Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie drugi raz tam bym nie zamówił.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny mają dobre. Myślę nad Redmi Note 3 Pro . Przez allegro może będzie bezpieczniej bo oni tam też handlują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemik bierz z xiaomiforsale. Sklep w Czechach się znajduje masz rok serwisu pokrywają ewentualne koszty wysyłki do nich. No i pewne że cła nie dostaniesz. Paczka też bardzo szybko idzie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, post pod postem...

 

Panowie, czy dużo lepszy jest Blackberry Priv w porównaniu do Blackberry Passport?

Priv ma androida, Passport BB OS10. Mam tel z tym systemem i widać, że się kończy: facebook nie ma już oficjalnej aplikacji, youtube nigdy nie miał, whatsapp do końca roku. Jakoś sobię daję radę wgrywając apk z Androida, bo to wciąż fajny system z najlepszą obsługą wiadomości z wielu źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priv ma androida, Passport BB OS10. Mam tel z tym systemem i widać, że się kończy: facebook nie ma już oficjalnej aplikacji, youtube nigdy nie miał, whatsapp do końca roku. Jakoś sobię daję radę wgrywając apk z Androida, bo to wciąż fajny system z najlepszą obsługą wiadomości z wielu źródeł.

Czyli fajny telefon z nierokującym systemem? Czy Blackberry próbuje coś z tym robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeszli na androida :D

Jeszcze jakiś czas będą robić poprawki bezpieczeństwa, ale interfejs albo wbudowane aplikacje zostaną bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeszli na androida :D

Jeszcze jakiś czas będą robić poprawki bezpieczeństwa, ale interfejs albo wbudowane aplikacje zostaną bez zmian.

Czyli za jakiś czas do passporta będzie dostępny android ze "starym" interfejsem oraz wbudowaną aplikacją? Czy to nie oznacza problemów użytkowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie będzie dostępny Android dla Passporta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Passporta raczej nie będzie. Różne plotki chodziły przed wyjściem Priv ale nie wyszło. Może się mylę i jednym z dwóch modeli jakie zaprezentują jest Passport Dual Boot. Jak za starych czasów HTC HD2, na które był WM6, WM7, Android i Meego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli planując zakup telefonu na kilka lat z myślą o korzystaniu z internetu, nie ma co się zastanawiać nad passportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda kasy na umierające Blackberry? Przecież oni się skończyli wraz z upowszechnieniem pojemnościowego ekranu dotykowego. Nie lepiej za tę kasę kupić Iphona albo jakiegoś flagowca z Androidem?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież BB nie umarło. Po przejściu na Androida ma się dobrze i możliwe, że będzie się miało jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passport ma dobrą przeglądarkę,jedyne czego nie masz i nie będzie to integracja z usługami google: np moja aplikacja bankowa z androida na BB nie jest w stanie skorzystać z mapy. Ja pewnie pod koniec roku zapoluję na lekko używanego Passporta Silver na zastępstwo za z30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, 700 tys. urządzeń na cały świat w kwartał to plankton :] Jak Iphone'ów sprzedaje się 50 milionów na kwartał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie ma co porównywać wielkości sprzedaży BB do iPhone czy chociażby Samsunga, bo to wiem, że jest słabo. Nie mniej nie skreślam firmy zupełnie i nie wydaj mi się, aby określanie firmy jako umierającej było odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB Passport jest w ofercie Play za 1549 przy abonamencie 70zł jak by kogoś to interesowało.

Ogólnie ciekawy pomysł ale system nie do przełknięcia i cena za wysoka jak na taką fanaberię (system i nietypowe wymiary).

Czas pracy robi wrażenie...

Gdyby na pokładzie był android to może bym się skusił.

W sumie bardziej mi pasuje S6 bo ma takie same wymiary jak mój 6s i mogę je nosić spięte gumką.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

BB u operatorów były zawsze albo niedostępne, albo piekielnie drogie dla klienta indywidualnego. Na firmę było lepiej. Nie mniej 1549zł to spora cena w opcji z kagańcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnym sklepie jest za jakieś 450€, więc play ma chorą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oficjalnie BB Passport kosztuje około 349-399 funtów, więc w najlepszym wypadku to 1999zł. Play tańszy ale cena nadal z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

BB Passport jest w ofercie Play za 1549 przy abonamencie 70zł jak by kogoś to interesowało.

Ogólnie ciekawy pomysł ale system nie do przełknięcia i cena za wysoka jak na taką fanaberię (system i nietypowe wymiary).

Czas pracy robi wrażenie...

Gdyby na pokładzie był android to może bym się skusił.

W sumie bardziej mi pasuje S6 bo ma takie same wymiary jak mój 6s i mogę je nosić spięte gumką.

Ale na BB da się apki z androida dopalać. 

Poza tym ten system jest bardzo stabiliny i ma jedną wielką zaletę (tę samą co iOS) jest szyty na miarę do urządzenia. 

 

A ciekawych rzeczy, to niedługo OnePlus 3 wychodzi. Będzie ogień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas apka na androida do wrzucania zdjec na fora? TT tak obcina, ze plakac sie chce.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale na BB da się apki z androida dopalać. 

Poza tym ten system jest bardzo stabiliny i ma jedną wielką zaletę (tę samą co iOS) jest szyty na miarę do urządzenia. 

 

A ciekawych rzeczy, to niedługo OnePlus 3 wychodzi. Będzie ogień :)

 Pisałem już o tym milion stron wcześniej. Nie ma lepszego i bardziej stabilnego systemu niż BBOS. Nie dorównuje mu nawet iOS. Szkoda, że już po nim.

Co do OP 3 - widziałeś jak wygląda. Dla mnie kolejna kopia kopii innej kopii znanego już telefonu. Zero polotu.

 

Jest jakas apka na androida do wrzucania zdjec na fora? TT tak obcina, ze plakac sie chce.

 

Kiedyś robiłem tak, że zdjęcie ze smartfona uploadowałem przez androidowy Photobucket i link wrzucałem w temacie przez TT w odpowiedni BBCode

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Co do OP 3 - widziałeś jak wygląda. Dla mnie kolejna kopia kopii innej kopii znanego już telefonu. Zero polotu.

 

A widziałeś parametry?

Zapewne cena względem konkurentów w podobnych konfiguracjach będzie zdecydowanie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widziałem, ale jestem z tych na których cyferki na papierku nie działają. Cenię też sobie oryginalność. Pewnie dlatego wybrałem LG V10, który stylistycznie może nie każdemu się podoba, ale nie ma opcji pomylić go z czymś innym. Na papierkach i benczmarkach też pisali, że słabizna, że parametry jak sprzed roku, a w życiu codziennym zasuwa jak przecinak i  nic nie jest w stanie go ani spowolnić, ani zawiesić. Do tego świetny aparat i DAP.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.