Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kurtzman napisał(-a):

Jak Wam się podoba Connect po zmianach?

Według mnie jest lepiej, bardziej mi się podoba i mam wrażenie jak by działał sprawniej.

Jest aktualizacja już ? 😯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kurtzman napisał(-a):

Jak Wam się podoba Connect po zmianach?

Według mnie jest lepiej, bardziej mi się podoba i mam wrażenie jak by działał sprawniej.

 

Fajny jest. Bardziej przejrzysty.

I w końcu zegarek mi zaczął synchronizować czas poprawnie przez telefon - po czterech latach... ;)

Chociaż to może był błąd w software zegarka, a nie Connecta. Chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam co piszecie, że nowy interface Connecta, że nowy firmware zegarka. A ja tam żadnych zmian nie widzę:)
Connect wygląda cały czas tak samo mimo, że poprawki spływają co jakiś czas. We czwartek mi niby jakaś poprawka do zegarka przyszła, ale jak wszedłem w szczegóły to mam cały czas wersję 14.12 którą dostałem dość dawno temu (może jakaś subwersja się zmieniła?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2024 o 21:40, Kurtzman napisał(-a):

Jak Wam się podoba Connect po zmianach?

Według mnie jest lepiej, bardziej mi się podoba i mam wrażenie jak by działał sprawniej.

Na początku miałem mieszane uczucia ale teraz już mogę napisać, że podoba mi się ta nowa wersja 🙂

Screenshot_2024-03-30-17-54-47-984_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zaktualizować do tej wersji ? 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Jak to zaktualizować do tej wersji ? 🫣

Kilka dni temu zegarek zrobił sobie aktualizacje a po włączeniu aplikacji było pytanie czy chce przystąpić jako beta tester czy coś takiego. Zaznaczyłem, że tak i wtedy pokazał się nowy interfejs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, adalis napisał(-a):

Kilka dni temu zegarek zrobił sobie aktualizacje a po włączeniu aplikacji było pytanie czy chce przystąpić jako beta tester czy coś takiego. Zaznaczyłem, że tak i wtedy pokazał się nowy interfejs.

A ja zaznaczyłem może później ….

Myslelm ze te później nastąpi ….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarnięte 

Wchodząc w ustawienia wybierasz wersje beta i masz nowy pulpit 

można też cofnąć to rezygnując z wersji beta i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Kurtzman napisał(-a):

Niepoprawnie to jak to było?

 

Niepoprawnie to znaczy zlewał zupełnie synchronizację przez BT. Można było klikać "odśwież" w Connect po kilkadziesiąt razy i nic. Jak spoźniał się 10 skund, tak się spóźniał nadal. 

Natomiast opcja synchronizacji przez GPS działa, i to niezależnie od tego czy ustawiony w zegarku jest czas "auto", czy "manualny".

 

Updejtując to co napisałem wcześniej - ta poprawna synchronizacja była jednorazowa. Nadal się nie synchronizuje czas co do sekundy przez BT. Ale na przykład zachód słońca się aktualizuje gdy pojadę do innego miasta. 

Może trzeba zmienić coś żeby zaczęło się aktualizować poprawnie, a ja nie wiem co?

Edytowane przez adventure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, adventure napisał(-a):

 

Niepoprawnie to znaczy zlewał zupełnie synchronizację przez BT. Można było klikać "odśwież" w Connect po kilkadziesiąt razy i nic. Jak spoźniał się 10 skund, tak się spóźniał nadal. 

Natomiast opcja synchronizacji przez GPS działa, i to niezależnie od tego czy ustawiony w zegarku jest czas "auto", czy "manualny".

 

Updejtując to co napisałem wcześniej - ta poprawna synchronizacja była jednorazowa. Nadal się nie synchronizuje czas co do sekundy przez BT. Ale na przykład zachód słońca się aktualizuje gdy pojadę do innego miasta. 

Może trzeba zmienić coś żeby zaczęło się aktualizować poprawnie, a ja nie wiem co?

Proponuję Ci zajrzeć na forum biegam.pl, do działu techno i tematu poświęconego konkretnemu zegarkowi, jest tam kilku użytkowników o rozległej wiedzy, możliwe, że pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza na święta u teściowej:

 

 

IMG_20240325_123235.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Czy w aplikacji Garmin Connect można ustawić sobie własne osobiste rekordy np. 3 km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2024 o 07:57, Lestaf napisał(-a):

Cześć! Czy w aplikacji Garmin Connect można ustawić sobie własne osobiste rekordy np. 3 km?

 

Nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w ME za 599. Chyba dobra cenad6f7146d454696820f1a2cf373c6ea1a.jpg

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy w instincie 1 można zmniejszyć częstotliwość monitorowania serducha? Co sekundę to zbyt często mi się wydaje

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikas napisał(-a):

Wiecie czy w instincie 1 można zmniejszyć częstotliwość monitorowania serducha? Co sekundę to zbyt często mi się wydaje

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie można. Taka częstotliwość pomiaru tętna jest bardzo dobra i taka powinna być. Jeśli miałbyś pomiar co np. 5 minut to gdyby tętno Ci skoczyło pomiędzy pomiarami to nie wiedział byś o tym.

W dniu 9.04.2024 o 10:55, adventure napisał(-a):

HomeOffice 😎

 

 

IMG_3865.jpeg

IMG_3864.jpeg

 

Fajna prosta i przejrzysta tarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mikas napisał(-a):

Kupiłem w ME za 599. Chyba dobra cenad6f7146d454696820f1a2cf373c6ea1a.jpg

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Jak za nówkę to niedużo. Ja za swojego w 2020 płaciłem dwa razy tyle. 
no i kształt „jedynki” jest fajny. Te kanciki z prawej strony fajnie wyglądają. 
w skrócie - będziesz PanZadowolony 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.