Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

128GB Czarny, poprawiłem już w ofercie.

Sprzedaję z prostych powodów, potrzebuję gotówki, dla mnie to telefon idealny który nie posiada żadnych wad! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens w obecnych czasach posiadania abonamnetu?

Czy karta wystarcza?

 

Zakładamy, że mam tel albo moge go kupić w jakimś MM albo RTV AGD


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens w obecnych czasach posiadania abonamnetu?

Czy karta wystarcza?

 

Zakładamy, że mam tel albo moge go kupić w jakimś MM albo RTV AGD

 Ja pozegnalem sie z abonamentem rok temu. Ani chwili nie żałowałem tej decyzji.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prywatnie nigdy nie mialem abo zawsze na karte.

Firmowy natomiast abonament.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec abonament bez telefonu. za ok 40-50pln miesiecznie masz wszystko bez limitu 

 

To juz wole karte, tez bez telefonu, za 25zl mam limit tylkona internet ( 10GB - W zupelnosci wystarczajacy) 

A nie jestem uwiazany do nigoko zadna umowa. ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna przewaga abo nad kartą, to ta, że nie trzeba pamiętać o doładowywaniu. Ale jak "zalejesz" za powiedzmy 200pln, to masz spokój na 7-10mcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prywatnie nigdy nie mialem abo zawsze na karte.

Firmowy natomiast abonament.

 

 

U żony w kancelari mamy kilka tel i teraz jak patrze  to oferty szczególnie internetu są żałosne.

W orange po doładowaniu za 200 zł na 5 m-cy mam 100 GB.

U mnie teraz chyba 20 GB za abo rzędu 130 zł.

 

Gdzie sens gdzie logika?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie teraz chyba 20 GB za abo rzędu 130 zł.

 

Gdzie sens gdzie logika?

Gdzie takie cuda ??? Bylem wczoraj w plusie, 12gb 40pln reszta no limt.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja nie lubię na kartę, wolę abo bo zawsze mam wszystko i nie chce mi się pamiętać o doładowywaniu. Tak jak pisałem wcześniej mam 3 abonamentu za które łącznie place 85zl wszystko no limit poza netem którego mam dwa razy po 15GB i raz 30GB. Nie widzę sensu posiadania karty. Abo oczywiście bez telefonu, bo te kupuje w sklepie.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mobilevikings karta jest prosta, bo można włączyć autodoładowanie. Nie trzeba wtedy pamiętać. A 25 masz wszystko za darmo i chyba 15GB netu w tym. I zero związania. W każdej chwili można się przenieść gdzie się chce. Nawet oddać abonamentowi .

I mają fajną aplikację i zawsze można sobie dokupić pakiet internetu, jakby brakło

Edytowane przez Yary12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istotny też jest zasięg i jego jakość. Te sieci korzystają z innych operatorów i nie koniecznie muszą miec taką samą prędkość. w play np jest o połowę niższa prędkość niż w T-Mobile - mierzone na full zasięgu LTE w tym samym miejscu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mobilevikings karta jest prosta, bo można włączyć autodoładowanie. Nie trzeba wtedy pamiętać. A 25 masz wszystko za darmo i chyba 15GB netu w tym. I zero związania. W każdej chwili można się przenieść gdzie się chce. Nawet oddać abonamentowi .

I mają fajną aplikację i zawsze można sobie dokupić pakiet internetu, jakby brakło

A jak z zasięgiem? Szczególnie w trasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Yanosika i map Google wystarczy. Trudno mi porównać dokładnie. Ale jak miałem t-mobile to nie zauważyłem szczególnej poprawy. Jakaś była, ale nie drastyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem LG G6 na Bestcena. Telefon przyszedł z dystrybucji brytyjskiej, z otwartym pudełkiem i śladami używania. Do tego tak zapakowany do przewozu, że pożal się Boże. Obejrzałem, odesłałem i czekam na zwrot gotówki. Jednak to prawda co piszą w internetach o tej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ostrzeżenie. Łatwo jest chwalić swoje zakupy,ale najcenniejsze są jednak doświadczenia te mniej przyjemne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja S7 Edge (dual sim) kupiłem z bludiode, w lipcu zeszłego roku. Produkt był nowy, czekałem jakoś 3 tygodnie, bo zamawiają z Azji do siebie i po otrzymaniu tego samego dnia wysyłają do odbiorcy. Po roku użytkowania złego słowa o telefonie nie powiem. Z tego co teraz widzę S7 Edge stoi 1,3k - ja dałem 1k więcej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ostrzeżenie. Łatwo jest chwalić swoje zakupy,ale najcenniejsze są jednak doświadczenia te mniej przyjemne...

 

Przekonałem się na własnej skórze, że opinie o tej firmie nie wzięły się z księżyca. Ale przynajmniej ze zwrotem nie robili problemów i dzisiaj mam mieć pieniądze na koncie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duza byla roznica w cenie, wzgledem.pewnego sprzedawcy nawet z allegro, ze podjales ryzyko ?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałem się na własnej skórze, że opinie o tej firmie nie wzięły się z księżyca. Ale przynajmniej ze zwrotem nie robili problemów i dzisiaj mam mieć pieniądze na koncie. 

 

A ktoś wkrótce nówkę LG6 :D Aż do skutku...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duza byla roznica w cenie, wzgledem.pewnego sprzedawcy nawet z allegro, ze podjales ryzyko ?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

Różnica przy obecnej cenie tego telefonu na rynku nie była jakaś bardzo duża. Po prostu jak zobaczyłem na Allegro ile ludzi kupuje od nich sprzęt to się za głowę złapałem i też kupiłem z nadzieją, że będzie ok. Byle jaka aukcja po 50, po 100 sprzedanych telefonów.

 

Dzisiaj rozmawiałem z ich konsultantem, który powiedział, że nie wie jak to się mogło stać, że dostałem telefon z otwartym pudełkiem bo oni owszem mają sprzęt z różnych dystrybucji ale używek nie sprzedają. A jednak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mógł to być egzemplarz z regulaminowego zwrotu, chociaż takie zazwyczaj są dodatkowo przecenione i oznaczone, przynajmniej x-kom tak robi.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego HTC U11 w Best cena i mam pozytywną opinię o nich. Mój był z niemieckiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.