Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Ciekawostki z zakończonych już aukcji - zrzuty ekranu.

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek  rzadki ale bez napisu. I odwieczne pytanie czy warto w to wchodzić? Na szczęście zapomniałem o zakupie i nie musiałem o tym decydować. 

Okolo 150 zł z przesyłką. 

 

Screenshot_20230731-210751_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie podesłałeś mi tego leningrada?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Czemu nie podesłałeś mi tego leningrada?

 

Bo chyba nie warto było w to wchodzić. Po za tym wygrała osoba, która być może dała zaporową cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie był idealny ale za 400 zł plus przesyłka i nawet jak coś jeszcze doszłoby od poczty polskiej to ja bym ładnie zrobił ten zegarek w oryginale...

Czuć było potencjał.

ww.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, art_69 napisał(-a):

Zegarek nie był idealny ale za 400 zł plus przesyłka i nawet jak coś jeszcze doszłoby od poczty polskiej to ja bym ładnie zrobił ten zegarek w oryginale...

Czuć było potencjał.

ww.jpg

Zamiana koperty, nowe szkiełko, sekundnik, uzupełnienie lumy, serwis to tak z grubsza. Tarczy już do ładnego stanu nie doprowadzisz no chyba że masz na podmianę wtedy te 400zl może i warto inwestować. 

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Progfan_87 napisał(-a):

Zamiana koperty, nowe szkiełko, uzupełnienie lumy, serwis to tak z grubsza. Tarczy już do idealnego stanu nie doprowadzisz no chyba że masz na podmianę wtedy te 400zl warto inwestować. 

 

Tarcza najbardziej mi się podoba. Jakiś czas temu mogłem kupić dwa takie zegarki w których tarcze były zniszczone o wiele bardziej. Z tego powodu ostatecznie zrezygnowałem, bo lepiej kupić w lepszym stanie

i mieć ładniejszy zegarek. Bardzo z tego powodu ubolewałem.

Na tej tarczy wszystkie elementy jak napisy, symbole, podziałka sekundowa, indeksy cyfrowe, a nawet luma na nich jest dla mnie do zaakceptowania. Nalot na tarczy od 9 do 12 tylko podkreśla pozytywnie wiek zegarka.

Wiadomo są tarcze w dużo lepszym stanie ale dla mnie taka tarcza jest 'idealna' i nawet zastanowiłbym się czy wymieniać kopertę, która bardzo dużo przeszła.

Przyjemnością byłoby, odzyskać ten zegarek dla świata i zapłacić za serwis, szkiełko i wszystko inne...

Jak ktoś ma tarcze w podobnym stanie, przynajmniej z dwiema głównymi wskazówkami, wyciągam pieniądze i płacę....default_smile.png.57dfed83d3bbc24c8469ddb1df26e61c.png

Powinienem kupić ten zegarek ale niestety....

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zegarku tak naprawdę płaci się za tarczę no chyba, że mechanizm jest wczesny . 

Ten pokazany tarczę ma zniszczoną ale bardzo efektowną z bardzo wtraźnym napisem szturmańskie, z pieknym logo, cudnym "orłem" i wspaniale zachowanymi indeksami z oryginalną lumą. Cudo  :) 

Jakbym widział  za 400  to bym brał z podziękowaniem  mimo, że mam taki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka bardzo ciekawa Rakieta sprzedana za około 800 zł.

Może warto?

Specyficzna koperta tylko do bransolety i papiery z 1969 roku.

rak1.jpg

rak.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jako ciekawostke

Pierwowzór K59 z aukcji na violity

Screenshot_2023-09-01-02-34-11.png

1191490-a7ff99101b63a83bfbdef2c8b01112b6.jpg

873282-76cf7532874b7d8dd7e47c602be705da.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2023 o 12:05, jarek08s napisał(-a):

1000euro niezła sumka

Może nie jak za darmo, ale cena raczej dobra. Zresztą, już go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

To w zasadzie jest tanio. W każdym razie już dawno tak tanio nie widziałem... I nie żartuję.

Nie twierdzę że drogo skoro poszła w godzinę ,wywoławcza była 649€ lub najlepsza oferta,ktoś zaproponował 1000€ i się sprzedała ale do Rakety 3031 jeszcze dużo brakuje ostatnio widziałem za 9000 funtów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zegarek, nieużywany, bez papierów, z pudełkiem. Zazwyczaj napis Poljot lub Sekunda. Wiele osób zastanawiało się czy napis Czajka niedorobiony...

Zainteresowanie bardzo duże i cena w okolicach 1000 zł.

 

czajka.jpg

czajka1.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale też przykladowo były slavy na 2612 🙃

594bb0_554c400018b445fc8d1d9ae50f78fad6~mv2.jpg

594bb0_c942b657ef3a4960aa28ab550ce9c949~mv2.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, art_69 napisał(-a):

Ciekawa Wołna w cenie trochę ponad 200 zł

 

W tym stanie to jak za darmo. Za mniej niż 500 bym nie sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, art_69 napisał(-a):

Ciekawa Wołna w cenie trochę ponad 200 zł

To chyba nie w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

To chyba nie w Polsce?

Na pewno nie, po tle widzę że to fota z violity od jednego sprzedawcy


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

To chyba nie w Polsce?

 

Taki ciekawy zegarek i w takiej cenie trudno kupić w Polsce, chociaż z drugiej strony małe zainteresowanie... Zupełnie nie wiem z jakiego powodu?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.