Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Klingert 1797

Która wersja zegarka Klingert 1797 podoba Ci się najbardziej ?  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, szukajcie pozytywów. Później kupicie - dłużej będzie nowy i na gwarancji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tappi

U mnie wygląda to mniej więcej tak:

dzień dobry, czy oferta nadal aktualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Tappi napisał:

U mnie wygląda to mniej więcej tak:

 

 

Zabiles mnie, dzieki za dawke humoru. Dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jadę nad morze jutro na 4 dni i jestem naprawdę wściekły, że nie mam Klingerta. Prototyp wysłałem dostawcy pudełek. No kurdę, żaden inny mi nie pasuje na taki wyjazd :-( . Jeszcze chwilę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uznamy (jak większość Polaków...), że Szczecin leży nad morzem - to ja już tu jestem od 2008r. i Klingert już pewnie chciałby potowarzyszyć paprykarzowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości morska linia brzegowa kończy się na wysokości Wałów Chrobrego, więc teoretycznie Szczecin leży nad morzem, jeśliby się uprzeć. To, że dzieli nas od plaży koło 100 km to inna sprawa 😉

 

Wracając do tematu to czekam od lutego, więc 2 tygodnie mnie nie zbawią. Natomiast jeśli nie uda mi się nabyć zielonego Klingerta, to będziesz miał mnie na sumieniu.

Edytowane przez webb9r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też jadę nad morze jutro na 4 dni i jestem naprawdę wściekły, że nie mam Klingerta. Prototyp wysłałem dostawcy pudełek. No kurdę, żaden inny mi nie pasuje na taki wyjazd :-( . Jeszcze chwilę...


Żeby była jasność - te czekane wakacyjne zegarki w końcu jechały ze mną na urlop


 
Wracając do tematu to czekam od lutego, więc 2 tygodnie mnie nie zbawią. Natomiast jeśli nie uda mi się nabyć zielonego Klingerta, to będziesz miał mnie na sumieniu.


A skąd info, że dwa tygodnie?

Tych zielonych kilka będzie, więc może damy radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, to w zastępstwie nieźle pasuje (dopóki nie ma Klingerta) niebieski Chrono Royale ;) Pokaż mu nasze polskie morze 🤿:D  Na pewno się ucieszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


A skąd info, że dwa tygodnie?

Tych zielonych kilka będzie, więc może damy radę ?
Pewnie stąd, jeśli oczywiście po drodze nie wyskoczą jakieś niespodzianki:
e554d36f7a00ded57fb2af5befdd1fdb.jpg

Ja też poluję na zielonego, dla wszystkich nie starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie mogę się zdecydować, szary, czy brązowy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Nocny Jastrząb napisał:

No nieźle się zaczyna robić polowanie na zielonego będzie ostre 😀

Ja byłem pierwszy 🙋🏻‍♂️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 2 tyg. strzeliłem, ale niezmiernie bym się ucieszył, jakby przed lipcem wylądował na łapie. Mam nadzieję, że dla śledzących wątek zielonych starczy. W końcu po to 10 x dziennie odświeżam temat 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że nasz zegarmistrz udaje się na urlop w pierwszej połowie lipca a na złożenie 380szt ( Klingertów ) i 150szt ( Heritage Chrono S.14 ) będzie miał ok 10dni to wątpię, że wszyscy chętni będą się cieszyć swoimi egzemplarzami w Lipcu.

Części są już dla nas pakowane i mają być w nadchodzącym tygodniu wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecnicznie jak to będzie rozwiązane, lista, zapisy, komitet kolejkowy czy kupujemy na www aż do hasła "chwilowy brak towaru" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obawiam się znowu zamieszania. Najlepiej byłoby uruchomić możliwość zakupu dopiero po złożeniu minimum 50% sztuk tak aby nie było sytuacji że ktoś wpłaca i dostaje zegarek w bliżej nie określonym terminie może za 2 dni, może za 3 tygodnie a w między czasie jeszcze jedzie na dwa urlopy i każe nam się wstrzelić w 2 dni które będzie akurat w domu. Jak masz takich przypadków 5 to ogarniesz ale jak masz 45 to prędzej czy później pomyłki się pojawią, jak jeszcze dołożysz do tego mnogość wersji....kłopoty gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rozwiązaniem byłoby umieszczenie w sklepie złożonych z "dostępnością 48h" a po wysprzedaniu kolejne miałyby termin 14 dni lub "na zapytanie".

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mmaniek napisał:

Może rozwiązaniem byłoby umieszczenie w sklepie złożonych z dostępnością 48h a po wysprzedaniu kolejne miałyby termin 14 dni lub "na zapytanie".

 

Nie jest to zły pomysł....tylko które wersje składać najpierw ? Co w przypadku gdy ktoś chce 2 sztuki ale jedna się już skończyła a jedna jest jest dostępna 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrealizuje jedynie 50٪.zamowienia, tak jak napisałeś wyżej wszystkim nie dogodzisz...

 

Edit

Po lekturze postów, pewnie najpierw kilka czarnych i zielonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia zamówieniami, wysyłka wysyłką ale czy znana jest już cena zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Marrone napisał:

Zamówienia zamówieniami, wysyłka wysyłką ale czy znana jest już cena zegarków?

 

podawałem ok 2150zl. Jutro będę wszystko jeszcze raz liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak to mi umknęło. Dziękuje

To ja chyba też przegapiłem, trzymałem się kurczowo kwoty "poniżej 2 tyś". Niby to samo ale jak brzmi...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Biorąc pod uwagę, że nasz zegarmistrz udaje się na urlop w pierwszej połowie lipca a na złożenie 380szt ( Klingertów ) i 150szt ( Heritage Chrono S.14 ) będzie miał ok 10dni to wątpię, że wszyscy chętni będą się cieszyć swoimi egzemplarzami w Lipcu.

Części są już dla nas pakowane i mają być w nadchodzącym tygodniu wysłane.

No taaaak, czyli znowu planowany zegarek wakacyjny będzie na następny sezon dopiero :)

 

PS

Może warto jednak zebrać zapisy tu na forum i rozesłać forumowiczów w pierwszej kolejności?  - będzie wiadomo ile jakich składać. No chyba że i tak zegarmistrz tylu nie uskłada przed urlopem?

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam strach, że mi brązowych braknie. Ładny skubaniec.

Pieniądze czekają. Druga Vratka jeszcze ciepła, trzecia do mnie idzie, a ja już przebieram nogami na myśl o czwartej. Choroba postępuje :)

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.