeba byc klientem i wydac w butiku min 100k euro. Teraz, w zwiazku z tym, ze jest bardzo wielu chetnych, a zegarkow bardzo malo (roczna produkcja stalowych to okolo 100, a ALS ma ok 50 butikow), wybierani sa tylko najwierniejsi klienci (czyt. tacy, ktorzy wydali najwiecej i zazwyczaj jest to gruuuubo ponad 100k euro)

Odnosilem sie do Twojego "teoretycznie" i puszczonego oczka, bo odebralem to jak fakt, ze jak ktos ma uklady czy wiecej podwawelskiej przyniesie, to dostanie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artme napisał(-a):

Odnosilem sie do Twojego "teoretycznie" i puszczonego oczka, bo odebralem to jak fakt, ze jak ktos ma uklady czy wiecej podwawelskiej przyniesie, to dostanie 😉

 

Niestety nie bardzo tam to tak dziala :(


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SzefSzefow napisał(-a):

 

Niestety nie bardzo tam to tak dziala :(

A szkoda - bo juz sie naszykowalem na duzego grilla 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, artme napisał(-a):

A szkoda - bo juz sie naszykowalem na duzego grilla 😁

 

Ja tam czekam na swojego od premiery, i jak sadze sie niedoczekam... ale i tak bede mial :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.