Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wystawiał jutro na bazarek swojego Fenixa 7 Solar z dodatkowymi paskami, muszę mu tylko zrobić ładne fotki, więc jakby ktoś był zainteresowany to STAY TUNED for lub zapraszam na priv.

Zegarek kupiony w Media Markt pod koniec 2022, więc jest jeszcze na gwarancji, pełen komplet, stan idealny, żadnych rysek, obić itp. O takie sprzęty dbam lepiej niż o żonę :D

 

IMG_0116.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tommly napisał(-a):

O takie sprzęty dbam

Wiem 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem rozweselić nieco swojego Epixa. 😁

 

20240127_135217-01.jpeg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2024 o 14:10, GitBit napisał(-a):

Postanowiłem rozweselić nieco swojego Epixa. 😁

 

20240127_135217-01.jpeg

Dopiero co sprzedałem Fenixa 7 solar i miałem kupować Apple Watch'a Ultra 2, a już znowu zaczynam myśleć jednak o Garminie 🤣

Może teraz Epix 2 lub PRO?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epix 2 pro rozmiar 51 , ze wszystkimi latarkami i gadżetami , bateria przez rozmiar dobrze trzyma , ma wszytsko co fenix , za to ekran przyjemniejszy , 

 

 

 

Bierz Tomasz !!!

A jak będziesz miał chwilę słabości 😜to ……

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był luzacki dzień ale tak niskiego poziomu stresu to się nie spodziewałem. 

IMG_20240131_200746.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2024 o 15:33, tommly napisał(-a):

Dopiero co sprzedałem Fenixa 7 solar i miałem kupować Apple Watch'a Ultra 2, a już znowu zaczynam myśleć jednak o Garminie 🤣

Może teraz Epix 2 lub PRO?

 

Dlaczego Apple Watch Ultra, do czego Tobie potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam G-Shocki, wczoraj sobie nosiłem mojego GPW-2000 Gravitymastera, z paczkomatu wyjąłem GW-9400 Rangemana, którego kupiłem drugi raz. Za pierwszym razem pochopnie sprzedałem, ale G-Shocki to chyba już teraz tylko dla spełnienia zakupoholizmu i do kolekcji, a nie noszenia. Bo jednak funkcje w Garminie uzależniają - pulsometr, body battery, hrv, monitorowanie snu, widżet pogody. Dzisiaj rano nawet się przemogłem i pierwszy raz w życiu skorzystałem z Garmin Pay.

Pod względem funkcjonalności Casio nie ma startu. Wszystkie próby ostatnie doskoczenia do konkurencji ze strony zegarków sportowych Garmina, Corosa czy Suunto są tak średnio udane. Nawet ostatni Rangeman nawet jak zbudowany jest fantastycznie to funkcjonalnie mocno odstaje. Może za jakiś czas współpraca z Polarem przyniesie coś więcej. Jakieś Casio Pay by się nawet przydało.

Ale chyba jednak w przypadku wojny wezmę ze sobą Casio z solarem bo ładowanie zegarka nawet tak rzadko jak Garmina może nie być takie proste w trudnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 godzin temu, Kurtzman napisał(-a):

 

Dlaczego Apple Watch Ultra, do czego Tobie potrzebny?

Od jakiegoś już czasu mam/miałem do użytku zarówno Apple Watcha, jak i Garmina. Fenix (kolejny już model) właśnie się sprzedał.

Apple Watch został, bo jednak jest dużo wygodniejszy w noszeniu i używaniu (chowa się pod rękaw koszuli, bluzy, kurtki), można przez niego gadać bez telefonu czy wyjmowania go z kieszeni. Jest mega czytelny, łatwiej mi się sprawdza powiadomienia, ma EKG, płatność bezgotówkową itd. itp.

Dla mnie jest dużo fajniejszym smartwatchem, choć miałem kilka podejść do niego i też twierdziłem na początku, że ładowanie co dzień to udręka. W moim przypadku aku starcza na 2-2,5 dni.

Ultra 2 ma ciut lepszą baterię, dlatego chcę wymienić i myślę, że pociągnie u mnie te 3 dni max. A poza tym metalowa koperta fajnie wygląda, lekko biżuteryjnie i z kolorowymi paskami robi robotę. Do pracy szkoda mi tyrać "lepsze" zegarki.

Do Garmina pewnie i tak wcześniej czy później wrócę, ale używałem go ostatnio bardzo rzadko i dlatego postanowiłem się go pozbyć. Ze względu na kolana musiałem ostatnio odpuścić trochę wędrówki, rower, bieganie i inne aktywności, szkoda mi więc było gdy leżał. A dodatkowo mam jeszcze licznik Garmina na rowery, więc...

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Huawei z możliwością rozmowy przez niego , kupując garmina mówię nie potrzebuje rozmów przez zegarek , ale bardzo mi brakuje tej funkcji w garminie , są przecieki że fenix 8 mam mieć tą funkcję ,czekam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tommly napisał(-a):

Od jakiegoś już czasu mam/miałem do użytku zarówno Apple Watcha, jak i Garmina. Fenix (kolejny już model) właśnie się sprzedał.

Apple Watch został, bo jednak jest dużo wygodniejszy w noszeniu i używaniu (chowa się pod rękaw koszuli, bluzy, kurtki), można przez niego gadać bez telefonu czy wyjmowania go z kieszeni. Jest mega czytelny, łatwiej mi się sprawdza powiadomienia, ma EKG, płatność bezgotówkową itd. itp.

Dla mnie jest dużo fajniejszym smartwatchem, choć miałem kilka podejść do niego i też twierdziłem na początku, że ładowanie co dzień to udręka. W moim przypadku aku starcza na 2-2,5 dni.

Ultra 2 ma ciut lepszą baterię, dlatego chcę wymienić i myślę, że pociągnie u mnie te 3 dni max. A poza tym metalowa koperta fajnie wygląda, lekko biżuteryjnie i z kolorowymi paskami robi robotę. Do pracy szkoda mi tyrać "lepsze" zegarki.

Do Garmina pewnie i tak wcześniej czy później wrócę, ale używałem go ostatnio bardzo rzadko i dlatego postanowiłem się go pozbyć. Ze względu na kolana musiałem ostatnio odpuścić trochę wędrówki, rower, bieganie i inne aktywności, szkoda mi więc było gdy leżał. A dodatkowo mam jeszcze licznik Garmina na rowery, więc...

 

Fenix też ma płatności, w Twoim banku Garmin Pay nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Admof napisał(-a):

Fenix też ma płatności, w Twoim banku Garmin Pay nie działa?

Wiem, ale to tylko jedna z wielu przytoczonych zalet, rozmów nie ma za to ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tommly napisał(-a):

rozmów nie ma za to ;)

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.02.2024 o 16:43, tommly napisał(-a):

Od jakiegoś już czasu mam/miałem do użytku zarówno Apple Watcha, jak i Garmina. Fenix (kolejny już model) właśnie się sprzedał.

Apple Watch został, bo jednak jest dużo wygodniejszy w noszeniu i używaniu (chowa się pod rękaw koszuli, bluzy, kurtki), można przez niego gadać bez telefonu czy wyjmowania go z kieszeni. Jest mega czytelny, łatwiej mi się sprawdza powiadomienia, ma EKG, płatność bezgotówkową itd. itp.

Dla mnie jest dużo fajniejszym smartwatchem, choć miałem kilka podejść do niego i też twierdziłem na początku, że ładowanie co dzień to udręka. W moim przypadku aku starcza na 2-2,5 dni.

Ultra 2 ma ciut lepszą baterię, dlatego chcę wymienić i myślę, że pociągnie u mnie te 3 dni max. A poza tym metalowa koperta fajnie wygląda, lekko biżuteryjnie i z kolorowymi paskami robi robotę. Do pracy szkoda mi tyrać "lepsze" zegarki.

Do Garmina pewnie i tak wcześniej czy później wrócę, ale używałem go ostatnio bardzo rzadko i dlatego postanowiłem się go pozbyć. Ze względu na kolana musiałem ostatnio odpuścić trochę wędrówki, rower, bieganie i inne aktywności, szkoda mi więc było gdy leżał. A dodatkowo mam jeszcze licznik Garmina na rowery, więc...

 

Do mnie Apple Watch nie przemawia zarówno wyglądem ani możliwościami. Są sytuacje kiedy wygodniej jest rozmawiać przez zegarek niż wyciągać telefon z kieszeni ale ja lubię rozmawiać przez telefon.

Nie potrzebuję też miliona aplikacji w zegarku bo np. nie wyobrażam sobie korzystania z kalkulatora przy tak małym ekranie albo pisania jakiejś wiadomości czy mejla. Choć z drugiej strony są aplikacje, które by mi się czasem przydały w Garminie ale to może ze 2-3 sztuki.

Wygląd mi się nie podoba i podejrzewam, że bym go szybko zniszczył przy codziennym użytkowaniu.

Czas pracy to dla mnie porażka. Podejrzewam, że gdyby mi wytrzymał jeden dzień to było by dobrze.

Oczywiście Apple Watch ma też dobre rzeczy jak np. ekran, jakość wyświetlanego obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kurtzman napisał(-a):

Do mnie Apple Watch nie przemawia zarówno wyglądem ani możliwościami. Są sytuacje kiedy wygodniej jest rozmawiać przez zegarek niż wyciągać telefon z kieszeni ale ja lubię rozmawiać przez telefon.

Nie potrzebuję też miliona aplikacji w zegarku bo np. nie wyobrażam sobie korzystania z kalkulatora przy tak małym ekranie albo pisania jakiejś wiadomości czy mejla. Choć z drugiej strony są aplikacje, które by mi się czasem przydały w Garminie ale to może ze 2-3 sztuki.

Wygląd mi się nie podoba i podejrzewam, że bym go szybko zniszczył przy codziennym użytkowaniu.

Czas pracy to dla mnie porażka. Podejrzewam, że gdyby mi wytrzymał jeden dzień to było by dobrze.

Oczywiście Apple Watch ma też dobre rzeczy jak np. ekran, jakość wyświetlanego obrazu.

Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki :D Dla każdego coś dobrego.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam akces do Klubu 😀

IMG_20240217_134440.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy w terenie 😀👍

IMG_20240218_155806.jpg

IMG_20240218_155701.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 16:11, sanik napisał(-a):

Pierwsze testy w terenie 😀👍

IMG_20240218_155806.jpg

IMG_20240218_155701.jpg

Co to za tarcza? Fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Admof napisał(-a):

Co to za tarcza? Fajna :)

A taka 😀

IMG_20240225_170438.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sanik napisał(-a):

A taka 😀

IMG_20240225_170438.jpg

Jest fajna, czasem ją używam. Ma dużo możliwości konfiguracji 

Lubię ten widok, 100% energii 😁

IMG_20240225_214356_079.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do posiadaczy venu 2, czy podczas połączenia(dzwoni ktoś z listy kontaktów w telefonie) zegarek sygnalizuje jednym sygnałem wibracji czy wibruje do momentu odebrania telefonu lub odrzucenia połączenia (u mnie jest tak że puści jeden sygnał wibracji i koniec więc mógłbym nawet przeoczyć że ktoś do mnie dzwoni) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.