Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mikas

Tryciak do ok 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Poszukuję zegarka z trytowym podświeteniem w rozmiarze 43-45mm

Wpadł mi w oko Vostok Europe jak na zdjęciu ale nie mogę go znaleźć nigdzie poniżej 2,5tys. może macie jakieś tajne sklepy "za pu ceny", a może coś polecicie ciekawego?4fced37f04dd47f448a805f52481b04c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj wśród Luminoxa i Trasera. Duże średnicę z trytem oferował też Aragon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikas napisał(-a):

nie mogę go znaleźć nigdzie poniżej 2,5tys. może macie jakieś tajne sklepy "za pu ceny"

 

Jeżeli wszędzie jest powyżej 2,5 tys. to nie szukaj uparcie poniżej 2 tys. bo jeszcze w końcu znajdziesz i będziesz potem żałował. Albo nie otrzymasz towaru, albo towar będzie uszkodzony itp.

Często zbyt dobre oferty są zbyt dobre, żeby były prawdziwe.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jeżeli wszędzie jest powyżej 2,5 tys. to nie szukaj uparcie poniżej 2 tys. bo jeszcze w końcu znajdziesz i będziesz potem żałował. Albo nie otrzymasz towaru, albo towar będzie uszkodzony itp.
Często zbyt dobre oferty są zbyt dobre, żeby były prawdziwe.
Zdaję sobie sprawę że poniżej 2 nie ma opcji, ale ten Vostok tak mnie urzekł że bliżej 2,5 też bym dał
Dzięki, ale powiedziałem sobie że w tym roku nie kupię homara ani nic typowo ryżowego. Byłem już w punkcie że połowa kolekcji z Aliexpres i mnie to przeraziło.

Aaa zapomniałem dodać że mój tryciak nie musi być nowy. Byle był w ładnym stanie i nie miał za sobą 15 lat świecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mikas napisał(-a):

Zdaję sobie sprawę że poniżej 2 nie ma opcji, ale ten Vostok tak mnie urzekł że bliżej 2,5 też bym dał Dzięki, ale powiedziałem sobie że w tym roku nie kupię homara ani nic typowo ryżowego. Byłem już w punkcie że połowa kolekcji z Aliexpres i mnie to przeraziło.

Aaa zapomniałem dodać że mój tryciak nie musi być nowy. Byle był w ładnym stanie i nie miał za sobą 15 lat świecenia

Ja tam nadal kieruję się swoim gustem a nie patrzę na życiorys. Byle było legalne. Zresztą po obowiązkowym vacie na Ali, chińskie stały się mniej konkurencyjne i to "poszerzyło" moje horyzonty zakupowe. Nadal mam przynajmniej kilka pewniaków z Chin coś dojdzie na nadchodzących promocjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Aquatico 45mm stalowy lub w brązie. Z aktualnym kodem rabatowym STP22 wychodzi 419 USD z darmową dostawą.

Tritium Watch mens stainless steel Mechanical dive ladies affordable (aquaticowatch.com)

 

mens t100 Tritium tube watch dive cheap glow for sale (aquaticowatch.com)

 

Z innych to Deep Blue i wspomniany wyżej MWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. ciekawe propozycje, ale tryt tylko na wskazówkach odpada i czarne powłoki też.
Próbuję trochę ponegocjowac cenę tego Vostoka w dwóch sklepach. Może coś z tego będzie.
Oczywiście jeśli ktoś jeszcze wpadnie na jakiś pomysł to będę wdzięczny. Odświeżę kryteria:
- 43-46mm
- koperta w stali lub tytan
- obojętnie czy bransa czy pasek(choć brasna to zawsze plus)
- tryt na wskazówkach i indeksach
- mile widziany szafir
- nowy bądź naprawdę ładna używka
- cena do 2500zł

Udało się. Będzie vostok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostock szkiełko mineralne :D , co kto woli.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja
Ten Vostok przyszedł i w poniedziałek wraca do sklepu niestety. Bezel ma w nim luz i dzwoni jak blaszka w zegarku za 15 zł. Znalazłem w necie film z tym modelem w innym kolorze i facet wskazywał na ten sam problem. Szkoda bo sam zegarek bardzo mi się podobał.

Vostock szkiełko mineralne :D , co kto woli.
Trochę nad tym szkłem ubolewam, ale jak się nie ma co się lubi...
Na tą chwilę budżet wzrasta do 3tys z okładem i najbardziej chodzi mi po głowie Energia od Vostoka.
Proszę więc o dalsze pomysły jeśli ktoś na coś wpadnie.
Ogólnie chciałbym co o trochę unikanym designie. Vostoki takie właśnie są i głównie to mi się w nich podoba. Chciałbym aby ten zegarek odróżniał się bardziej od innych popularnych nurków niż tylko sposobem podswietlenia
Fajne toto i ma tryt 100 ale ciut małe i jak wyżej mało "polotu". Wiadomo nie szukam różowej invicty ze śmigłem i maszyną do popcornu, ale jednak troszke "inności" nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikas napisał(-a):

Fajne toto i ma tryt 100emoji3.png ale ciut małe i jak wyżej mało "polotu"

Seria Hawk na pewno nie jest mała, co do polotu to nie wiem;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria Hawk na pewno nie jest mała, co do polotu to nie wiem
 
Hawk faktycznie duży, ale tylko czarny, a ja nie chce powłoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę rozważam między trzema vostkami. Najbardziej podoba mi się Energia na brązowym pasku, ale po co to wskazanie dzień/noc. Tylko bałagan na tarczy się zrobił. Druga opcja to energia z datą i ta tarcza bardzo mi odpowiada, ale kolorystyka bezela już niekoniecznie Jeśli padnie na energię to od razu wjeżdża bransoleta bo pieknie ten zestaw wygląda. Muszę to przemyśleć. Trzecia opcja to lunokhod 2 na bransolecie tylko tutaj znów trochę zbyt kolorowo. Dziwna sytuacja z tymi Vostokami bo wersji kolorystycznych full, ale większość już nie dostępna nigdzie17942275ca79484b0a6bfa67cc9871c0.jpg5cb1c37638123bfda107690d27d4dbb6.jpg216c8d1fbb6f25afe5546d1667dc41c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mikas napisał(-a):

Dziwna sytuacja z tymi Vostokami bo wersji kolorystycznych full, ale większość już nie dostępna nigdzie

Sankcje i to, że nikt raczej nie chce mieć nic wspólnego z Rosjanami. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, evilym napisał(-a):

Sankcje i to, że nikt raczej nie chce mieć nic wspólnego z Rosjanami. 

A to nie czasem litewska firma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie czasem litewska firma ?
Tak VE jest produkowany na Litwie więc sankcje raczej nie mają na to wpływu.
Raczej problem w tym że każda wersja kolorystyczna ma zazwyczaj ok 3000szt co na cały świat nie jest duża ilością i stąd pewnie ograniczenia w dostępności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzicie. A mi się cały czas z Rosją kojarzyły. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, evilym napisał(-a):

Sankcje i to, że nikt raczej nie chce mieć nic wspólnego z Rosjanami. 

I właśnie  informacje na tym poziomie są głównie w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bolec napisał(-a):

I właśnie  informacje na tym poziomie są głównie w sieci.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle u mnie bywa pierwszy zachwyt minął szybko... W tym przypadku brak szafiru i ogólny value for money jednak skreśliło VE przynajmniej na jakiś czas.
Miałem już upatrzoną Energię która z bransoletą wyszła by ok 3,5tys. W zamian zamówiłem jednak Luminoxa navy seal na bransolecie i coś czego dłuuugo szukałem w rozsądnej cenie i na bransolecie, a mianowicie Bulove lunar. Tym sposobem mam w cenie jednego VE dwie pieczenie, a co za tym idzie dwa razy dłuższą radochę z nówek w kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.