Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Gio

Koledzy moderatorzy - dajcie nam szansę się poprawiać!

Recommended Posts

Cześć,

Dzisiaj ktoś z grupy trzymającej władzę wyciął dwa razy mój post o poszukiwaniu instrukcji. Bez grama informacji, bez żadnego ostrzeżenia. Skąd u licha mam zatem wiedzieć, co było powodem i czy robię coś nie tak jak powinienem? Uważam to za zachowanie ze wszech miar aroganckie i złośliwe, spotykane niekiedy wśród osób moderujących, które niestety niezdrowo upajają się swoją władzą nad szeregowymi członkami forum. Sam kiedyś moderowałem na znacznie większym forum i znam temat od podszewki.

Proszę zatem anonimowego kosiarza o uchylenie rąbka tajemnicy i uświadomienie mnie, niegodnego poznać szczegółów mocy władzy jego 😄

Pozdrawiam!

To już jakaś informacja 🙂 Dzięki.

Czemu autor nie dostaje takiej od razu po skasowaniu? 
I gdzie mogę sprawdzić, w którym dziale lepiej zadać takie pytanie? Bo nie chciałem śmiecić forum, tylko najskuteczniej dotrzeć do kogoś, kto może mi pomóc.

Mam też pytanie według jakich reguł są kwalifikowane takie "duble"? Bo przecież masa takich postów wisi na forum bez problemu w różnych wątkach.

Gio, gdybyśmy każdemu wyjaśniali podejmowane przez nas decyzje, nie robilibyśmy nic innego. Ale jak ktoś potrzebuje, to nie widzę problemu w wytłumaczeniu. Co do tego, że na forum wisi mnóstwo podwójnych postów- może tak być, nie każdy post moderatorzy są w stanie prześledzić. Zawsze można to zgłosić.

W dniu 27.02.2022 o 20:15, Carrot napisał(-a):

Gio, gdybyśmy każdemu wyjaśniali podejmowane przez nas decyzje, nie robilibyśmy nic innego. Ale jak ktoś potrzebuje, to nie widzę problemu w wytłumaczeniu. Co do tego, że na forum wisi mnóstwo podwójnych postów- może tak być, nie każdy post moderatorzy są w stanie prześledzić. Zawsze można to zgłosić.

Miałem na myśli mechanizm, który wysyła powiadomienia przy akcjach moderatorskich związanych z wystawianiem ostrzeżeń dla użytkowników. Nie zakładałem, że będziecie się zajmować buchalterią i ręcznie wysyłać tego typu informacje. Chodzi mi o to, że można być długo nieświadomym, że post został usunięty.

Posted (edited)

Jak się marchewce "niechcący " zdublują posty z konkursem ..... to też będę raportował 

🙃

Edited by Paweł Bury.