Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie telefonów, a dokładniej mobilnej fotografii, to aktualnie zbieramy prace na forumowy konkurs fotograficzny. Nawet kilkuletni telefon wystarczy, żeby wygrać rywalizację (mówię z własnego doświadczenia, Pixel 2 user here :))  jeśli macie dobry pomysł. Link do wrześniowej edycji: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/178616-konkurs-fotograficzny-wrzesie%C5%84/

Zachęcam do udziału, a niezainteresowanych przepraszam za spam :)

M52F5j6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal niepotrzebne apki, reszcie zablokuj powiadamianie, oprócz tego co potrzebne.

Ja korzystam z Outlooka, bo jest prosty. Sprawdzałeś?

Tak korzystałem, problem był z czytaniem maila który miał w sobie historie korespondencji, wchodząc w maila maila nie było widać ostatniej wiadomości, tylko wcześniejsze wymiany maili, dopiero po którymś otwarciu maila było widać ostanią wiadomość. Program łączy maile w wątki, ale nie radzi sobie z nimi.

Drugi problem to rozwiniete na stałe drzewo folderów, dla mnie to nieakceptowalne bo pracuje na tych folderach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U Kwiatka wszystko działa, ale czytałem, że część użytkowników Pixeli ma problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzje, i postaram sie przyzwyczaić i zrozumieć intencje poety.

Chociaż mam obawy, bo dzisiaj w gestym obszarze miejskim telefon co chwila zgłaszał "brak zasięgu" i zero kresek.....

Zainstalowałem Aqua mail, jest lepiej,

ale szukam dalej appki do maili która umie nie rozwijać drzewka folderów w poczcie, w chinolu było to po prostu ot tak, że foldery w poczcie można rozwinąć w głąb, jeśli jest podfolder, w razie potrzeby, każda appka do maila przeze mnie sprawdzana na S10+ operuje na rozwiniętym na full drzewie....

 

Jeszcze odnośnie fontanny powiadomień, przez cztery dni używania, telefon zgłosił średnio 410 powiadomień, dziennie :D

Do poczty spróbuj aplikacji BlackBerry odebrane. Jest płatna ale jak poszukasz to można to obejść.

Dla mnie to najbardziej czytelny i sprawny klient pocztowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlak mnie zaraz trafi. Aplikacje jak chcą to działają, jak nie chcą to nie działają. Nie można usunąć tej sekcji ostatnio otwieranych aplikacji przez co są zdublowane aplikacje w menu.

 

c593e5eaa2e786ce411278f87598528c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak Cię to tak bardzo denerwuje to zainstaluj sobie Lawnchair Alpha z kanału na Telegramie i tam można to wywalić. Lawnchair to ulepszona wersja Pixel Lauchera

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No ja się jakoś przyzwyczaiłem, chyba na dobre (aż sam się dziwię, że to piszę). Natomiast nie wyobrażam sobie siedzieć tylko na iOS, dlatego służbowo używam "czystego" androida. XS działa OK, a przede wszystkim jest bardzo poręczny. 

Oczywiście iOS nie jest idealny, bo lista fakapów tego systemu jest ze trzy razy dłuższa niż androidowa, ale przymykam oko bardzo mocno i jakoś leci, tym bardziej, że moje drugie urządzenie też do cudów natury nie należy (Xiaomi Mi A2) i baaaardzo daleko mu do Pixeli i chętnie zamieniłbym Xiaomi na małego Pixela 2. Z iP XS byłby idealny tandem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyzwyczaiłem się już do p20. Małe wymiary, jak dla mnie rozmiar idealny. Bateria spokojnie wytrzymuje cały dzień, tak że mam ok 4 godzin sot i jeszcze 40% zostaje. Chyba że używam nawigacji lub robię zdjęcia. Wtedy bateria znika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlak mnie zaraz trafi. Aplikacje jak chcą to działają, jak nie chcą to nie działają. Nie można usunąć tej sekcji ostatnio otwieranych aplikacji przez co są zdublowane aplikacje w menu.

 

 

 

Nie masz w głównym menu opcji "wyczyść historię"?


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się jakoś przyzwyczaiłem, chyba na dobre (aż sam się dziwię, że to piszę). Natomiast nie wyobrażam sobie siedzieć tylko na iOS, dlatego służbowo używam "czystego" androida. XS działa OK, a przede wszystkim jest bardzo poręczny.

Oczywiście iOS nie jest idealny, bo lista fakapów tego systemu jest ze trzy razy dłuższa niż androidowa, ale przymykam oko bardzo mocno i jakoś leci, tym bardziej, że moje drugie urządzenie też do cudów natury nie należy (Xiaomi Mi A2) i baaaardzo daleko mu do Pixeli i chętnie zamieniłbym Xiaomi na małego Pixela 2. Z iP XS byłby idealny tandem :)

Też mam Xs i bardzo fajnie mi się korzysta. Natomiast brakuje mi opcji żeby słuchać YT na wygaszonym ekranie. W androidzie robię to w ułamku sekundy. Dlatego sam myśle nad jakimś Androidem do kompletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

a to nie jest czasem kwestia posiadania konta Premium a nie samego systemu. U mnie na androidzie nie da się słuchać YT na wygaszonym ekranie na żadnym z urządzeń jakie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś YouTube wyświetlił zapytanie czy chce włączyć odtwarzanie w tle. Odmówiłem a teraz w ustawieniach nie widzę tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest czasem kwestia posiadania konta Premium a nie samego systemu. U mnie na androidzie nie da się słuchać YT na wygaszonym ekranie na żadnym z urządzeń jakie posiadam.

Tak, ale są aplikacje na androida które to umią. A na iOS 13 nie ma szans. Wszystko poblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wbudowane na stałe w Androidzie 10.

Ja w Andku 9 na Note8 też mam pasek najczęściej używanych programów, tyle, że pojawia się on dopiero po kliknięciu ikonki III

post-33253-0-42447100-1568109737_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dokładnie. W Android 9 było przecież identycznie jak jest w 10.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Androidzie 9 to były sugestie, które można było wyłączyć w ustawieniach strony głównej i potem już ich nie było widać. W 10 ten rząd ostatnio otwieranych aplikacji jest na stałe i nie można go ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:lol:

 

iPhone 11

  • 64 GB z 3599 zł

128 GB za 3849 zł

256 GB za 4349 zł

iPhone 11 Pro

  • 64 GB za 5199 zł

  • 256 GB za 5949 zł

512 GB za 6949 zł

iPhone 11 Pro Max

  • 64 GB za 5699 zł

256 GB za 6449 zł

512 GB za 7449 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

64 GB z 3599 zł i do tego zasilacz o mocy 5W

 

18W dopiero w Pro. Emejzing :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.