Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Audi lub BMW.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, a nawet musi :!: :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam lubię Merolki, ale na samochodach znam się tak sobie dlatego nie będę doradzał jakie meXy ma kupić auto. Sam jeżdżę Renault Laguną i jestem bardzo zadowolony, bo jeszcze mnie nie zawiodła. Jedyna poważna naprawa jaka miała miejsce była z winy mechanika (nie mylić z zegarkiem :) :wink:).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji dużych przebiegów tylko diesel. Swoim jeżdżę już niemal sześć lat, mam do niego ogromny sentyment, ale samochód to nie zegarek i im starszy, to niekoniecznie lepszy :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wygląd to jak dla mnie merol :) Ale nie znam się. Po prostu jeżdżę 8)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam A4 z tym motorem, wystarczająco mocne, najlepiej kombi, świetnie sprawdza się jako auto rodzinne lub dla osób które lubią aktywny wypoczynek :)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niech zgadnę, pochrzanił coś przy zmianie rozrządu?

 

Niestety tak :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście polskich mechaników - "paseczek panu wymienię, ale rolki to jeszcze nie, bo może do następnej wymiany wytrzyma" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Takie podejście polskich mechaników - "paseczek panu wymienię, ale rolki to jeszcze nie, bo może do następnej wymiany wytrzyma" :evil:

 

Niestety :evil:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna beemka, Klod.

Ja obecnie śmigam octavią 1.9tdi, ale przymierzam się pomału do zmiany (po 5 latach już mi się zwyczajnie znudziła :) ) Zastanawiałem się nad bmw rocznik 2000/01 ale coraz bardziej wracam myślami do jakiejś terenówki. na RR mnie nie stać, Discovery mnie nie kręci... Patrol i LC poza zasięgiem... zostaje Frontera, ale cholera wie... miałem kiedyś opla i nie wiem czy chcę znowu przeżywać ten koszmar :evil:


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Frontera ma koszmarną opinię samochodu, który sypie się w oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło jesu, ale paskudny samochod. Terenowy Opel.. Odpusc.

 

Jeep Grand Cherokee moze. Ze stajni Jeepa mialem Wranglera i bylem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... piszę, że na prawdziwego japońca mnie nie stać... ani angola... a Jeep, jakiś taki... nie ekonomiczny...

widziałem Frote Limited... nie najgorzej to to wyglądało, ale nie jechałem... z drugiej strony, jak pomyślę, że miałem w oplu własne stanowisko (tak często tam byłem :) ) to mnie odrzuca....


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a może coś z Korei? Santa fe albo inne Musso?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Tusconem, Sportagem i Sorento. Jeżeli samochód ma służyć do jeżdżenia, a nie do szpanu to są ok. Chociaż chyba bym wolał Forestera, tylko, że koreańce są w dieslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie ma to jak trzydziestoletnia beema, co ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.