Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Szyszkops napisał:

Ja to bym chciał dostawać info, że np. połowa sierpnia, czy początek września, bo ponieważ pierwsze primo: teraz dalej liczę, że będzie z końcem lipca emoji16.png i drugie primo: pozwala to zaplanować budżet zegarkowy emoji846.png

Też bym wolał wiedzieć, ale lepiej dostać pózniej, a dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Dlatego tylko czasem cichutko coś zamarudzę, a tak to spokojnie czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem upust emocjom, wyplułem jad i cierpliwie czekam 🙃 Pewnie, że jak każdy normalny człowiek wolę poczekać i dostać coś dopracowanego, niż bubel z wadami. Tylko po prostu brakuje mi informacji, a raczej daty. Chociażby patrząc pod kątem budżetu, który można by przeznaczyć na jakiś zacny, długi weekend, jeśli premiera miałaby być np. we wrześniu. 

Edytowane przez webb9r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szyszkops napisał:

...drugie primo: pozwala to zaplanować budżet zegarkowy emoji846.png

 

Trzecie primo, pozwoli z większa dokładnością zaplanować urlop, żeby spędzić go w towarzystwie nowego zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie była mowa o sierpniu, czyli ja obstawiam wrzesień/październik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2020 o 11:40, clusca napisał:

 

Trzecie primo, pozwoli z większa dokładnością zaplanować urlop, żeby spędzić go w towarzystwie nowego zegarka ;)

Też planowałem urlop z Klingertem, niestety plan uległ zmianie. Za rok na wakacje będzie jak znalazł, tylko jaki kolor? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam od czasu do czasu na stronę Klingerta, wcześniej było info "koniec lipca" i bez ceny, teraz jest tak:
732cd12231bbb9a2d65f4148dbe2db18.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, ja zaprzestałem odwiedzania strony to jaram się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nawet to opóźnienie pasuje. Te najbliższe 2 miesiące to u mnie mocna niewiadoma. Człowiek jeszcze sobie na szybko jakieś wyjazdy organizuje, żeby mieć coś z tego lata, a dalej nie wiadomo co z uczelnią - mam 80 km w jedną strone to jeden semestr zdalnego nauczania jestem dwa Klingerty do przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiali wskazowki i zepsuli je ponownie. Jak bede wiedzial ze sa na 100 proc ok to cos w temacie terminow napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poprawione" wysłali do Ciebie czy raczej na podstawie samych zdjęć z fabryki już było widać, że ponownie są złe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klatwa jakas wam powiem normalnie...

 

Czapki z glow za to dla @QV, ktory regularnie informuje co sie dzieje.

 

Ja wsparlem projekt na Kickstarterze, gdzie 10 tygodni po pobraniu kasy z kart nie ma ani jednego update'u od autora kampanii.

 

Tak wiec jak ktos zamierza narzekac, ze znow opiznienie itp. niech sie nawet nie wazy :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekam. Choć przyznamy się , że dziś już pytałem o co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po raz kolejny zrobili takie same jak byly. Kabaret po prostu kabaret. Oni tam coś wciągają albo nacierają powieki cynamonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-( Oby zdążyli przed kolejnym "lockdownem" z powodu pandemii, bo znowu wszystko stanie, albo fabryki albo w najlepszym razie transport transgraniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, cordi7 napisał:

Tak wiec jak ktos zamierza narzekac, ze znow opiznienie itp. niech sie nawet nie wazy :D

 

 

Ja tam chłopa rozumiem, bo sam mam prace o podonym charakterze, choć w totalnie różnej branży. Co potrafią odwalać podwykonawcy w każdej branży to wiedzą tylko ci, co mają z tym styczność. Z drugiej strony ja mam normy z odchyłkami i jeśli coś nie pasuje, to jestem w stanie ciągnąć za uszy podwykonawce i nie ma wtedy, że boli bo ma być max tyle i już.

Cieszmy się, że jest jak jest. QV mógłby w ogóle nas nie informować o istnieniu Klingerta i wyskoczyć nagle z gotowym produktem. Czyli nie robić dokładnie tego, za co wielu z nas lubi Vratki i za co ja osobiście odwróciłem się od masówek. Ja np dzięki takiemu podejściu jaram się, że brązowy dostanie i brązową wkładke bezela, a to właśnie dzięki forum tak będzie :) Gdyby dostał czarny, to każda z czterech wersji byłaby mi zupełnie obojętna i nawet nie myślałbym o kupieniu żadnej.

 

A tak z czystej ciekawości zobaczyłbym też i te skopane części, które wysyłają podwykonawcy. Jak to wygląda ze strony producenta. Czy cała partia jest skopana czy jakaś część. Na czym polegają wady, bo słowny opis mało mówi. Ciekawski człowiek ze mnie :D

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadu troche znów wyleję..  QV podaj realny termin. Wtedy czekam. Nie ma to ide po deep watera albo czekam na nomada. Krótka piłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wyslali juz te pier**lone wskazowki ktore 4 razy produkowali. Jak przyjadą to musze obejrzec je czy znowu czegos nie odjaniepawlili. Jak wiec podac termin nie wiedzac czy wszystko na pewno jest ok ?

nie da sie stwierdzic pewnych rzeczy na odleglosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.