Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Trzyma też cenę dlatego, bo gugiel poza dostępnością oszczędnie gospodaruje wersjami i nie robi przecen. Jeden, dwa modele na rok i fajrant. Podobnie, jak Oneplus. W obu przypadkach nie przypominam sobie, aby robili jakieś większe, cenowe promocje.

Ach, chciałoby się, aby Google wróciło do polityki cenowej z czasów Nexusów 4 i 5 :)

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

I warto też dodać że ani jednego ani drugiego nie ma u operatorów a to głównie powoduje spadek cen.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie to Keytwo jest za drogi trochę. Niestety. Tak samo jak Keyone był drogi na dzień dobry i wcale nie miał tempa LG jeśli chodzi o spadek ceny.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się że w schowku wożę i ciągle zapominam zdać w firmie c60c2ea43e121e700547df32fa095d26.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ja tak ciagle trzymam jednego iP 6 ;) tez nie oddalem, w sumie telefon mi na nic ale ladowarka sie przydaje ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję rady.

Chce kupić telefon do ok 1000zł.

Aktualnie mam galaxy a3 z 2015r.

Zależy mi na tym żeby był cienki, oraz miał w miarę dobry aparat.

Zastanawiam się między galaxy a5, huwaei p10 lite, i huawei p smart, jest jeszcze galaxy s7

Czy idę dobrym tropem? Co będzie najlepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych to tylko s7, ciężko może będzie znaleźć ładną sztukę w tej cenie..

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Mate 10 lite? Aparat robi całkiem porządne fotki, a i telefon będzie nowy.

Synowi ostatnio kupiłem Xiaomi mi5 jest bardzo zadowolony.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego jakiś dobry pokrowiec. Ja tylko raz postanowiłem używać smartfona bez pokrowca, i szybko się to na mnie zemściło. Pierwszy lepszy upadek i ekran pobity. Strasznie jest to frustrujące muszę powiedzieć, zwłaszcza, że naprawa to karkołomne zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesli o mnie chodzi, w gre wchodzi tylko nowy telefon. Jesli bedzie warto doplacoc 200 czy 300zl to nie ma problemu ale wolalbym zeby to byl uzasadniony wydatek bo telefon nie jest dla mnie najwazniejszym gadzetem.

Zobacze jeszcze wasze propozycje.

Trafilem jeszcze wczoraj na galaxy a6 i tez wyglada calkiem niezle. Chyba skonczy soe tak ze pojde do sklepu i sobie wymacam najlepiej pasujacy

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Może znacie odpowiedź na problem dotyczący nadmiernego zużycia baterii w trybie czuwania? Konkretnie w nocy zdarza się, że telefon zużywa ok 30% baterii, a są noce kiedy zużywa 2-3% podczas czuwania. Internet wyłączony, aplikacje mają mocno ograniczony dostęp do wszelkich programów. Jak odpalę tryb samolotowy, to oczywiście nic nie traci baterii. Model xiaomi a1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory operator ?

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz zasięg w miejscu, w którym telefon leży w nocy?

Bo jak telefon sie cały czas przełacza między BTSami albo uporczywie próbuje znaleźć zasięg bo w tamtym miejscu jest słaby, to będzie żarł baterię


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz zasięg w miejscu, w którym telefon leży w nocy?

Bo jak telefon sie cały czas przełacza między BTSami albo uporczywie próbuje znaleźć zasięg bo w tamtym miejscu jest słaby, to będzie żarł baterię

Zasięg maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w szczegółach zużycia baterii, powinna być lista programów wg energożerności.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w szczegółach zużycia baterii, powinna być lista programów wg energożerności.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Dzięki! To jest jakiś trop, obserwuje dalej i dam znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nju mobile

Myslalem, ze moze Play i wynikaloby to z czestej zmiany sieci, ja tam mialem. Telefon w nocy wyszukiwal i zmienial siec kilka razy, jak z jakieks przyczyny slabl sygnal akurat tej uzywanej.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze moze Play i wynikaloby to z czestej zmiany sieci, ja tam mialem. Telefon w nocy wyszukiwal i zmienial siec kilka razy, jak z jakieks przyczyny slabl sygnal akurat tej uzywanej.

 

G6

Mam drugi telefon w Play, i tamten bez zarzutu trzyma baterie. Bez internetu, samo dzwonienie wystarcza na 5 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesli o mnie chodzi, w gre wchodzi tylko nowy telefon. Jesli bedzie warto doplacoc 200 czy 300zl to nie ma problemu ale wolalbym zeby to byl uzasadniony wydatek bo telefon nie jest dla mnie najwazniejszym gadzetem.

Zobacze jeszcze wasze propozycje.

Trafilem jeszcze wczoraj na galaxy a6 i tez wyglada calkiem niezle. Chyba skonczy soe tak ze pojde do sklepu i sobie wymacam najlepiej pasujacy

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Motorola Moto g6 poniżej 1000, ale moim zdaniem warto trochę dołożyć do wersji z plusem.

Mam i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - czy ktoś z Was używa jeszcze BlackBerry? Pada mi powoli mój S6 edge i muszę kupić jakiś tani telefon na przetrzymanie. Zastanawiam się nad BB Z30- w sumie za jakieś 250 zeta można spróbować innego środowiska, zanim kupię jakiegoś chinola za niewielkie pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Powiedzcie mi - czy ktoś z Was używa jeszcze BlackBerry? Pada mi powoli mój S6 edge i muszę kupić jakiś tani telefon na przetrzymanie. Zastanawiam się nad BB Z30- w sumie za jakieś 250 zeta można spróbować innego środowiska, zanim kupię jakiegoś chinola za niewielkie pieniądze :D

W obecnych czasach szkoda nerwów...9c95d701b2ae8f043437f6157cb6dd9a.jpg

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się zastanawiam na BB. Keyone lub Key2. Obawiam się jednak, że klienci zostaną potraktowani jak w przypadku PRIV. To jest brak wsparcia oprogramowania po (chyba) 3 latach od wprowadzenia na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.