Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

No no, widzę że Ktoś tu lubi trójkąty :D . Coś jednak w tym Glycine jest, że po zakupie jednego, apetyt rośnie.

Taki Dc-4 np i ma coś w sobie i z drugiej strony nie ma, w sensie że nie jest jakąś straszną błyskotką, z zewnętrznym AR, nie rzuca się w oczy " zwykłym" ludziom, którzy pierwszy raz taką firmę widzą na oczy. Jednak właściciela hipnotyzuje i naprawdę można się mocno przywiązać.

a u mnie i owszem dzięki uprzejmości Kolegi z Forum :)

post-94831-0-78120300-1488918285_thumb.jpg

Edited by KRZYSIO

Filip gratuluję 1953. Jasna tarcza, czerwony sekundnik i lupka to genialne połączenie

kiedyś go miałem:)

glycine1953-2_zpsyzmby6nr.jpg

glycine1953-1_zpsako7smcd.jpg

Edited by zetore

Filipie zaszalałeś, fajny biały airman i w dodatku z pudełkiem drewnianym :) super sprawa.

Gazeta jak znalazł idealnie pasuje do koloru tarczy, mam nadzieję że rownie cenna co Glycine Airman 1953 :)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Wysyłki ida z USA i następnie są przesyłane z Niemiec, co nie zapewnia żadnej pewności i powtarzalności w zachowaniu organów celnych.

Jakiś czas temu zamawiałem Base22 i odebrałem na poczcie bez opłat wysyłkę z DE, a drugi zegarek który był kupiony na tej samej platformie i też wysłany z DE został oclony. Także jeśli się trafi bez opłat to po prostu fart, ale nie ma co na to liczyć jako pewnik.

PS. Właśnie wczoraj zamówiłem Airmana 18, ciekawe czy wygra z 1953 :D

Dokłanie jest jak eye_lip napisał wyżej. Istnieje prawopodobieństwo, że nie będzie opłat, ale trzeba się z mini liczyć. Mimo tego to i tak cena bardzo dobra :)

ps. też się długo zastanawiałem nad tą 18 ale dla mnie trochę mały :(  Na moim nadgastku najlepiej wygłądają 41-42mm.

Konrad, to jest eksperyment - ja niczego nie sprzedaję :) Taki zakład z Kolegą z forum. Osobiście powiększam rodzinę airmanów i z utęsknieniem oczekuję kolejnego ;)

Swoją drogą ja Ciebie nie pytam dlaczego sprzedajesz chrono.

Edited by KRZYSIO

Guest Spatz

Bo kupuje inne chrono :D

Spoko, tak tylko pytalem.

Nie airmanów nie sprzedaję - na razie robię kolekcję, a potem będę się zastanawiał. Poza tym zobacz sobie jaka jest prowizja ( 10% ).

To raczej ciekawość z racji tego, że tam sklep wystawia po 8000zł. Co kto lubi.

Czyli nasz Kolega ma rozsądne ceny, ale widziałem też w cenie 7890... na meshu.

Edited by KRZYSIO

Przymiarka dzisiaj w sklepie ;)

2b595cf32bcfe24fee6a011ced782d42.jpg3bd778425c946dce25729a578321976c.jpg

Po zakupie Aquariusa każdy inny zegarek wydaje się być cienki jak polsilver :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy dobrze rozumiem, że w airmanach w wersji GMT wskazówka godzinowa robi w ciągu doby 2 obroty (czyli klasycznie), a w wersji purist 1 obrót?

Hehe :)

No właśnie mam problem. Lubię małe, zgrabne i lekkie zegarki. A ten jest dokładnym zaprzeczeniem tych słów. Natomiast jest tak genialnie wyprofilowany, że mimo 46 mm średnicy leży na moim nadgarstku (18mm) idealnie i jeszcze jest zapas. Spokojnie mogłaby go nosić osoba o 17 centymetrowym nadgarstku.

Ja mam odczucia zgoła inne, na moim nadgarstku wydawał się ogromny(19cm) a noszę raczej duże zegarki. Dodatkowo ten szeroki pasek gumowy optycznie go jeszcze powieksza.Planet Ocean 8500 45,5mm wydawała się dużo zgrabniejszym zegarkiem a sporo osób narzeka na jej gabaryty. Nie wyobrażam sobie tego zegarka na nadgarstku 17cm...

Ja mam 17-17,5 i lezy idealnie. Guma ma 24mm. Nie wyobrazam sobie mniej przy kopercie 46mm i tej grubosci

Pozdrawiam Piotr,

wyslane z Tapatalka

Pozdrawiam
Piotrek

stopka.jpg