Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piteks

Pielęgnacja twarzy dla mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odwiedzie sklep faceteria.pl. Tam prawdopodobnie znajdziecie coś dla siebie. Ja tam kupuję kosmetyki do golenia. Tak poza tym kiedyś spotkałem na jakieś imprezie producenta kosmetyków i zdradził że jeżeli będę szukał dobrych kosmetyków do skóry,włosów czy paznokci to w pierwszej kolejności powinnam wypróbować kosmetyki swojej partnerki. Przemysł kosmetyczny tworzy i wykorzystuje modę na pielęgnacje u facetów. W ofercie dla kobiet jest duża konkurencja więc kupisz dużo skuteczniejszy kosmetyk za niższą cenę niż ten przeznaczony dla panów. Za to panie które szukają kosmetyków i narzędzi do golenia powinny szukać u partnerów, tu jest odwrotnie. Pozdrawiam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się nasunęło, że to najczęściej producenci szukają produktów do golenia… kobiet i mężczyzn 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się golę, jak mi się chce. Ot, cała pielęgnacja.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam 3 opakowania, wspominanego tu i polecanego kilka razy serum Biotherm - Force Supreme Blue Serum

 

Niestety, ze względu na leczenie dermatologiczne, muszę przejść na leki apteczne i nie mogę ich uzywać

Kupiłem w Sephorze w grudniu

 

Mam też dobry krem Biotherm Aquapower Advanced Gel, dwa opakowania

 

Odsprzedam z dobrym rabatem 30% jaki nie trafia się w przypadku tych kosmetyków

 

Zapraszam na priv gdyby ktoś był zainteresowany

 

Gel.jpg

Serum.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2022 o 20:06, SzefSzefow napisał(-a):

Rozmawialem kiedys ze znajoma dermatolog, dosc powazana. Pytalem o kosmetyki. Powiedziala, ze jesli chodzi o zmiejszenie zmarszczek, tylko jedna substancja pozstala niepodwazalnie potwierdzona - retinol. Uzywam, wiec kremu z witamina A na noc 😊

 

Co do dziennych rzeczy, na przebarwienia, cienie czy inne dziwnostki to kradlem polowce La Praire, Sensai, ale nic tak mi nie wyrownuje cieni jak Chanel 🙈

 

 

Retinol i krem z wysoką ochroną UVA i UVB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto jest również poczytac sobie o rodzajach kremów.Inny krem będzie odpwiedni do cery suchej. Inny do cery tłustej. Jesli nieodpowiednio dobierzecie sobie krem możecie wręcz pogorszyć stan swojej cery

Osobiście lubię lekkie, naturalne kosmetyki. NIe przepadam za kremami gęstymi. Wołę te w firmie zelu. Lepiej się wchłaniają oraz nie zostawiają na cerze tłustej warstwy.

Jeśli szukacie kosmetyków do potrzeb cery atopowej, możńa sprawdzić sobie równięż dermokosmetyki na azs w sklepie verdelove.pl

 

Edytowane przez houdini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, houdini napisał(-a):

Warto jest również poczytac sobie o rodzajach kremów.Inny krem będzie odpwiedni do cery suchej. Inny do cery tłustej. Jesli nieodpowiednio dobierzecie sobie krem możecie wręcz pogorszyć stan swojej cery

 

Dlatego ja nie używam żadnego żeby niechcący nie pogorszyć swojej urody🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krem dla prawdziwego faceta, idealny do każdej cery, oraz dodatkowo do rąk nazywa się towot.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2023 o 19:38, kaledonia1983 napisał(-a):

Retinol i krem z wysoką ochroną UVA i UVB .

 

A jak sadzisz, czym jest retinol? 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2024 o 19:51, SzefSzefow napisał(-a):

 

A jak sadzisz, czym jest retinol? 

 

Poczytaj sobie jak nie wiesz, to nie to forum.

Kiedyś się stosowało tretinoin na trądzik, a teraz się okazało, że działają też antystarzeniowo. 

Filtry i witamina A bardzo polecam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaledonia1983 napisał(-a):

 

Poczytaj sobie jak nie wiesz, to nie to forum.

Kiedyś się stosowało tretinoin na trądzik, a teraz się okazało, że działają też antystarzeniowo. 

Filtry i witamina A bardzo polecam. ;)

 

Powinienes sam sie stosowac do swoich rad 🤦‍♂️ 

Retinol to witamina A 😂


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Powinienes sam sie stosowac do swoich rad 🤦‍♂️ 

Retinol to witamina A 😂

To napisałam, ale ktoś nie czytał. Ja od 20 lat używam kremu z filtrem, a retinol nawet dłużej, więc nie bój się o mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kaledonia1983 napisał(-a):

To napisałam, ale ktoś nie czytał. Ja od 20 lat używam kremu z filtrem, a retinol nawet dłużej, więc nie bój się o mnie. 

 

Wcale tego nie napisales, mylic sie to rzecz ludzka, tak jak i przyznac do bledu 👍


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefie,Kaledonia to chyba dziewczyna🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.