Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
wolałbym yarisa nowego.

Nonsens, chyba, że jako czwarte auto w rodzinie.

Jako samochód do "normalnej jazdy" nie ma nic do zaoferowania.

Kawalerowi wystarczy. Chyba, że kawaler ma gruby kark i wielkie ambicje i cieknki portel. Wtedy to faktycznie stara "Beema" jest jak znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujące jest utożsamianie sympatii do starych dużch samochodów z grubymi karkami i innymi tego typu pierdołami.

 

Wolałbym poruszac sie starą siódemką (choć za BMW nie przepadam) niż jakimkoliwek nowym Yarisem (choć to świetne autko). Oczywiście od siódemki wolałbym wiele innych youngtimerów, ale na pewno nie można nowego yarisa traktowac jako alternatywyy. To inne światy są.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
rozejrzyj sie po ulicach kto zasiada za kierownica starych bmw... :)

 

hmmm... Klaudiusz? :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft, różni ludzie zasiadają. Tylko abs-ów widac najlepiej, najbardziej się rzucają w oczy. I uszy - jak piłują te biedne maszyny.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko w Polsce. Tylko tutaj BMW to samochod abs-ow. Samo BMW mowilo o tym, ze chca zmienic wizerunek jaki ich marka ma w naszym kraju.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozejrzyj sie po ulicach kto zasiada za kierownica starych bmw... :)

 

hmmm... Klaudiusz? :):):)

 

Ja Ci dam stara, niejednemu młodzianowi pokaże co potrafi.

 

Zresztą umówmy się kombi z fotelikiem, to nie szpan.

 

Ale już niedługo.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft, ja poluje na uzywane z 2002/2003.

A Impreza jest ohydna przy Mini. Nie podoba mi sie w ogole. :)

Chyba ze zaproponujesz cos innego w podobnych widelkach cenowych (powiedzmy 50 tys), myslalem jeszcze o tym Z3 z poprzedniej strony, Audi TT. Wiem ze to troche inne samochody od Mini, lecz poszukuje wlsanie takiego malo praktycznego ale oryginalnego samochodu, bo juz "do wszystkiego" mam. :)

BMW faktycznie sie trak w PL zle kojarzy. Z drugiej strony w Niemczech np. Porsche jest w zlym guscie i kupuja je typowi nowobogaccy i "cwaniaki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare BMW faktycznie źle się kojarzą, ale nowsze 2-4 letnie - czyli droższe modele to już inna bajka.

 

Jakości wykonania tych samochodów naprawdę trudno dorównać innym, materiały to też inna bajka.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo teraz tyle ze w sedanie. :)

Jak na diesla to calkiem zgrabnie sie zrywa.

Ile ci pali? Bo wg mojego komputerka (tego pod zegarami) okolo 9.5L w miescie. A jak jest naprawde to nie sprawdzalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mnie nie pytales, ale odpowiem co mi sie przytrafilo przez 5 lat uzytkowania.

Padla mi pompa paliwa. Okolo 110tys km przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z awaryjnością, Klaudiusz?

 

Wymieniałem amortyzatory i poduszki z tyłu, oraz pompę wspomagania. Teraz wymienię też zegary, bo wyświetlacz szwankuje to z poważniejszych.

 

Nie miałem awarii, która zmuszałaby mnie do odstawienia auta, ale na bieżąco serwisuję auto.

 

Generalnie koszty serwisu i części nie przerastają tych z Forda. Poprzednio jeździłem Mondeo kombi. Nie sewisuję w ASO, tylko w stacji specjalizującej się w BMW.

 

Mam bzika na punkcie sprawności auta, więc w moim aucie zawsze wszystko musi działać do ostatniej żaróweczki.

 

Oczywiście raz / dwa razy w roku gumki i inne pierdoły w zawieszeniu - ale poruszam się dużo na parszywej nawierzchni i ta częstotliwość wymiany dotyczy każdego mojego auta. Po prostu nie znoszę jak coś mi puka i stuka.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie i te diodki pod zegarami sie przepalaja.. Wkurzajace strasznie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest to !! lubie bardzo te auta i ten silnik v12 miodzio

 

Zgadza sie - 750 to piekne auto - prawdziwa limuzyna z charakterem. Nawet bylbym sklonny zdradzic moje W126 dla ladnej 750 :)

 

A ja od paru dni poruszam sie takim wynalazkiem - bo mi sie nie chce bramy od garazu otwierac - a to stoi pod domkiem (autko mojej lepszej polowy):

 

151274-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ladne E36. Jaki to ma motor?

 

Podstawowy - 1,6 :)

Ale juz M43 a nie M40 - czyli rozrzad na lancuszku, a nie pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak dla kobietki to wystarczy 1,6. :wink:

 

 

Kiedys chcialem zamienic bmw na takie cos (w sumie do dzis nie wiem czemu tego nie zrobilem :roll: )

Jaguar_S-Type_Web.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza ma tyle zwolennikow co i przeciwnikow. W tej klasie jestem fanem Lancera Evo ale on ciut drozszy. Pozatym Subaru tez w srodku troche tandeta powiewa (jak wiekszosc japonczykow niestety) ale to nie ma byc ladne tylko tak jak napisales "dobrze jezdzic".

 

 

Tak, do lansu. Jak mowilem, praktyczny juz mam, teraz chce jakis z bajerem na weekendowe wypady. :)

 

M3 za zwykly :)

Rx-8 za droga

350Z - za drogi

S2000- pomysle, ciekawa sprawa, tylko czy znajde taka za 50 tys..

mustang gt - tez za drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.