Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

kolega Eliasz znów "zarabia".......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrany :D

blackberry-key2-review-18.jpg?itok=bUMk8


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekaw jestem na ile Ci podejdzie, bo czytałem parę niepochlebnych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

dzisiaj odebrany :D

 

 

Fajny, widziałbym u siebie jako służbowy, ale za drogi.

 

Ja po dwóch dniach mogę co nieco już napisać o Pixelu 2 XL w stosunku do poprzednika czyli Pixela 2.

Myślałem, że różnic nie będzie, poza tymi oczywistymi, na papierze, ale jednak są.

Ekran - jego obawiałem się najbardziej. Jakościowo jest idealnie. Jedyne ale to jest dużo cieplejszy niż ten w mniejszym modelu. Większy ekran zdecydowanie na plus. Wydaje mnie się, że ma delikatnie lepszą responsywność., bardzo podobają mi się zaokrąglone rogi. Na androidzie 9.0 kolory są takie jak powinny być jaskrawe, bo na 8.0 ekran był wyprany okrutnie i jakby na 9.0 taki pozostał to bym go zwrócił.

Wykonanie - tu jest też inaczej. Oba telefony aluminiowe, pokryte "czymś". Tworzywo w Pixelu 2 XL ma inną strukturę, jest przyjemniejsze i sprawia wrażenie po prostu lepszego. Jest bardziej gładkie, 2 miała chropowate.

Głośniki - oba modele mają stereo, ale w małym modelu był dziwny podział. Górny grał tony wysokie i grał głośniej, a dolny grał niskie i ciszej. Było to słychać na YT. W Pixelu 2 XL oba głośniki grają dużo dużo głośniej, oba tak samo, dźwięk jest czystszy, nie jest tak ciepły jak w mniejszym modelu.

Bateria - tu super. Mały miał na LTE SoT na poziomie 4h do 5h na WiFi, 2XL po 2,5h LTE mam jeszcze 63% baterii.

Cała reszta jest już dokładnie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór :) sam miałem ten model pół roku, ale pozbyłem się na rzecz 6T.

 

Rozważałem 6T ale stwierdziłem, że nie daje mi nic ponad model 6, a zabiera mini jacka.

Poza tym Amazon miał świetną ofertę na wersję 256GB więc zapłaciłem odczuwalnie mniej niż za 6T 128GB. ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to blackberry, ale według mnie tylko dla osób chcących przenieść się w czasie i fanów marki nie mogących pogodzić się z tym, że iphone zabił im markę.

Przy dzisiejszych klawiaturach ekranowych, metodach pisania tekstu typu swipe, dyktowaniu w wielu językach nie widzę sensu powrotu do fizycznych przycisków pod wyświetlaczem. To tylko zabiera miejsce i czyni telefon mniej poręcznym.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Szymon - właśnie tego ruchy OnePlus nie rozumiem. Co premiera to naśmiewali się z Apple, że ma notcha, że nie ma gniazda 3,5mm, że ma szklane plecy a nie ma ładowania bezprzewodowego :)

No cóż, urośli na tyle, że nie muszą już się tak słuchać użytkowników jak wcześniej. Co nie zmienia faktu, że naprawdę fajnie działa ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli o aferze podsłuchowej - Huawei/ZTE, już jakiś czas temu Czesi ostrzegali przed zakupem, coś tam było mówione w radio i TV, a teraz:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-szpiegowska-komisja-europejska-bedzie-w-kontakcie-z-polskimi-wladzami/pmsd9sn

 

https://www.newsweek.pl/swiat/czy-huawei-szpieguje-nas-na-zlecenie-chinskiego-rzadu-zagrozenie-jest-duze/xy58gy5

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to blackberry, ale według mnie tylko dla osób chcących przenieść się w czasie i fanów marki nie mogących pogodzić się z tym, że iphone zabił im markę.

Przy dzisiejszych klawiaturach ekranowych, metodach pisania tekstu typu swipe, dyktowaniu w wielu językach nie widzę sensu powrotu do fizycznych przycisków pod wyświetlaczem. To tylko zabiera miejsce i czyni telefon mniej poręcznym.

I widzisz... Tu dochodzimy so fakt vs opinia. Wyglosiles opinie i ok taka masz. Ale fakt jest taki ze sa osoby ktore po prostu wola klawiature fizyczna i tyle. Na przyklad moja Luba tak szczerze nienawidzi dotykowych ekranów (zwlaszcza pisania na nich) ze robi sie nerwowa na sama mysl o tym. :) Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekaw jestem na ile Ci podejdzie, bo czytałem parę niepochlebnych opinii.

Miałem wcześniej KEYone, ten jest delikatnie lepszy. Poza aparatem, bo tu jest dużo lepiej.

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

I widzisz... Tu dochodzimy so fakt vs opinia. Wyglosiles opinie i ok taka masz. Ale fakt jest taki ze sa osoby ktore po prostu wola klawiature fizyczna i tyle. Na przyklad moja Luba tak szczerze nienawidzi dotykowych ekranów (zwlaszcza pisania na nich) ze robi sie nerwowa na sama mysl o tym. :)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

To BB, prawda? Jak się sprawuje?

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Ja tam śmigam tylko na bb od 15 lat z małą przerwa na nexusa 4. Niestety dotykowe klawiatury nie dla mnie, przy wysyłaniu kilkudziesięciu maili dziennie docenia się fizyczna klawiaturę

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dziś używając telefonu do napisana maila tylko dyktuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej KEYone, ten jest delikatnie lepszy. Poza aparatem, bo tu jest dużo lepiej.

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

A jaki to dokładnie model? Sorki za pytanie, ale w przypadku BB jestem totalnym laikiem, ale może bym spróbował i się przekonał ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest jeszcze słabsza ale nie gorsza jak się okazuje wersja Key2 LE

 

Wysłano z Google Pixel 2 XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do pytania. Używa ktoś Samsung Galaxy Note 9?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to blackberry, ale według mnie tylko dla osób chcących przenieść się w czasie i fanów marki nie mogących pogodzić się z tym, że iphone zabił im markę.

Przy dzisiejszych klawiaturach ekranowych, metodach pisania tekstu typu swipe, dyktowaniu w wielu językach nie widzę sensu powrotu do fizycznych przycisków pod wyświetlaczem. To tylko zabiera miejsce i czyni telefon mniej poręcznym.

 

 

I widzisz... Tu dochodzimy so fakt vs opinia. Wyglosiles opinie i ok taka masz. Ale fakt jest taki ze sa osoby ktore po prostu wola klawiature fizyczna i tyle. Na przyklad moja Luba tak szczerze nienawidzi dotykowych ekranów (zwlaszcza pisania na nich) ze robi sie nerwowa na sama mysl o tym. :)

 

Wygłosiłem też dwie rzeczy:

-iphone zabił blackberry

-klawiatura pod ekranem zabiera miejsce i czyni telefon mniej poręcznym(4.5'' key 2 ma 151mm długości...)

To są akurat fakty, nie opinie.

 

To, że mi bardziej odpowiada klawiatura ekranowa jest opinią. Patrząc jednak jak zareagował świat, konsumenci na takie modele telefonów to ta powszechna opinia przeistacza się w fakt, że fizyczna klawiatura nie ma racji już racji bytu w urządzeniach mobilnych naszych czasów.

 

Jest jeszcze jedna zaleta bb key-świetnie używa się klawiatury, gdy obrócimy telefon w tryb poziomy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ja wrócę do pytania. Używa ktoś Samsung Galaxy Note 9?

 

Ponieważ nikt nie odpisał, to ja z grzeczności to zrobię. Nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygłosiłem też dwie rzeczy:

-iphone zabił blackberry

-klawiatura pod ekranem zabiera miejsce i czyni telefon mniej poręcznym(4.5'' key 2 ma 151mm długości...)

To są akurat fakty, nie opinie.

 

To, że mi bardziej odpowiada klawiatura ekranowa jest opinią. Patrząc jednak jak zareagował świat, konsumenci na takie modele telefonów to ta powszechna opinia przeistacza się w fakt, że fizyczna klawiatura nie ma racji już racji bytu w urządzeniach mobilnych naszych czasów.

 

Jest jeszcze jedna zaleta bb key-świetnie używa się klawiatury, gdy obrócimy telefon w tryb poziomy :rolleyes:

Ok. Wytlusciles dwie rzeczy do których się nie odniosłem. Chodzi mi o brak sensu powrotu do fizycznych klawiszy. I do tego odniosłem się mówiąc o ludziach którzy na samą myśl o pisaniu na dotykowej klawiaturze dostają tików nerwowych. Ich istnienie jest faktem i ich opinia będzie skrajnie inna. Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do pytania. Używa ktoś Samsung Galaxy Note 9?

Mam 8-kę, a to praktycznie to samo.

 

Blackberry KEY2

Dzięki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackberry KEY2

Myślałem, że jak na gatunek który wyginął, to ceny będą bardziej przystępne :)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.