Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Myłeś ten silnik?

Był myty podczas detailingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kable całe?

Kable ok ale zwierz był uprzejmy wpie...ć całe wygluszenie maski Edytowane przez sandinista

By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kable ok ale zwierz był uprzejmy wpie...ć całe wygluszenie maski

U mnie identycznie. Ale plus taki, że więcej nie przychodzi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice. Dzisiaj jeździłem m.in. "samochodem Twojej żony", czyli....? ;)

GLA Z jakim silnikiem?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólne wrażenia z jazdy oraz uwagi dotyczące wnętrza i jego wykończenia?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę (nadal) 8 letnim Mondeo i nie jest to wersja Ghia, więc co mogę powiedzieć? Z pakietem wykończeniowym AMG, czerwonymi niteczkami, itp. prezentuje się po prostu ślicznie. Wykończenie świetne. Jazda była, siłą rzeczy, lekko "dostojna", ale w razie gdyby, to nie byłby przecież samochód do torowych szaleństw, ale właśnie do spokojnej jazdy. Męczy mnie jedna rzecz w tych różnych quasi-sportowych (przynajmniej stylistycznie) samochodach - niski prześwit. Ja parkuję w garażu podziemnym, gdzie wjazd/wyjazd są nieco "strome" i nie mogę sobie jakoś "zwizualizować", czy przypadkiem nie tarłbym podwoziem, cholera... W GLA ten problem, naturalnie, odpada... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca w środku jest całkiem sporo. Jedynie bagażnik trochę mały. Wykończenie i spasowanie materiałów jest super. Miałeś wersję z przedłużonym na całości ekranem? Jak dla mnie, zbyt dużo się dzieje i za kolorowo na tych wyświetlaczach.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CLA ten "kosmiczny" ekran świetnie się, IMO, komponuje z resztą kokpitu. Ale w GLA, którym jeździłem, mimo, że z 2019, był tablet. Sprzedawca, który mnie obsługiwał, sam wspomniał, że sporo osób starszych (czyli chyba również Ty i ja, hehehe ;) ) narzeka, że zbyt "chaotyczno-bajerancki". Dla mnie może być, ale nie musi koniecznie.

 

Ja mam do wożenia głównie siebie i córkę + raczej niewielkiego psa, czasem moją matkę, więc w zasadzie nie potrzebuję szczególnie dużego bagażnika. Gdyby mi się udało wyrwać (a widzę sporo fajnych ofert u AD) jakiegoś fajnie wyposażonego z 2018 za, powiedzmy, 125 koła, to musiałbym mocno myśleć, czy to nie to. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wolałbym wtedy chyba na maksa wypasionego Proceed-a, do którego w tej kwocie włożysz dosłownie wszystko z katalogu. Dodatkowo, jeśli podoba Ci się GLA, to może Infiniti Q30? Tam akurat sporo Mercedesa siedzi, a na pewno będzie można łyknąć dużo bardziej wypasioną wersję. No i tabletu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczerze mówiąc wolałbym wtedy chyba na maksa wypasionego Proceed-a, do którego w tej kwocie włożysz dosłownie wszystko z katalogu. Dodatkowo, jeśli podoba Ci się GLA, to może Infiniti Q30? Tam akurat sporo Mercedesa siedzi, a na pewno będzie można łyknąć dużo bardziej wypasioną wersję. No i tabletu nie ma :)

Bogatsze wersje GLA też nie mają tabletu :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są też odpowiednio droższe :) Może po prostu przemawia przeze mnie niechęć do GLA, podnoszenie Hatchbacków niezbyt mnie kupuje, nie ważne, jaka marka to robi. Twoje GLC wygląda rewelacyjnie, nawet jak nie jestem fanem suvów to akurat ten jest dla mnie jednym z ładniejszych na rynku, GLA to dla mnie hatch na szczudłach, ewidentnie to widać, więc ja jestem na nie :P

 

Lincoln, a o jakiejś Cuprze nie myślałeś ? Byłbyś jak piłkarze Barcelony, własnie zmienili Audi na Cuprę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem uwarunkowania panujące w różnych korpo i powody, dla których firmy kupują do flot Proceedy lub Cupry :) Ale mając prywatny budżet i mogąc sobie kupić dowolną markę z tych zastrzeżonych dla korpo-prezesów, w ogóle bym tego sprzętu nie oglądał, nawet na otomoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są też odpowiednio droższe :) Może po prostu przemawia przeze mnie niechęć do GLA, podnoszenie Hatchbacków niezbyt mnie kupuje, nie ważne, jaka marka to robi. Twoje GLC wygląda rewelacyjnie, nawet jak nie jestem fanem suvów to akurat ten jest dla mnie jednym z ładniejszych na rynku, GLA to dla mnie hatch na szczudłach, ewidentnie to widać, więc ja jestem na nie :P

 

Lincoln, a o jakiejś Cuprze nie myślałeś ? Byłbyś jak piłkarze Barcelony, własnie zmienili Audi na Cuprę :P

 

Parę stron wcześniej wkleiłem nawet fotę takowej. Aczkolwiek argument o Barcy mnie nie do końca przekonuje, gdyż jestem od ponad 35 lat fanem AC MILAN (niestety, cholera, szlag, k....! :D;) ).

 

Szczerze mówiąc wolałbym wtedy chyba na maksa wypasionego Proceed-a, do którego w tej kwocie włożysz dosłownie wszystko z katalogu. Dodatkowo, jeśli podoba Ci się GLA, to może Infiniti Q30? Tam akurat sporo Mercedesa siedzi, a na pewno będzie można łyknąć dużo bardziej wypasioną wersję. No i tabletu nie ma :)

 

Dzisiaj jadę pojeździć Q50, przyjrzę sie też Q30. Pojawił się też na horyzoncie (ale chyba jednak zniknie) Lexus. Tablet mogę przełknąć - nie jest tak źle. Wyposażenie GLA dla mnie OK, wizualnie rewelacja.

 

 

Szczerze mówiąc wolałbym wtedy chyba na maksa wypasionego Proceed-a, do którego w tej kwocie włożysz dosłownie wszystko z katalogu. Dodatkowo, jeśli podoba Ci się GLA, to może Infiniti Q30? Tam akurat sporo Mercedesa siedzi, a na pewno będzie można łyknąć dużo bardziej wypasioną wersję. No i tabletu nie ma :)

 

No, kuszą mnie tym Proceedem GT. Dali mi - co niby oczywiste, bo to najmniej "prestiżowa" marka z rozważanych przeze mnie opcji - najniższą cenę ze wszystkich ofert. Ale za to w tej cenie jest "total full max", przy automacie 204KM.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj jadę pojeździć Q50, przyjrzę sie też Q30. Pojawił się też na horyzoncie (ale chyba jednak zniknie) Lexus. Tablet mogę przełknąć - nie jest tak źle. Wyposażenie GLA dla mnie OK, wizualnie rewelacja.

 

Q30 - także sympatyczne, mniejsze autko. Mój dobry znajomy właśnie w zeszłym roku sobie takowe kupił. 1,6l benzyna (silnik Mercedesa) - 122KM, używany poleasingowy, rocznik 2016 za 70k. Bardzo je sobie chwali :)  

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to chodzi, że Proceeda wypasiesz na maksa, w CLA/GLA niestety, może dobierzesz kilka rzeczy.

 

Ale ciekaw jestem co powiesz po przejechaniu się Infi. U mnie temat prawdopodobnie zamknie się własnie pomiędzy Q50 a Giulią. Alfa podoba mi się trochę bardziej z zewnątrz, ale Infiniti jest bardziej wypasione wewnątrz :) Różnice w silnikach marginalne, 11 koni i 20Nm na korzyść Japończyka. W Alfie podobno skrzynia trochę lepsza, no i finalnie, serwis Alfy będzie istniał, a Infiniti będzie trzeba prowadzić do Nissana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Pojawił się też na horyzoncie (ale chyba jednak zniknie) Lexus.

...

Czemu?

 

Kilka stron wcześniej "proponowałem".


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to chodzi, że Proceeda wypasiesz na maksa, w CLA/GLA niestety, może dobierzesz kilka rzeczy.

 

Kia, nawet jak będzie doposażona na maksa, z 7 letnią gwarancją, pozostanie tylko Kią. Takie motoryzacyjne Seiko ;) Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

serwis Alfy będzie istniał

...

Bo musi. :(

 

 

...

Takie motoryzacyjne Seiko ;)

Grand Seiko? ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Grand Seiko? ;)

Genesis od Hyundaia trochę tak :)  A Stinger, choć fajny i zbiera zasłużone pochwały, to ciągle Kia  ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki Lorus dla Seiko. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos oświetlenia wstawiłem to wczesniej ale nie chce mi się szukać.

post-95072-0-94763100-1567153038.png

Marki premium temat rzeka, jednych cieszy tylko znaczek, a inni uważają że w pakiecie muszą być rowniez osiągi. Jak w tego typu przypadkach bywa, rzecz gustu.

Nawiazujac do wyjazdu z garażu, Autocentrum podaje dla CLA zwis przedni 927 mm https://m.autocentrum.pl/dane-techniczne/mercedes/cla/c118x118/coupe/silnik-benzynowy-2.0-220-190km-od-2019/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w zegarkach, kosmetykach, odzieży, a nawet napojach typu cola jest inaczej? Czy Coca Cola lub Pepsi smakuje tak samo jak Hoop Cola czy Polo Cockta od firmy Zbyszko? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.