Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Vignale się mieściło w tym budżecie to ja bym się bardzo zastanawiał przy zestawieniu z Pro Ceedem ale za 140k to można znaleźć tyle fajnych nowych i lekko używanych aut że tylko gust i potrzeby kupującego mogą decydować.

Tutaj ile wpisów tyle propozycji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj ile wpisów tyle propozycji :)

 

I to mnie bardzo cieszy. Lubię czytać opinie innych. Można się czegoś dowiedzieć, zauważyć coś, co się przeoczyło, itp. W najgorszym razie, można się pośmiać. ;)

 

Dziękuję Wam wszystkim za zabranie głosu i różne propozycje, a nawet - w kilku przypadkach - konkretne linki! :)

 

Sam jestem ciekaw, czym to się wszystko skończy - może używaną Octavią z 2015... ;)

Kia stinger mieści się w budżecie.

 

W przypadku używki dostaniesz właśnie więcej bonusów - często rabat na poziomie 40% ceny katalogowej za auto jak nowe.

 

Kurczę, rzeczywiście. Odczuwam "lekką konsternację". :D

Rozumiem, że mówisz z doświadczenia o tych "bonusach" przy używkach kupowanych od AD..? :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy o tym pisałem tu na forum, podsyłajac konkretne linki do ogłoszeń, głównie z Niemiec. W Polsce też da się kupić nowe auta nawet z 2017 roku. Trzeba szukać i wertowac.

 

Tutaj taki artykuł np

 

https://autogaleria.pl/nowosci/producenci-i-rynek/nowe-a-kilkuletnie-sprawdzamy-co-zalega-na-placach-dealerskich-i-ile-mozna-na-tym-zyskac/

 

Np. Beemka 520d, automat, miała rabat chyba ponad 60 tys od katalogowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o cenę katalogową, czy ofertę, którą ja dostałem? ;)

...

Jaką Tobie zaproponowali.

 

Z tej dwójki wybrałbym Kia. Choć bardzo lubię forda goowno worta.

Wg mnie na Mondeo mniej stracisz jak kiedyś będziesz się pozbywał. A to chyba też jakąś informacja.

 

Za 140 k nie kupisz lexusa IS

Michał, nie obawiałbyś się problemów po tym jak Infiniti wycofuje się z Europy


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką Tobie zaproponowali.

 

Z tej dwójki wybrałbym Kia. Choć bardzo lubię forda goowno worta.

Wg mnie na Mondeo mniej stracisz jak kiedyś będziesz się pozbywał. A to chyba też jakąś informacja.

 

Za 140 k nie kupisz lexusa IS

 

Michał, nie obawiałbyś się problemów po tym jak Infiniti wycofuje się z Europy

 

Po wstępnych "gadkach szmatkach" ;) 126 tys. za GT w automacie 204KM z wszystkimi możliwymi opcjami + komplet kół z oponami zimowymi i coś tam jeszcze.

 

Infiniti faktycznie się wycofuje z PL, a ja mam - co też gra pewna rolę - dosyć daleko do jakiegokolwiek serwisu.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą Oktawia to nie jest zły pomysł :) Może niekoniecznie 2015, ale jak kupisz nową, bez przeginania z opcjami, to przynajmniej w wartościach bezwzględnych, mało na tym stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Democary są tańsze niż nowe z ta sama konfiguracją. Jednak konfigurujac dla siebie niekoniecznie takie dodatkowe wyposażenie sie zamowi , wtedy w tej samej cenie jest nowe . Kwestia potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Democary są tańsze niż nowe z ta sama konfiguracją. Jednak konfigurujac dla siebie niekoniecznie takie dodatkowe wyposażenie sie zamowi , wtedy w tej samej cenie jest nowe . Kwestia potrzeb.

Przestałem się interesować demo jak na kilku zjazdach próbnych po moim zdaniu "poczekamy aż się silnik rozgrzeje i wtedy przycisne" panowie zazwyczaj mowili- co się pan przejmuje, przecież to demo, po to jest żeby cisnąć

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

 

 

Michał, nie obawiałbyś się problemów po tym jak Infiniti wycofuje się z Europy

Oni tak, ale pamiętajmy, że aso zostają bo muszą. Za tą kasę nie ma opcji dostać lepszego nowego samochodu.

 

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Oni tak, ale pamiętajmy, że aso zostają bo muszą.

...

Jednak zastanowiłbym się dwa razy.

 

 

...

Za tą kasę nie ma opcji dostać lepszego nowego samochodu.

Dokładnie jak piszesz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra - zadam może idiotyczne pytanie, ale cóż - i tak je zadam. :D Na czym konkretnie, ale tak bez sloganów, polega ta przewaga Infiniti wg Was (oczywiście mówimy w zakresie zakładanego maksimum budżetu)? Pytam, bo może nie zwróciłem uwagi na coś istotnego. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity jak Lexus. Tylko mniej w Polsce doceniane.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wykonany samochód premium.

Czyli same slogany. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q50 2.0T posiada silnik i automat mercedesa. Wizualnie imo na plus zwłaszcza czarny z popielata skora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

made in Japan

Infiniity 3.0 to majstersztyk jeżeli chodzi o silnik to pomniejszona wersja z GTR ,te mniejsze to silniki od MB

 

jeżeli chodzi o prestige i luxury to niestety nie jest to poziom skody  czy tam mondeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też poszukać prawie nowej superb L&K 4x4 z silnikiem 280km. Poniżej 6 sek. Powinno sprawić wiele frajdy a auto wygodne i ładnie wykończone s tej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też poszukać prawie nowej superb L&K 4x4 z silnikiem 280km. Poniżej 6 sek. Powinno sprawić wiele frajdy a auto wygodne i ładnie wykończone s tej wersji...

Proponuję w combi ;) Znajomy miał i chwalił :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że właśnie typowego kombi nie chcę. I nie potrzebuję. Jeśli już, to ewentualnie shooting brake. Przy okazji, korzystał ktoś z Was z ofert firm brokerskich? Na OTOMOTO jest tego trochę, w stylu "taniej niż w salonie". Warto w to wchodzić, czy raczej mina..?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się już zdecydujesz i będzie to MB albo Skoda - daj znać na PW. Postaram się pomóc wyrwać najlepsze ceny ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie ciekawie :)

Zaraz dojdziemy do mx-5 czy gt86...

 

Superb jest też w lift backu... Nawet ładniejsze. No ale stinger przy nim stylistycznie to kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze 140K to szukałbym Mustanga GT

jako ciekawostka:

 

Za 140 koła to chyba tylko taki z napisem "Balticus". :P:D:lol:

 

A serio: jeżeli mi wskażesz takiego, który pochodzi z pewnego źródła, a nie z dna kanionu lub rzeki w Idaho, i nie ma stu lat, a mieści się w moim budżecie, bierem. Really.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.