Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak trzydziestoletnia beema

 

racja !

 

... starsze też są fajne :)

 

bmw507bm3.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki, z trzydziestoletnich to moim numerem jeden jest ta BMW 507 ktora wkleil Neuro. Z dwudziestoletnich 635 CSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sportage odradzam. Nowy tłucze się jak wściekły, poza tym toto jakieś niedopracowane w szczegółach jak dla mnie. W teren strach jechać. Jedynie jako szpanerska bulwarówka, którą ciężko po mieście jeździć :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch edycjach Kia Sportage i jednym osobowym Hyundayu koreańskie wozy mam chyba na długo z głowy 8)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a propos zmurzynienia - skad sie wziela ta idiotyczna moda na suvy? w naszej rzeczywistosci - drogie paliwa, waskie ulice z samymi zakretami, deficyt miejsc postojowych (a jesli juz sa, maja szerokosc i dlugosc jak na seicento) :?:

 

Suv suvovi nierówny. Cayenne, X5 czy ML to stymulatory ego i demonstracja możliwości finansowych własciciela. W sumie alternatywa dla limuzyn, ktore palą podobnie i podobną ilosc miejsca na drodze zajmują.

 

Ale już np Forester RAV4 czy CRV to zgrabne rodzinne i dość ekonomiczne autka, ot takie małe kombi z podniesionym zawieszeniem, które poradzi sobie z krawężnikami i dziurami... Tez zajmują na drodze podobną ilość miejsca i palą podobnie jak kompakty... A mają jednak napęd na 4 kapcie, siedzi się wyżej i wiecej widać.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda, Toyota jak najbardziej ok, inne japońce pewnie też, nie wiem nie siedziałem, ale koreańskie to tak se. Drogie części, awaryjne, kiepsko wykonane, i marnie wykończone. Trzy strzały - trzy porażki to chyba nie przypadek.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończycy to chyba wg jakości tak się plasują:

1. Lexus

2. Subaru

3. Mazda

 

Prawda to? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptyczny bo : 90% japonskich samochodow wogole do mnie nie przemawia, to sa dla mnie takie samochody ktore jezdza, sa w miare bezawaryjne i dobre techniczne ale pozatym nie maja tego 'czegos' co by na mnie podzialalo (mzona sie tu doszukac analogii do kobiet :) ).

Jak patrze na Alfe 159 to odrazu cuzje ze chcialbym taka miec. A jak zerkne np. na Honde Legend to sobie mysle "ot samochod, calkiem ladny". I nic pozatym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do najnowszych koreańczyjów podobno nie możńa się za bardzo przyczepić. Zwłaszcza Hyundaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
srodek ciezkosci duzo wyzej i sklonnosc do duzo wiekszych przechylow w zakretach, niz normalne auto. i opony do d*py i hamulce rowniez. wchodzisz w zakret troche za szybko, trafiasz na lekko zapadnieta studzienke i nastepne co widzisz, to swiety piotr pukajacy sie wczolo...

 

No coś za coś :) Jak ktoś chce mieć przestrzeń i bezstresowo gromić krawężniki na mieście, to musi się liczyć z tym że mu się autko nie będzie kleiło do drogi. Styl jazdy trzeba dopasować do mozliwości fury, tych samochodów nie kupuje się do scigania się.

 

tak czy owak na zapadniętą studzienkę wolałbym trafić CRV-ką niż CRX-em :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ludzie, ale po co komu auto, które sie "klei"? I tak większość czasu takie auta spędzają na asfajcie osiągając max 110 km/h bo zazwyczaj poprzedza je Tico albo Matiz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo X5 ma prześwit taki jak normalna 5 i spora część tych autek jeździ na niskoprofilowych oponach i często sportowym zawieszeniu :) To takie nadmuchane kombi 4x4.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staralem sie podobne cenowo i w sensie "klasy".

Przeciez napisalem ze 90% . 10% zostaje takich ktore mi sie podobaja. Jak np. wymieniony przez ciebie Mitsubishi Lancer czy Skyline R34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.