Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szalony amator

Jak to jest możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Powiedz mi gdzie to można sprawdzić 🤔🤔🤔

Wchodzisz na dany profil i sprawdzasz jego ostatnią aktywność. 

Doskonale widać to na Tapatalku. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Wchodzisz na dany profil i sprawdzasz jego ostatnią aktywność. 

Doskonale widać to na Tapatalku. 

A dzięki 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Wchodzisz na dany profil i sprawdzasz jego ostatnią aktywność. 

Doskonale widać to na Tapatalku. 

Na chromie w telefonie też to bardzo dobrze widać 🤗


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2023 o 20:49, kiniol napisał(-a):

Problemem jest to, ze Kacper jako młody człowiek przejawia tendencje do braku szacunku, pokory i zwyczajnej uprzejmosci, a to wszystko z dolewką cwaniactwa i to irytuje... Kiedyś próbowałem się wdać z nim w rozmowę, ale zostalem potraktowany w sposób, którego dorosły człowiek nie może tolerować, sorry...😉 Gostek jest zdolny i bystry, ale to nie wystarczy by dobrze funkcjonować w grupie... (...)


I trzeba się z tym w pełni zgodzić. Bez urazy Kacprze, ale kol. kiniol ma rację. Wiem, że czasy są takie (zawsze pewnie były), że młodzież raczej wszystko olewa i uważa się za najmądrzejszą, ale ważny jest szacunek i kultura. Zwłaszcza do starszych. I w takim małym (raczej zamkniętym) gronie, jak my.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):


I trzeba się z tym w pełni zgodzić. Bez urazy Kacprze, ale kol. kiniol ma rację. Wiem, że czasy są takie (zawsze pewnie były), że młodzież raczej wszystko olewa i uważa się za najmądrzejszą, ale ważny jest szacunek i kultura. Zwłaszcza do starszych. I w takim małym (raczej zamkniętym) gronie, jak my.

Nie żeby coś ale jak ktoś nie ma szacunku do mnie to dlaczego ja mam go szanować :huh:?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Nie żeby coś ale jak ktoś nie ma szacunku do mnie to dlaczego ja mam go szanować :huh:?

Bo tak masz napisane w stopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Nie żeby coś ale jak ktoś nie ma szacunku do mnie to dlaczego ja mam go szanować :huh:?

Jak się ma 16 lat to wypadało już rozumieć pewne sprawy. Masz prawo być przekonany o słuszności swoich racji, ale nie stawiaj się na równi ze starszymi (wiekiem, stażem) i szanowanymi na forum kolegami. Oni tu byli, są i będą. Ty dopiero zacząłeś bywać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Watch-er napisał(-a):

Jak się ma 16 lat to wypadało już rozumieć pewne sprawy. Masz prawo być przekonany o słuszności swoich racji, ale nie stawiaj się na równi ze starszymi (wiekiem, stażem) i szanowanymi na forum kolegami. Oni tu byli, są i będą. Ty dopiero zacząłeś bywać. 

A to niby dlaczego? To, że ktoś jest dłużej na forum czyni go...no właśnie, kim go to czyni? Jak ktoś jest starszy to z automatu mądrzejszy? Dlaczego nie można stawiać się na równi z kimś, kto jest dłużej na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszymi i szanowanymi. To pełne brzmienie zdania. Dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Watch-er napisał(-a):

Jak się ma 16 lat to wypadało już rozumieć pewne sprawy. Masz prawo być przekonany o słuszności swoich racji, ale nie stawiaj się na równi ze starszymi (wiekiem, stażem) i szanowanymi na forum kolegami. Oni tu byli, są i będą. Ty dopiero zacząłeś bywać. 

Troszkę bym rozszerzył.

To nie jest kwestia forum, tylko i wyłącznie "forum"..

To zagadnienie dotyczy całego życia i otoczenia w którym człowiek przebywa, porusza się i żyje.

Tu w internecie wyraźniej widać jakie zasady i przyzwyczajenia człowiek posiada i wyniósł z domu i środowiska, dlatego na zagadnienie:

7 minut temu, Wacor napisał(-a):

Jak ktoś jest starszy to z automatu mądrzejszy? Dlaczego nie można stawiać się na równi z kimś

należy odpowiedzieć, że jeśli ktoś jest starszy, to zasługuje na bezwzględny szacunek osoby młodszej. Nie tylko tu na forum, ale też i przede wszystkim poza forum.

Skoro zatem pojawia się pytanie o to czy należy kogoś szanować za to, że "jest" należy odpowiedzieć twierdząco.

Mógłbym również zapytać, czy oczekujesz szacunku tylko dlatego, że od wczoraj, albo od roku (czy innego okresu) jesteś na forum..?

Skoro oczekujesz określonych zachowań od innych, to pokaż, że na takie zachowania zasługujesz..

 

3 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

żeby coś ale jak ktoś nie ma szacunku do mnie to dlaczego ja mam go szanować

Wskaż kto, gdzie i w jaki sposób Cię uraził...

 

Ja np zapamiętałem sobie wpisany przez Ciebie zwrot "jakiś zadra" (coś-tam, coś-tam...) a mój wcześniejszy wpis nie był skierowany nota bene przeciwko Tobie...

Tak więc.. trochę zastanowić się, ostudzić głowę i lepiej czegoś nie napisać, niż napisać i później mieć to wypomniane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś jest młodszy (wiekiem, stażem) i szanowany na forum to do śmietnika? Bez przesady...jak ktoś plecie dwa po trzy albo lekceważąco podchodzi do sprawy to trzeba mu się kłaniać w pas? Bo starszy i szanowany na forum? Przez kogo szanowany? Jest jakiś ranking ulubieńców?

Nie ważne...chyba wiem o co Tobie chodziło..."Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja doskonale wiem, że do wszystkich należy zwracać się z szacunkiem, ale wartościowanie osób na podstawie stażu na forum jest...śmieszne. I niesmaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że na szacunek innej osoby powinienem sobie zasłużyć... Mój wiek i poziom wiedzy daje mi jednak jakiś pakiet startowy... Będę się tego trzymał... 

5 minut temu, Wacor napisał(-a):

Koledzy, ja doskonale wiem, że do wszystkich należy zwracać się z szacunkiem, ale wartościowanie osób na podstawie stażu na forum jest...śmieszne. I niesmaczne.

Wogóle z wartościowaniem osób trzeba być ostrożnym, lecz od czegoś należy zacząć...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć od tego, że błędem jest uważanie iż jeżeli ktoś ma 16 lat, to ma się wszystkim kłaniać w pas i "czapkiwać" bo ma doczynienia z mentorami. Młodość ma to do siebie, że jest wyrywna i nadpobudliwa, ale patrzymy na "belkę w swoim oku, nim zaczniemy wyjmować zadrę z cudzego".

 

Kacprowi doradzam aby nie odpowiadał na zaczepki, bo tu nie ma wygranych, jedynie załosc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

84rxct.jpg.feb9a0a1c45fa416d5315b931bd62f55.jpg


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Enkil napisał(-a):

Można zacząć od tego, że błędem jest uważanie iż jeżeli ktoś ma 16 lat, to ma się wszystkim kłaniać w pas i "czapkiwać" bo ma doczynienia z mentorami. Młodość ma to do siebie, że jest wyrywna i nadpobudliwa, ale patrzymy na "belkę w swoim oku, nim zaczniemy wyjmować zadrę z cudzego".

 

Kacprowi doradzam aby nie odpowiadał na zaczepki, bo tu nie ma wygranych, jedynie załosc.

 

Ty lepiej zadry nie wyjmuj...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kiniol napisał(-a):

Ty lepiej zadry nie wyjmuj...

Ok.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Nie żeby coś ale jak ktoś nie ma szacunku do mnie to dlaczego ja mam go szanować :huh:?

A co, najlepiej walnąć z byka! 😁

 

Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości. Nie bierz tego do siebie, ale coś w tej maksymie jest na rzeczy...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Enkil napisał(-a):

wyjmować zadrę z cudzego

ni ma takiej szansy, coby mnie z cudzego wyjmnąć.. ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Enkil napisał(-a):

Można zacząć od tego, że błędem jest uważanie iż jeżeli ktoś ma 16 lat, to ma się wszystkim kłaniać w pas i "czapkiwać" bo ma doczynienia z mentorami. Młodość ma to do siebie, że jest wyrywna i nadpobudliwa, ale patrzymy na "belkę w swoim oku, nim zaczniemy wyjmować zadrę z cudzego".

 

Kacprowi doradzam aby nie odpowiadał na zaczepki, bo tu nie ma wygranych, jedynie załosc.

 

 

Tu nie chodzi o to ile ma lat bo ja znam chlopaka 15 lat z Legnicy co naprawia zegarki a uczy się przy moim koledze zegarmistrzu ale to jest mlody człowiek z wysokim poziomem kultury osobistej, kultury transakcji itd... naprawdę fajnie jest z nim porozmawiać.

Z "  naszym" Kacprem niestety jest spory problem, olewa wręcz użytkowników,  nie odpowiada na wiadomości zasłaniając się szkołą, bo czasu brak itp... w transakcjach bardzo niewiarygodny, 3 krotnie zrobił mnie w balona zamawiając coś i potem jak kamień w wodę- zapytany co tam olewka, by po jakimś czasie próbować kolejnej transakcji oczywiście zawsze odroczonej w czasie z której później się nie wywiązuje.

Tematy z nim były tutaj, na fejsbuku i co rusz ktoś coś 

 

 

 

 

Kiedyś skarżyłem się na Kacperka Piotrowi Hecke - Piotr bronił go, bo Piotr to dobry człowiek i każdemu zawsze szanse da,  ale u mnie niestety Kacperek jest spalony.

Jak się zmieni kiedyś to może.... Na razie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Paweł Bury. napisał(-a):

 

Tu nie chodzi o to ile ma lat bo ja znam chlopaka 15 lat z Legnicy co naprawia zegarki a uczy się przy moim koledze zegarmistrzu ale to jest mlody człowiek z wysokim poziomem kultury osobistej, kultury transakcji itd... naprawdę fajnie jest z nim porozmawiać.

Z "  naszym" Kacprem niestety jest spory problem, olewa wręcz użytkowników,  nie odpowiada na wiadomości zasłaniając się szkołą, bo czasu brak itp... w transakcjach bardzo niewiarygodny, 3 krotnie zrobił mnie w balona zamawiając coś i potem jak kamień w wodę- zapytany co tam olewka, by po jakimś czasie próbować kolejnej transakcji oczywiście zawsze odroczonej w czasie z której później się nie wywiązuje.

Tematy z nim były tutaj, na fejsbuku i co rusz ktoś coś 

 

 

 

 

Kiedyś skarżyłem się na Kacperka Piotrowi Hecke - Piotr bronił go, bo Piotr to dobry człowiek i każdemu zawsze szanse da,  ale u mnie niestety Kacperek jest spalony.

Jak się zmieni kiedyś to może.... Na razie nie.

Czuje się wywołany do tablicy. A temat iście szkolny, nauczycielski. 

Każdy ma swoje doświadczenia w relacjach z innymi ludźmi. Twoje Pawle doświadczenia z Kacprem nie są najlepsze i tak jak piszesz może się zmienią. Mam taką nadzieję. 

NIe jestem jednak w stanie zrozumieć starszych kolegów, którzy swoją bezsilność wobec nastolatka starają się przenieść na forum publiczne.

My jesteśmy dorośli, Kacper jest nastolatkiem ze wszystkimi w tym zakresie konsekwencjami. 

NIe usprawiedliwiając Kacpra, patrzmy jednak na siebie i to co robimy. 

 

 

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Anansi napisał(-a):

84rxct.jpg.feb9a0a1c45fa416d5315b931bd62f55.jpg

Dobre :lol:


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hecke napisał(-a):

Czuje się wywołany do tablicy. A temat iście szkolny, nauczycielski. 

Każdy ma swoje doświadczenia w relacjach z innymi ludźmi. Twoje Pawle doświadczenia z Kacprem nie są najlepsze i tak jak piszesz może się zmienią. Mam taką nadzieję. 

NIe jestem jednak w stanie zrozumieć starszych kolegów, którzy swoją bezsilność wobec nastolatka starają się przenieść na forum publiczne.

My jesteśmy dorośli, Kacper jest nastolatkiem ze wszystkimi w tym zakresie konsekwencjami. 

NIe usprawiedliwiając Kacpra, patrzmy jednak na siebie i to co robimy. 

 

 

  

A ja się zaczynam być wydymany za przeproszeniem przez Kolegę Kacpra ani zegarków ani kasy i jak mam to traktować, pogłaskać po głowie czy zgłosić wyłudzenie na policję, staram się każdemu dać szansę każdemu może noga się poślizgnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Bo tak masz napisane w stopce.

Napisałbym coś ale boje się że znowu bana wyrwę za szczerość 😅

Mogę powiedzieć że to nie są słowa mojego autorstwa tylko pewnej osoby od której je odtrzymałem i która nie jest zwykłym użytkownikiem tego forum (aktualnie są lekko zmienione żeby nie były prowokacyjne)


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.