Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear

Panowie, to forum polskojęzyczne, proszę to uszanować...    ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

что не скажешь товарищу?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to forum polskojęzyczne, proszę to uszanować...    ;)

 

A wiesz, że obcojęzyczne *nicki na polskojęzycznym forum to tez obciach? Do zielonego to też było ;):D

 

* pseudonimy

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

A wiesz, że obcojęzyczne *nicki na polskojęzycznym forum to tez obciach? Do zielonego to też było ;):D

 

* pseudonimy

Oj tam...   :)

что не скажешь товарищу?

Adi, Ty mi tu nie towarzyszuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Дик с кириллицей, перспектива в пизду :(

Xорошо сейчас?post-107633-0-00491100-1550602804_thumb.jpg

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xорошо сейчас?

 

Hемножко.  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i ściana papciem upierdzielona... Bo tak fajnie się wygląda... idź pan do boru.  :ph34r:

 

 

Bez przesady, te sciany i tynk na nich ledwo się trzymają...

Grzyb i zgnilizna.

Ale dwa lajki od konserwatora zabytków Ci wpadły Krzychu :)

 

 

Już trzy... :P

 

 

:)

Dobra, nastepnym razem powiem "dziewczynom' z Warszawy by nóg nie opierały o ściany w bramie bo się użytkownicy forum irytują... :)

 

P.S Dobrze ze nikt butelki nie zauważył z wódką bo przecież picie w miejscu publicznym jest zakazane... :)

Edit

Już cztery :), chyba trzeba cyrylicą zacząć pisać, bo po naszemu są problemy z "interpretacją" ;)

Krzysiek, pozwolę sobie wrócić do "tematu" :lol:

Już jest 8. 

 

Tok myślenia dających lajki jest chyba bardziej skomplikowany niż mechanizm Enigmy :D

P.S 

Gdyby ktoś był na tyle miły i wyjaśnił czym się kierował, będę wdzięczny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S 

Gdyby ktoś był na tyle miły i wyjaśnił czym się kierował, będę wdzięczny.

Marku, ale co tu wyjaśniać? Podobne kwiatki widać na co dzień: niezamknięte drzwi w bloku, butelki wywalane na trawnik, w krzaki, czy rozbite na chodniku/ulicy, hulajnogi zaparkowane na środku chodnika, mało?

Mnie osobiście to wku...a, ale co się dziwić, bezstresowe wychowanie, nie moje, to można.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-107633-0-08269600-1550669372_thumb.jpg


Marku, ale co tu wyjaśniać? Podobne kwiatki widać na co dzień: niezamknięte drzwi w bloku, butelki wywalane na trawnik, w krzaki, czy rozbite na chodniku/ulicy, hulajnogi zaparkowane na środku chodnika, mało?

Mnie osobiście to wku...a, ale co się dziwić, bezstresowe wychowanie, nie moje, to można.

Zgoda, ale co to ma wspólnego z moim zdjęciem?, bo tak to wygląda....( Krzysiek zwrócił mi "uwagę")

 

Miałem pouczyć "córkę Koryntu" by nie piła wódki w bramie i nie opierała nóg o  ścianę? :(


Tak wyglądają pewne miejsca, i to chciałem pokazać na fotografii, a nie " wysłuchiwać"  :D


Edit

 

Tak wygląda inna brama, koniec, czy będziemy się rozwodzić nad tym czy Zarząd Kamienic w Lublinie powinien coś z tym zrobic? :)

Chyba nie temu służy ten temat?

post-107633-0-73867900-1550670121_thumb.jpegpost-107633-0-03458100-1550670139_thumb.jpeg

 

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zgoda, ale co to ma wspólnego z moim zdjęciem?, bo tak to wygląda....( Krzysiek zwrócił mi "uwagę")

 

Miałem pouczyć "córkę Koryntu" by nie piła wódki w bramie i nie opierała nóg o  ścianę? :(

Tak wyglądają pewne miejsca, i to chciałem pokazać na fotografii, a nie " wysłuchiwać"  :D

Lajki pewnie są za sam fakt opierania nogi o ścianę :) Nikt nie wnikał, czy zdjęcie pozowane, czy nie.

A swoją drogą, ja bym zwrócił uwagę :D

Dzisiaj kobieta zaparkowała sobie autem nie wzdłuż chodnika, tylko w poprzek, jak czasem Smarty robią i zablokowała cały chodnik i kawałek trawnika. Otworzyłem grzecznie drzwi i powiedziałem co myślę, a Paniusia na to, że wie co zrobiła i widzi, ale nie ma gdzie zaparkować. Za chwilkę przyszedł pracownik właścicielki (auta i salonu piękności) i pojechał zaparkować gdzie indziej.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif2018-10-09_0003-Edited.jpg

Zgoda, ale co to ma wspólnego z moim zdjęciem?, bo tak to wygląda....( Krzysiek zwrócił mi "uwagę")

 

Miałem pouczyć "córkę Koryntu" by nie piła wódki w bramie i nie opierała nóg o  ścianę? :(

Tak wyglądają pewne miejsca, i to chciałem pokazać na fotografii, a nie " wysłuchiwać"  :D

Edit

 

Tak wygląda inna brama, koniec, czy będziemy się rozwodzić nad tym czy Zarząd Kamienic w Lublinie powinien coś z tym zrobic? :)

Chyba nie temu służy ten temat?

attachicon.gifpost-40882-0-46624800-1523630885_thumb.jpegattachicon.gifpost-40882-0-44350000-1523619964_thumb.jpeg

Mareczku ale ładne robisz fotki... :)  Jako stary, paskudny kamienicznik, na takie zachowania jestem uczulony... :rolleyes:

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczku ale ładne robisz fotki... :)  Jako stary, paskudny kamienicznik, na takie zachowania jestem uczulony... :rolleyes:

Krzychu, że kamienicznik to wiem ;) , że uczulony też,  ale że paskudny i stary to się nie zgadzam :D

Dzięki, jeśli to nie sarkazm, bo "Cię znam" :lol:  :)

 

Lajki pewnie są za sam fakt opierania nogi o ścianę :) Nikt nie wnikał, czy zdjęcie pozowane, czy nie.

 

No to powinien "wniknąć", bo tak "żle" to wygląda.

Zresztą to temat fotograficzny, nie sponsorowany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków  :D

END.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, że kamienicznik to wiem ;) , że uczulony też,  ale że paskudny i stary to się nie zgadzam :D

Dzięki, jeśli to nie sarkazm, bo "Cię znam" :lol:  :)

 

No to powinien "wniknąć", bo tak "żle" to wygląda.

Zresztą to temat fotograficzny, nie sponsorowany przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków  :D

END.

Dawno się nie widzieliśmy... :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Odnośnie błędnych interpretacji i ich skutków proponuję przeczytać kilka postów, może to zmieni sposób myślenia, i przed obraniem zdania zmusi do zastanowienia.......

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1822-fotografika-fotografia-amatorsko/page-209?do=findComment&comment=2453152


Dawno się nie widzieliśmy... :D

Trzy lata w naszym wieku to jak jeden dzień...bez różnicy :D

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

Odnośnie błędnych interpretacji i ich skutków proponuję przeczytać kilka postów, może to zmieni sposób myślenia, i przed obraniem zdania zmusi do zastanowienia.......

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1822-fotografika-fotografia-amatorsko/page-209?do=findComment&comment=2453152

Trzy lata w naszym wieku to jak jeden dzień...bez różnicy :D

I właśnie dlatego mój post ma 9 łapek...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego mój post ma 9 łapek...

Świadczy to tylko o braku zrozumienia tematu....widać na forum mamy mnóstwo Samarytan którzy mają ochotę sprowadzać prostytutki na dobrą drogę.....

 

Szkoda tylko że nic do powiedzenia nie mają na temat samej  fotografii, i to co pokazuje ( przypomnę tylko- to temat o zdjęciach, nie o zachowaniach)

 

 

Krzychu, tu się widzieliśmy ostatni raz  :) , piękne miejsce....

 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, piękne...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda tylko że nic do powiedzenia nie mają na temat samej  fotografii, i to co pokazuje ( przypomnę tylko- to temat o zdjęciach, nie o zachowaniach)

 

Ja od siebie dodam, że zdjęcia jednak też pokazują zachowania ...

Zdjęcia się robi po coś, żeby coś pokazać, a nie po to żeby robić zdjęcia.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że zdjęcia jednak też pokazują zachowania ...

Zdjęcia się robi po coś, żeby coś pokazać, a nie po to żeby robić zdjęcia.

To kończąc temat, bo widzę że ciężko idzie :D, zrobiłem zdjęcie córy Koryntu w bramie, z butelką wódki by pokazać nocne życie Warszawy, różne od tego jakie jest przedstawiane na folderach.

 

Jest mi niezmiernie przykro że tak oczywiste rzeczy muszę tłumaczyć.

Natomiast nigdy mi do głowy by nie przyszło że ktoś może zinterpretować to jako niszczenie mienia, jak widać świat nas zaskakuje każdego dnia, i każdego czegoś uczy.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że to prostytutka?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że to prostytutka?

Bo miałem propozycję jak się przymierzałem do zdjęcia.

Edit,

Jako że lubię grać w szachy, i znam forum, wyprzedzę następny ruch, odmówiłem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.