Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bart8

 

Zależy mi na tym by prawie tak pancerny jak 4S, więc zastanawiam się czy brać 6-tkę(widziałem i czytałem o "bend over") czy doinwestować w 6S?

 

Tylko 6s.

iphone 6 wyginał się, to jest fakt. Czy było to spowodowane głupotą ludzie, którzy wkładają urządenie do tylnej kieszwni a potem siadają na czterech literach albo celowo próbują sobie wygiąć telefon i pochwalić się tym w internecie to inna sprawa.

Lepiej jednak dmuchać na zimne i jeśli masz możliwość to wybór jest prosty 6s.

6s jest lepszy pod każdym względem-aparat, podzespoły, czytnik linii papilarnych, choćby bajer 3dtouch jeśli komuś się spodoba. Na wytrzymałość mają wpływ użyte materiały-stop aluminium 6000 w ip6 i 7000 w ip6s.

Dokładna mieszanka stopu aluminium wykorzystanego przez Apple’a nie jest znana, wiemy z to, że jest lżejsza i bardziej gęsta niż mieszanka 6000 użyta w iPhone’ie 6 po mimo lekkigo zwiększenia wagi na rzecz ip6s. Oba stopy różnią się jednak nieco składem: 7000 składa się głównie z cynku, w porównaniu z magnezem i krzemem w aluminium 6000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje! ;)

 

Widzę, że te ceny są sensowne. Mając 300zł zniżki netto + biorąc go na 30/36 miesięcy + F-VAT + sprzedając(lub obdarowując kogoś z rodziny) 4S, to tego 16GB miałbym w rozsądnej cenie, licząc to całościowo.

 

Wielkie dzięki każdemu i wszystkim z osobna ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

4s możesz zostaw sobie zostawić jako telefon zapasowy. Gdyby coś np. było nie tak z 6s-oddałbyś go na gwarancję itd. mając zrobioną kopię zapasowa 6s'a, którego używałbyś na codzień w 30minut przez itunes odtwarzasz kopię i masz w 4s praktycznie wszystkie dane z 6s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz odtwarzałem poprzedniego 4S z iTunes'a na obecnym, po zalaniu go w jeziorze ;D - ułańska fantazja i żeby nie było, wypiłem tylko jedno piwo uprzednio ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama jakaś taka tendencyjna jest. Tylko żeby Samsunga o rasizm nie oskarżyli...

Pomysł ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Co sądzicie o huiawei p9, który miał dzisiaj premierę w naszym kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://lukaszskalba.komorkomania.pl/33034,huawei-p9-pierwsze-wrazenia

 

Czterech liter podobno nie urywa, ale to dobry telefon. Jeśli stanieje tak szybko jak S7 (do poziomu, powiedzmy 1700-1800 złotych) będzie to interesująca propozycja. Chociaż, gdybym miał wybierać, brałbym S7 od kogoś, kto kupił go na przedłużenie umowy. Swój egzemplarz tak nabyłem, po bardzo atrakcyjnej cenie i nie zamieniłbym go na Łałeja.

 

Poczekaj może na nowe Nexusy - wygląda, że HTC zrobi dobrą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz z pewnego źródła ale nie od operatora kosztuje iphone 5s 16 lub 32?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam. Daj zaraz info na pw.

Edytowane przez kkwpk

rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Lumie 730 dual sim - nabyłem za całe 1 ojro :D.

Zastanawiam się nad S7 Dual sim z rynku azjatyckiego. Miał ktoś styczność? Jakieś opinie?

No i czy warto skusić się na taki fon za ok 3 k? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał gwarancję na "tego azjatę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - w granicach rozsądku. Takie firmy jak np. bludiode pałają się takim fachem. 12 miesięcy gwarancji + 24 miesiące rękojmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pcham się w najnowsze wypusty.

Poza tym nie sądze abyś wykorzystał cyferki jakie stoją za S7 w porównaniu do S6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też starałem się nie pakować w nowości. Ale po ponad roku użytkowania 730ki dochodzę do wniosku, że ma jednak za słaby aparat.

LG G4 miałem w ręku, robiłem fotki i jakoś mnie nie zadowala - nie jest to tylko moja opinia. Ograniczenie jest takie, że potrzebuję duala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie z pancernych telefonów? Nie pytam o testy z netu, tylko wasze wrażenia z dłuższej eksploatacji. Chodzi mi o coś w stylu hammera z my phone'a albo może zwykła gorilla glass z obydwu stron dobrze się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zerknij czy Motorola Turbo Droid 2 nie weszła na nasz rynek. (Przy zrzucie z 250m stłukł się w rogu wyświetlacz).

Normalny telefon bez specjalnej obudowy. Wyświetlacz po prostu bardzo wytrzymały.

Może jest jakiś model na nasz rynek.

 

Ciekawe kiedy inni producenci wprowadzą go (wyświetlacz) na rynek. Tyle że to dla nich strata bo mniej wyświetlaczy wymienią.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też starałem się nie pakować w nowości. Ale po ponad roku użytkowania 730ki dochodzę do wniosku, że ma jednak za słaby aparat.

LG G4 miałem w ręku, robiłem fotki i jakoś mnie nie zadowala - nie jest to tylko moja opinia. Ograniczenie jest takie, że potrzebuję duala.

LG G5 ma szerokokątny obiektyw i ogólnie dośc sporo innowacji. Moduły etc.

HTC 10 ma też podobno ciekawy aparat, ale s7 też nie od parady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Panowie co polecicie z pancernych telefonów? Nie pytam o testy z netu, tylko wasze wrażenia z dłuższej eksploatacji. Chodzi mi o coś w stylu hammera z my phone'a albo może zwykła gorilla glass z obydwu stron dobrze się sprawuje?

 

 

Zerknij czy Motorola Turbo Droid 2 nie weszła na nasz rynek.

 

Weszła, XT1580 Moto X Force to globalny model.

Mam wcześniejszy model Droid Maxx, jeśli w nowym plecy są z tego samego materiału to zarysował się dopiero po upadku na beton.

 

Ma ktoś blackberry Priv? jestem ciekawy opinii nt. możliwości aparatu w sztucznym świetle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie z pancernych telefonów? Nie pytam o testy z netu, tylko wasze wrażenia z dłuższej eksploatacji. Chodzi mi o coś w stylu hammera z my phone'a albo może zwykła gorilla glass z obydwu stron dobrze się sprawuje?

 

 

Kup to co Ci sie podoba i do tego jakieś dobre etui od Supcase zaczynając poprzez Catalysta na LifeProof [uważaj jest mnóstwo podróbek - na prawde dobrch] kończąc


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup to co Ci sie podoba i do tego jakieś dobre etui od Supcase zaczynając poprzez Catalysta na LifeProof [uważaj jest mnóstwo podróbek - na prawde dobrch] kończąc

Korzystałeś z etui tych firm, które możesz polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.