Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też samsung s9+ nie podpasował.Dziwne ustawienia w nie wiadomo jakich miejscach.Tylko,że ja wytrzymałem koło 4 miesięcy i poziom irytacji sięgnął zenitu.W sumie telefon sam w sobie bardzo fajny,ale android to dla mnie dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem problem, bo kupujesz urządzenie które MUSISZ pod siebie skonfigurować, jak tego nie zrobisz będziesz miał to co teraz czyli informacje o absolutnie wszystkim. Gelefon nie czyta Ci w myślach i nie sortuje powiadomień na te które Cię nie obchodzą ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem problem, bo kupujesz urządzenie które MUSISZ pod siebie skonfigurować, jak tego nie zrobisz będziesz miał to co teraz czyli informacje o absolutnie wszystkim. Gelefon nie czyta Ci w myślach i nie sortuje powiadomień na te które Cię nie obchodzą ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

 

 

... No chyba, że decydujesz się na ajfona  :D

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ajfon czyta w myslach i sam insgaluje apki ktore chcesz i kasuje ktorych nie chcesz ;)

Ja używam szajsungów od zawsze i nigdy nie miałem z niczym problemu ;)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam S9 i nie narzekam. Mogłby być troszkę szybszy i jak dla mnie zbędnej funkcji Bixby, którą udało mi się na szczęście jakoś uśpić ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dostałem Android 10 i się chwalę B) 

Fajna jest ta opcja czarnego motywu! Podoba mi się! 

 

Jak ja lubię Pixele! :wub: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kompletnie nas to Marcin nie interesuje, kompletnie. Ja za kilka dni dostanę ciemny motyw na iP XS i to będzie info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nas to Marcin nie interesuje, kompletnie. Ja za kilka dni dostanę ciemny motyw na iP XS i to będzie info :D

A ja ciemny motyw mam od Sajsunga s2 :) wot technika. Ale to były czasy gdy chciało mi się grzebać i wyciskać z tel max (custom romy). Teraz instaluje sobie Apex  launchera zamiast standardowego i mam wizualnie wszystko to co chce.

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ja ciemny motyw mam od Sajsunga s2 :) wot technika. Ale to były czasy gdy chciało mi się grzebać i wyciskać z tel max (custom romy). Teraz instaluje sobie Apex launchera zamiast standardowego i mam wizualnie wszystko to co chce.

Jeśli o mnie chodzi to funkcjonalnie i wizualnie stockowy Pixel Laucher jest idealny i żaden laucher poza Lawnchair nie ma do niego startu.

Czasy grzebania mam już za sobą

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dużo zajmuje ten ciemny motyw - 980 mb ja jeszcze nie instaluje.

U mnie 1216,1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzje, i postaram sie przyzwyczaić i zrozumieć intencje poety.

Chociaż mam obawy, bo dzisiaj w gestym obszarze miejskim telefon co chwila zgłaszał "brak zasięgu" i zero kresek.....

Zainstalowałem Aqua mail, jest lepiej,

ale szukam dalej appki do maili która umie nie rozwijać drzewka folderów w poczcie, w chinolu było to po prostu ot tak, że foldery w poczcie można  rozwinąć w głąb, jeśli jest podfolder, w razie potrzeby, każda appka do maila przeze mnie sprawdzana na S10+ operuje na rozwiniętym na full drzewie....

 

Jeszcze odnośnie fontanny powiadomień, przez cztery dni używania, telefon zgłosił średnio 410 powiadomień, dziennie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal niepotrzebne apki, reszcie zablokuj powiadamianie, oprócz tego co potrzebne.

Ja korzystam z Outlooka, bo jest prosty. Sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moja Mama straciła wzrok i potrzebuję dla niej telefon który będzie mogła obsługiwać głosowo (chodzi o komendy typu „zadzwoń do...”), telefon z klawiszami możliwie żeby były wyraźnie oddzielone od siebie. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Komendy masz w każdym androidzie gdzie jest asystent Google zainstalowany

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj program 3uTools. On sprawdzi czy iPhone jest oryginał, czy składa się z podzespołów jakie włożono w niego w chwili produkcji czy też jest jakimś składakiem niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Samoczynne restarty nie są normalne. Moze być coś z płyta lub bateria

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym się skończy, ale wcześnie zobaczę, co ten program wypluje.

Miałem kiedyś Iphona 5s. Przy dłuższych rozmowach potrafił "poparzyć" mi ucho. Modele 4s i 5s miały takową przypadłość. Słaba bateria oraz szybkie przegrzewanie skutecznie zniechęciły mnie do kolejnych zakupów produktów z jabłkiem.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na oryginał. To ok. Ale fakt restartów jest dyskwalifikujący, może to być efekt np. zalania, upadku lub przeszedł jakąś amatorską naprawę. Koszt naprawy może być duży i ogólnie nie ma sensu takiego dziadka robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zalecane jest zrobić czystą instalację nowego systemu pod itunes, bez przywracania danych i sprawdzenie wtedy czy problemy ustąpiły. Jeśli tak to przywracamy z icloud dane a aplikacje instalujemy ponownie. Jak dalej są problemy to wiesz że to telefon ma problem a nie oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja to SE?

 

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.