Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ruger

Serwis Omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy możecie polecić firmę z Warszawy w której można bezpiecznie wykonać przegląd automatu Omegi ?  Przegląd okresowy - nie naprawę. W instrukcji mam napisane aby raz na 4-5 lat coś takiego zrobić nawet jesli zegarek chodzi bez zarzutu. Zegarek ma właśnie 4 lata i jeszcze go nie serwisowałem. Omega Aqua Terra, kaliber 8900

Jestem z Lublina ale nawet nie myślę by zlecać to któremuś z tutejszych bateryjkarzy bo więcej złego zrobią niż dobrego.

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jedynie na chronokomparatorze u zegarmistrza odchyłkę i amplitudę, jak jest ok to noś spokojnie i nic nie rób. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek przez te 4 lata bardzo dużo leżał, praktycznie miałem go na ręce ze 20 razy, więc nie wiem czy smarów nie należałoby sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjdzie bez otwierania. 

To nowy zegarek, był noszony, nią dajmy się zwariować. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , większość moich Omeg ma dwa razy dłuższy  żywot i żadna nie jest serwisowana , sprawdzałem w serwisie i każda  chodzi jak ta lala. Pierwsza oddałem do serwisu dopiero w związku z koniecznością naprawy .

J jak coś to polecam L. Szumlasa z Krk, ceny o połowę  niższe jak w W-wie :)

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale aby sprawdzić go na tym chronokomparatorze to chyba tez nie u byle bateryjkowca ? Chyba że zrobię pomiar odchyłki "domowo" - porównując online z zegarem atomowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi, takie pomiary nic niewiele mówią. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakie wyniki na tym chronokomparatorze powinny wyjść aby było OK? Jest jakaś referencja gdzieś?

 

Poza tym podpinam się pod temat, jeśli wyniki jednak nie są OK to gdzie w Wawie na serwis (pomijając Swatch na Marynarskiej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzeciono Czasu, Zaleski ale ceny maja zbliżone do serwisu SG i niestety po styczniowych podwyżkach masakrycznie wysokie. W SG, o ile nic się nie zmieniło , zrobią Ci delikatne spa i dostaniesz pudełko podróżne 😀🤪

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, proki1971 said:

Wrzeciono Czasu, Zaleski ale ceny maja zbliżone do serwisu SG i niestety po styczniowych podwyżkach masakrycznie wysokie. W SG, o ile nic się nie zmieniło , zrobią Ci delikatne spa i dostaniesz pudełko podróżne 😀🤪

 

 

A pudełko podróżne dostałem faktycznie, jak moja 300M była na naprawie gwarancyjnej. Ze spa to chyba tylko mycie w ultradźwiękach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zegarek teraz ma 4 lata to jest na 5-letniej gwarancji fabrycznej - tak jest od 2018r. Nie rób na razie nic poza autoryzowanym serwisem bo stracisz rok gwarancji. Jeśli ma odchyłkę większą niż w specyfikacji - ma albo i nie ma - to wyślij na Marynarską, sprawdzą, wyregulują a co trzeba naprawią free.
Kontaktujesz się z serwisem i oni wysyłają za darmo kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarek, który nosiłem przez 10 lat, miał odchyłkę ok 2 sek. na dobę. Zrobiłem serwis w polecanym serwisie w Poznaniu. Teraz odchyłka bliżej 5 sek, rezerwa spadła, no i porysowany dekielek wokół śrubek... zegarmistrz leciwy zapewne i nie trafiał:) Zalecam nosić i obserwować. Teraz to chyba słabo z tymi zegarmistrzami, nawet polecanymi. Takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.