Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mario1971

Klub Miłośników Zegarków Montblanc i Minerva

Recommended Posts

Oba przepiękne. I znowu tradycyjny design górą. Tymczasem te niektóre nowe marki... Taki Graham, gdzie każdy zegarek na z boku coś w guście syfonu od umywalki...

Wczoraj przyjechał smile.png

Serdecznie gratulacje. Piękny zegar, niech się nosi.

Wczoraj otrzymałem telefon z butiku, że mój będę mógł odebrać w najbliższy poniedziałek :)

W tym limitowanym modelu pojawił się napis "Minerwa" (między godziną 4 i 5):post-90246-0-58960000-1581589479_thumb.jpg

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Zamówiłeś ten limitowany?

Nie. Mój to ref. 119943.

Ten limitowany podoba mi się ale nie lubię "ściętych" cyfr. Gdybym miał się decydować na tę wyższą półkę, to wybrałbym pulsogrf.

Bardzo dobrze, że powstał ten temat. Co do nazwy - te w rodzaju męskim brzmią moim zdaniem lepiej. 

Wczoraj przyjechał smile.png

Bardzo efektowny. To ten z brązu? Może nie jestem fanem tego materiału, ale wygląda naprawdę dobrze.

Bardzo fajny, gratuluję! Mój MB pozdrawia go :)

O tym, zdaje się, już pisałem  ;)

Serdecznie gratulacje. Piękny zegar, niech się nosi.

Wczoraj otrzymałem telefon z butiku, że mój będę mógł odebrać w najbliższy poniedziałek :)
W tym limitowanym modelu pojawił się napis "Minerwa" (między godziną 4 i 5)

Heritage to jedna z najładniejszych, moim zdaniem, linii ostatnich lat. Tu są piękne zdjęcia:

https://ch24.pl/montblanc-heritage-sihh-2019-zdjecia-live-cena/

A z najfajniejszych modeli warto wymienić jeszcze ten:

https://limited.hodinkee.com/montblanc/

@Hersh, super. On ma 40 mm średnicy? Jak myślisz, czy nieco mniejszy (36-38) nie byłby nawet jeszcze fajniejszy?

A tu jeszcze Hodinkee:

https://www.hodinkee.com/articles/a-visit-to-villeret-and-le-locle-with-hodinkee-and-montblanc

Tak, ma 40mm. Tak, gdyby miał 38mm byłoby już idealnie :)

Myślę, że gdybym miał mniejszy nadgarstek, to ni byłby zegarek dla mnie. Mam w nadgarstku 18,5 cm.

Co myślicie o tym kolorze tarczy? W butiku powiedzieli, że był tylko jeden w Polsce i sprzedal się w ciągu kilka godzin .

Jestem fanem tego zegarka i chciałem w tym łososiowym kolorze zrobić swój zegarek ale wydaje mi się, że ludzie nie są gotowi na cokolwiek innego niż to co już widzieli.

Jestem fanem tego zegarka i chciałem w tym łososiowym kolorze zrobić swój zegarek ale wydaje mi się, że ludzie nie są gotowi na cokolwiek innego niż to co już widzieli.

Trudno powiedzieć. W butiku powiedziano mi, że mieli egzemplarz w tym kolorze I sprzedał się bardzo szybko.

16,8 cm :)

Trudno powiedzieć. Musiałbyś przymierzyć. Mój nadgarstek mierzy 18,5 i wydaje się, że zegar leży całkiem dobrze.

Trudno powiedzieć. Musiałbyś przymierzyć. Mój nadgarstek mierzy 18,5 i wydaje się, że zegar leży całkiem dobrze.

Prawie 2cm czyni różnicę :)

Czy ktoś z Was widział go na żywo, dotykał, przymierzał?

49912bbc20c224dcbdf7212f97701d76.jpg

Edited by mario1971

Kiedys przymierzalem, ciut za maly dla mnie. Zdjęcia nie robiłem. Globus malowany farba, takie trochę mało dokładne plamy. Zegarek sam w sobie fajny. Więcej nie pamiętam swoich wrażeń.