Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zdecydowałem spróbować nokie 8. W budżecie 1600 wydaje mi się całkiem sensowna. Czysty Android i bateria zdecydowała nad p10. Mi6 odrzuciłem że względu na ograniczenie pasm lte i słabszy GPS. Ciekawe jest dla mnie jak mało uwagi testujący zwracają uwagę na jakość GPS, a przecież dosyć często się z tego korzysta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja się zdecydowałem spróbować nokie 8. W budżecie 1600 wydaje mi się całkiem sensowna. Czysty Android i bateria zdecydowała nad p10. Mi6 odrzuciłem że względu na ograniczenie pasm lte i słabszy GPS. Ciekawe jest dla mnie jak mało uwagi testujący zwracają uwagę na jakość GPS, a przecież dosyć często się z tego korzysta...

Jaką przewagę ma bateria w Nokii 8 nad tą z P10? Bo na papierze wygląda mi na to, że pojemność tej w Nokii 8 jest mniejsza, nie wspominając już o innej wielkości i innej rozdzielczości wyświetlaczu, co przecież też ma wpływ na długość działania samego telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash przez dłuższy czas to Pixel był na pierwszym miejscu, który w ogólnej opinii na prawdę ma/miał najlepszy aparat, więc z tym płaceniem za miejsce to chyba nie prawda. Po drugie gdyby to był jakiś istotny dla producentów test za który firma musi jeszcze płacić gruby hajs, to podejrzewam, że firmy chwaliłyby się tym na swoich stronach internetowych, w reklamach, podczas pokazów,  konferencji itp a nic takiego nie ma miejsca. Poczekajmy jak będą punktować Nota 9, Pixela 3, iPhona 9, HTC U12 itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką przewagę ma bateria w Nokii 8 nad tą z P10? Bo na papierze wygląda mi na to, że pojemność tej w Nokii 8 jest mniejsza, nie wspominając już o innej wielkości i innej rozdzielczości wyświetlaczu, co przecież też ma wpływ na długość działania samego telefonu...

Sama pojemność nic nam nie powie. Patrzyłem na testy porównawcze i realnie ile wytrzymuje przy WiFi itp. N8 tutaj jest ciut za mi6, ale przed p10. Ale co pokaże życie - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wrzesień na kolejne iphony.

X przesadził z ceną a ip8 jest bez sensu porównując do ip7.

Miałem kupić coś ale wstrzymam się kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Wlasciciele ifonow maja juz nowe uaktualnienie ? :) jednak jakos wybrneli z tej wpadki z bateria, mozna teraz sprawdzic w jakim stanie ma sie aku i samemu zadecydowac czy ma spowalniac czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciele ifonow maja juz nowe uaktualnienie ? :) jednak jakos wybrneli z tej wpadki z bateria, mozna teraz sprawdzic w jakim stanie ma sie aku i samemu zadecydowac czy ma spowalniac czy nie.

Ze spowalnianiem telefonów to przegięcie i producent powinien za nie zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona upuściła swojego Galaxy S6. Nie chcę się włączyć, miga tylko niebieska dioda, nie reaguję na żadną kombinację przycisków. Ekran cały. 

 

Potrzebuję coś nowego dla niej. Ma być ładny, cienki, zgrabny, z ładowaniem indukcyjnym, nowy, android oreo, najlepiej do 1200 zł. Macie jakieś propozycję?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona upuściła swojego Galaxy S6. Nie chcę się włączyć, miga tylko niebieska dioda, nie reaguję na żadną kombinację przycisków. Ekran cały.

 

Potrzebuję coś nowego dla niej. Ma być ładny, cienki, zgrabny, z ładowaniem indukcyjnym, nowy, android oreo, najlepiej do 1200 zł. Macie jakieś propozycję?

Może Moto Z? Szwagierka jakiś czas temu kupiła i zadowolona.

 

S6 da się wprowadzić do download mode (wyłącz go i włącz kombinacją Vol- + Power + Home)? Mi kiedyś Note I spadł ze schodów i wykrzaczył się mu soft (też nie włączał się) i po flashu Odinem działał normalnie lata.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety a ni download Mode ani w Recovery Mode nie wchodzi.

 

Zastanawiam się jeszcze nad LG G6.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jakiej firmy/gdzie kupić, pokrowiec ochraniacz na telefon? Miałem incydent i chyba muszę się zabezpieczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jakiej firmy/gdzie kupić, pokrowiec ochraniacz na telefon? Miałem incydent i chyba muszę się zabezpieczyć :)

Jaki telefon posiadasz?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w internecie.

 

Panowie,

Jakiej firmy/gdzie kupić, pokrowiec ochraniacz na telefon? Miałem incydent i chyba muszę się zabezpieczyć :)

A może mają oprogramowanie wykrywacze ten program co powoduje podkręcanie parametrów?

Podobnie jak VW z czystością spalin ;)

 

Jash przez dłuższy czas to Pixel był na pierwszym miejscu, który w ogólnej opinii na prawdę ma/miał najlepszy aparat, więc z tym płaceniem za miejsce to chyba nie prawda. Po drugie gdyby to był jakiś istotny dla producentów test za który firma musi jeszcze płacić gruby hajs, to podejrzewam, że firmy chwaliłyby się tym na swoich stronach internetowych, w reklamach, podczas pokazów, konferencji itp a nic takiego nie ma miejsca. Poczekajmy jak będą punktować Nota 9, Pixela 3, iPhona 9, HTC U12 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w internecie.

 

 

Ja polecam jednak zakupy w punkcie stacjonarnym. Zawsze jest gdzie podejść aby zgłosić reklamacje,a jeśli punkt jest prowadzony tak jak powinien być, większość reklamacji będzie rozpatrywana pozytywnie nierzadko nawet tych uszkodzeń które powstały z winy użytkownika.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - stoję w tej chwili przed takim problemem...Synowi padł telefon - w sumie to go dosłownie utopił...w wc :D

był to iphone 5...teraz muszę coś mu kupić "na szybko" - aby łączność zachować...nie jestem fanem Androida...ale zobaczyłem w necie ciekawą ofertę takiego telefonu: Xiaomi Redmi Note 5A 4G - czy warto w to "coś"zainwestować???

Z góry - dzięki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei p8 lite (ten właśnie mi upadł na beton)

Xiaomi A1 (ten jeszcze jest cały)

Kupiłbym coś, co rzeczywiście uratuje mi telefon przy upadku na beton dla obydwu sprzętów.

 

Jaki telefon posiadasz?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@High-Castle a Syn bedzie uzywal? Bo teraz z mlodzieza to ciezki temat czesc uzywa tylko iPhona czesc tylko Androida. Xiaomi wyglada fajnie, ale zebys nie musial zaraz kupowac kolejnego telefonu ;) albo zeby sie kolejny przypadkiem nie utopil ;)

 

@cowall podejdz do saturna/media i zobacz co maja na stanie i przymierz do telefonu. Takie ochronki ktore beda cokolwiek dawaly znacznie powieksza telefon. Ja na sluzbowym iPhonie mam Spigena Case Tough Armor ktory nie raz juz uchronil telefon. Na prywatny tego nie zaloze, wlasnie ze wzgledu na to jak zwieksza rozmiar telefonu. Stad mam zwykly silikonowy case i niestety raz mi telefon spadl i akurat zawiodl... 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś ma na sprzedaż nowego IPhone X? Kupię wersję space gray, chętnie zafoliowany, nieaktywowany.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się doświadczeniem, skorzystam z rady :)

 

@High-Castle a Syn bedzie uzywal? Bo teraz z mlodzieza to ciezki temat czesc uzywa tylko iPhona czesc tylko Androida. Xiaomi wyglada fajnie, ale zebys nie musial zaraz kupowac kolejnego telefonu ;) albo zeby sie kolejny przypadkiem nie utopil ;)

 

@cowall podejdz do saturna/media i zobacz co maja na stanie i przymierz do telefonu. Takie ochronki ktore beda cokolwiek dawaly znacznie powieksza telefon. Ja na sluzbowym iPhonie mam Spigena Case Tough Armor ktory nie raz juz uchronil telefon. Na prywatny tego nie zaloze, wlasnie ze wzgledu na to jak zwieksza rozmiar telefonu. Stad mam zwykly silikonowy case i niestety raz mi telefon spadl i akurat zawiodl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei p8 lite (ten właśnie mi upadł na beton)

Xiaomi A1 (ten jeszcze jest cały)

Kupiłbym coś, co rzeczywiście uratuje mi telefon przy upadku na beton dla obydwu sprzętów.

 

 

Szukaj przede wszystkim etui z certyfikatem militarnym. Spiegen, Speck, UAG, Ringke, to są marki na które warto zwrócić swoją uwagę. Trzeba mieć jednak na uwadze, ze żaden producent nie da nam 100 procentowej gwarancji na to ze telefon się nie zbije. Jest wiele punktów stacjonarnych po galeriach gdzie można znaleźć takie etui i przymierzyć a jeśli nie ma to z pewnością będzie możliwość zamówienia. Z jakiego miasta piszesz? Moze będę w stanie Ci jakoś pomoc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie - stoję w tej chwili przed takim problemem...Synowi padł telefon - w sumie to go dosłownie utopił...w wc :D

był to iphone 5...teraz muszę coś mu kupić "na szybko" - aby łączność zachować...nie jestem fanem Androida...ale zobaczyłem w necie ciekawą ofertę takiego telefonu: Xiaomi Redmi Note 5A 4G - czy warto w to "coś"zainwestować???

Z góry - dzięki za pomoc...

Podaj swój budżet, może znajdzie się coś lepszego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa

Mam świadomość że etui ogranicza mi ryzyko uszkodzenia telefonu bez całkowitego go wyeliminowania. Pytam o coś godnego polecenia, bo te chińskie szybki i gumy wyglądają tak ochydnie że nie jestem w stanie czegoś takiego założyć na telefon, już wole nosić nokie c2 :)

 

Szukaj przede wszystkim etui z certyfikatem militarnym. Spiegen, Speck, UAG, Ringke, to są marki na które warto zwrócić swoją uwagę. Trzeba mieć jednak na uwadze, ze żaden producent nie da nam 100 procentowej gwarancji na to ze telefon się nie zbije. Jest wiele punktów stacjonarnych po galeriach gdzie można znaleźć takie etui i przymierzyć a jeśli nie ma to z pewnością będzie możliwość zamówienia. Z jakiego miasta piszesz? Moze będę w stanie Ci jakoś pomoc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podaj swój budżet, może znajdzie się coś lepszego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa

Mam świadomość że etui ogranicza mi ryzyko uszkodzenia telefonu bez całkowitego go wyeliminowania. Pytam o coś godnego polecenia, bo te chińskie szybki i gumy wyglądają tak ochydnie że nie jestem w stanie czegoś takiego założyć na telefon, już wole nosić nokie c2 :)

 

 

Jeśli miałbyś jakieś upatrzone etui mogę zapytać mojego znajomego w atrium targowek czy ma możliwość jego zamówienia. W razie czego pisz. Jeśli chodzi o szkło to praktycznie każde standardowe szkiełko będzie się odklejać po bokach od A1. Jeśli miałoby to wyglądać mniej szkaradne mógłbyś zastanowić się nas szkłem hybrydowym z firmy 3MK (nie płaca mi). Ono jest bardziej elastyczne i lepiej się dopasuje. Jeśli chodzi o ekran to jest jeszcze jedna opcja-szkło 5D które przykrywa cały wyświetlacz ale jeśli zdecydowałbyś się na takie szkło to etui musi być bardzo cienkie- nie może zachodzić na wyświetlacz ponieważ w przeciwnym wypadku szkło zostanie podważone i odejdzie od ekranu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chętnie kupię Huawei P20 Pro. Gdyby ktoś miał za przedłużenie umowy itp. zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chętnie kupię Huawei P20 Pro. Gdyby ktoś miał za przedłużenie umowy itp. zapraszam na PW.

Z tym przedłużaniem umowy to uważaj- plus i tmobile blokuje niespłacane telefony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, słyszałem o tym, dzięki za ostrzeżenie. Play chyba najbardziej liberalny w tej kwestii z tego co słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.