Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

szukam telefonu dla syna (wcześniej Xiaomi x4) z możliwie najlepszym aparatem do ok 1000 pln.

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Xiaomi Mi A2. W dzień daje radę, po zmroku jest gorzej, ale nie ma tragedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola X4. Z GCam robi świetne zdjęcia, chyba najlepsze do 1000 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nokia 7.1 - jak się dobrze zapoluje można kupić do 1kpln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To weź Motkę X4 w wersji 4/64


 

Jeśli nie będzie problemem słaba bateria to OK. W teorii ma dostać andka 9.0 a tam jest bateria adaptacyjna, która trochę może pomóc.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakaś nie europejska ta Motka bo sklepy jej nie mają tylko allegro i Vat marża..??

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zgadza się, to nie PL dystrybucja.

 

Wysłano z Google Pixel 2 XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A tak poza konkursem...w miejscu gdzie bateria małego Pixela 2 była już skończona, ta w 2XL ma jeszcze połowę pojemności. Na razie najlepszy SoT to 6,5h na samym LTE.3af9f9d4aeeda8241a9b3af43dd02716.jpg

 

Wysłano z Google Pixel 2 XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyłącz baterie adaptacyjna i zobacz jaki będzie SOT. Ja u siebie nie widzę większej różnicy w czasie.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Androidzie 9 w dalszym ciągu po odrzuceniu powiadomień z ekranu głównego znikają także wskaźniki na ikonach aplikacji ? Strasznie mnie to irytuje na 8. Chyba, że to wymysł Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A wyłącz baterie adaptacyjna i zobacz jaki będzie SOT. Ja u siebie nie widzę większej różnicy w czasie.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Sprawdzałem na 2. Po pierwszych dwóch ładowaniach zero różnicy. Po około tygodniu bez adaptacyjnej bateria trzymała na LTE 2,5h. Z włączoną funkcją 4h na LTE a na WiFi około 4,5h. U mnie była spora różnica ale czytałem na grupach i forach różne opinie.

 

Wysłano z Google Pixel 2 XL

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Androidzie 9 w dalszym ciągu po odrzuceniu powiadomień z ekranu głównego znikają także wskaźniki na ikonach aplikacji ? Strasznie mnie to irytuje na 8. Chyba, że to wymysł Samsunga?

Na Pixelu nie znikają. Pojawia się niebieska kropka przy aplikacji na którą coś przyszło.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem przegląd swoich 'biznesówek'

Pierwsza z lewej umarła, chyba problem z płytą główną. Reszta w pełni sprawna. Miałem jeszcze gdzieś Scirocco Bronze, ale się zawieruszyła gdzieś.

Taki przeskok miałem z 6310i na e52. Były po drodze 9300i communicator, e51 czy N90 ale nie polubiłem się z nimi.

Nostalgia jak cholera. Później androidy weszły, czyli jedno i to samo.

Kurła kiedyś to było. 589dbca4521a0335a766b61c7af15f66.jpg

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też kilka 6310i. Ale mam gdzieś nówkę, nieużywaną z kartonem i papierami n95 i właśnie komunikator 9300 :) Ale to były wtedy maszyny .....


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w tym miejscu, ale jeśli ktoś szuka pewnego OnePlus 6T to mam taki zestaw wystawiony w ofertach niezegarkowych. Bez ciśnienia proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Androidzie 9 w dalszym ciągu po odrzuceniu powiadomień z ekranu głównego znikają także wskaźniki na ikonach aplikacji ? Strasznie mnie to irytuje na 8. Chyba, że to wymysł Samsunga?

Tak, w Note8 też znikają, natomiast, ja się z tego cieszę, bo nie nawidzę miliona powtórnych powiadomień i ich odklikiwania.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę ze nie tylko ja trzymam dalej 6310i na gorsze czasy ;)

To fakt kiedyś telefony były ciekawsze ja zacząłem od 9110 jeżeli chodzi o komunikatory potem 9210i, 9300, 9500, 9300i, e90 i potem jeszcze n900

Z serii e miałem przed e52 jeszcze e51 i tez trzymam kilka ale baterie strasznie spuchły :/ bardzo mi się podobała e72 to był dla mnie bardzo udany telefon.

Ehhh a teraz nuda same jabłka ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kroi się duuża obniżka cen Hyuawei...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę ze nie tylko ja trzymam dalej 6310i na gorsze czasy ;)

To fakt kiedyś telefony były ciekawsze ja zacząłem od 9110 jeżeli chodzi o komunikatory potem 9210i, 9300, 9500, 9300i, e90 i potem jeszcze n900

Z serii e miałem przed e52 jeszcze e51 i tez trzymam kilka ale baterie strasznie spuchły :/ bardzo mi się podobała e72 to był dla mnie bardzo udany telefon.

Ehhh a teraz nuda same jabłka ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Miałem i ja różne fajne Nokie, ale zdarzało się że po tygodniu wracałem do 6310i czy E52. Po prostu nie przypadały do gustu. W E50 BL-5C puchła jak oszalała.

Bardzo wygodną klawiaturę miał E90 Communicator.

Chyba kroi się duuża obniżka cen Hyuawei...

Ciekaw jestem jak to się rozwinie i czy wogóle (czy sprawie łba nie ukręcą). Jakiś czas temu ostrzegali przed szpiegowaniem od Huawei.

Z drugiej jednak strony sam Andek czy iOS też nas 'słucha'.

 

Dlatego robię test: spróbuję cały miesiąc tylko i wyłącznie na 6310i podziałać. Będzie masakra ale zobaczę czy w tych czasach jeszcze da się SOT podejrzewam minimum 7 dni będzie

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też parę razy próbowałem pierwsze co mnie wkurzało to, że joystick jest tylko góra-dół i brakowało mi prawo-lewo

Powodzenia ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uważa, że chińskie urządzenia nie szpiegują, albo szpieguje tylko jedna marka, albo w ogóle uważa, że przy takiej technologii jaka mamy telefony nie zbierają danych, to ja gratuluję dobrego samopoczucia.  :D


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam mam bardzo dobre samopoczucie. Od trochę ponad miesiąca korzystam z ...Huaweia  :D Wcześnie też korzystałem z Huaweia  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.