Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Barop napisał(-a):

Jak ktoś lubi soulslike to do pobrania jest demo gry Lies od P. Warto przetestować. Czekacie na dlc do Cp2077?

Czekam. Ponoć w liocu ma wyjść.

 

Tymczasem...bez większych nadziei kupiłem, myślałem że chwilę pogram. Moja żona też i jak "na chwilę" usiadła tak naparza 3 dzień a ja czekam. Jezu jakie to jest dobre polecam jak ktoś się wacha. Od d2 ressurected się odbiłem, immortal to paździież ale d4 to jest  sztos

 

Screenshot_20230611-075354_Chrome.thumb.jpg.fa8610e553f74103c5fb75149c165444.jpg


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Czekam. Ponoć w liocu ma wyjść.

 

Tymczasem...bez większych nadziei kupiłem, myślałem że chwilę pogram. Moja żona też i jak "na chwilę" usiadła tak naparza 3 dzień a ja czekam. Jezu jakie to jest dobre polecam jak ktoś się wacha. Od d2 ressurected się odbiłem, immortal to paździież ale d4 to jest  sztos

 

Screenshot_20230611-075354_Chrome.thumb.jpg.fa8610e553f74103c5fb75149c165444.jpg

Też gram, ale nie zawsze Blizzard pozwala ;)

20230608_231624.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, traczu napisał(-a):

Też gram, ale nie zawsze Blizzard pozwala ;)

20230608_231624.jpg

A u mnie stabilnie na pc. Raz wywalilo z serwera do tej pory


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już 10 dzień :P Na Diablo2 się wychowałem, 8 lat grania. Diablo3 - było takie "meh", pogram bo to Diablo. Diablo 4 to jak dla mnie wielki powrót, niezła fabuła, teraz świetny endgame. Gra się po prostu niesamowicie przyjemnie, w końcu jest mroczny klimat. Parafrazując klasyka "Wiecie co robi Diablo4? Odpowiada żywotnym potrzebom społeczeństwa" :) 

 

A na drugim biegunie, wjechał Beat Saber na PSVR2. Obecnie ulubiona gra mojej piękniejszej połowy, dla mnie też jeden z faworytów w VR :) a jak ja młócę w Diablo, to ona chwyta za Switcha i ogrywa Mario Odyssey :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

Ja gram już 10 dzień :P Na Diablo2 się wychowałem, 8 lat grania. Diablo3 - było takie "meh", pogram bo to Diablo. Diablo 4 to jak dla mnie wielki powrót, niezła fabuła, teraz świetny endgame. Gra się po prostu niesamowicie przyjemnie, w końcu jest mroczny klimat. Parafrazując klasyka "Wiecie co robi Diablo4? Odpowiada żywotnym potrzebom społeczeństwa" :) 

 

 

Kim grasz? U mnie wjechal Nekromanta :D grq się przyjemnie owszem :) klasa nekro wreszczcie jest tak samo silna jak inne (w d2 było nim trudno grać) 

 

16865610877224500217176776242951.thumb.jpg.d12f87922770d754049b3d81633bd023.jpg

 

 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak patrzeć, w D2 był średni do PVE, ale już Bone Necro na PvP, to była niezła maszynka :P chwała, za to, że w D4 mamy znów PvP i już pierwsze Uszy innych graczy zdobyte :D w D3 zrobili Necro najmocniejszą postacią, bo był głównym bohaterem jedynego dodatku :P

 

W D4 akurat Necro to jedyna postać, którą nie grałem (ogrywałem dwie bety), a obecnie gram Rouge, wczoraj wskoczył 64 poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ceteth napisał(-a):

To zależy jak patrzeć, w D2 był średni do PVE, ale już Bone Necro na PvP, to była niezła maszynka :P chwała, za to, że w D4 mamy znów PvP i już pierwsze Uszy innych graczy zdobyte :D w D3 zrobili Necro najmocniejszą postacią, bo był głównym bohaterem jedynego dodatku :P

 

W D4 akurat Necro to jedyna postać, którą nie grałem (ogrywałem dwie bety), a obecnie gram Rouge, wczoraj wskoczył 64 poziom. 

Widzę, że mam do czynienia z ekspertem :))) grasz w d4 według gotowych buildów czy kombinujesz sam?

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 lat grania w D2, dzięki tej grze nauczyłem się angielskiego i podstaw handlu, a potem na tym angielskim w sumie zbudowałem karierę. Zostałem kupcem, zwiedziłem kawał świata :) Więc akurat D2 ma u mnie bardzo specjalne miejsce, bo gdyby nie ono, bardzo możliwe, że nie byłbym tu gdzie jestem :P 

 

Do końca fabuły grałem ze swoim buildem i funkcjonowało to wcale nieźle (pod łuk). Potem już na endgame okazało się, że gotowy build robi z postaci potwora (pod miecze) i nagle po kilku zmianach czyściłem lochy, do których godzinę wcześniej nawet się nie zbliżałem bo padałem w kilkanaście sekund. Chociaż powoli zbierają się potężne itemki i może niedługo przesiądę się znów na łuk, bo wczoraj poleciał "Windforce" :) pamiętam jak marzyłem żeby mieć ten łuk grając w D2 za dzieciaka :) 

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Ceteth napisał(-a):

8 lat grania w D2, dzięki tej grze nauczyłem się angielskiego i podstaw handlu, a potem na tym angielskim w sumie zbudowałem karierę. Zostałem kupcem, zwiedziłem kawał świata :) Więc akurat D2 ma u mnie bardzo specjalne miejsce, bo gdyby nie ono, bardzo możliwe, że nie byłbym tu gdzie jestem :P 

 

Do końca fabuły grałem ze swoim buildem i funkcjonowało to wcale nieźle (pod łuk). Potem już na endgame okazało się, że gotowy build robi z postaci potwora (pod miecze) i nagle po kilku zmianach czyściłem lochy, do których godzinę wcześniej nawet się nie zbliżałem bo padałem w kilkanaście sekund. Chociaż powoli zbierają się potężne itemki i może niedługo przesiądę się znów na łuk, bo wczoraj poleciał "Windforce" :) pamiętam jak marzyłem żeby mieć ten łuk grając w D2 za dzieciaka :) 

Kawał ładnej historii :) a skąd bierzesz buildy? Szukałem czegoś dla nekromanty pod corpse explosion ale większość zatrzymuje się na 25lvl postaci i nie uwzględnia nefra z pierwszego patcha po premierze....

 

U mnie też diablo 2 to kawał życia :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam buildów, które mają kilkanaście godzin i powiedzmy 50 000+ wyświetleń :) Dla Necro np taka świeżynka.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Szukam buildów, które mają kilkanaście godzin i powiedzmy 50 000+ wyświetleń :) Dla Necro np taka świeżynka.

 

 

 

Czyli z tuby. Bo skille za złoto można sobie w każdej chwili zmieniać? Widze że jest opcja tefund wszystkich punktów. Czyli leveluje po swojemu a przy zmianie trudnosci na tier 2 wchodzi build dobrze myślę?


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, ja w ogóle od Tier2 zacząłem granie. Levelujesz szybciej, a bez problemu idziesz dalej. Po skończeniu fabuły możesz grać na Tier3 i wtedy zaczynają Ci już lecieć święte przedmioty, czyli po prostu lepsza wersja standardów. Okolice lvlu 70 to już Tier4 i itemy starożytne :) Polecam od razu przejść na Tier2 :) 

Tak jak piszesz, w każdej chwili możesz "zresetować" build i zbudować go kompletnie od nowa. Jakiś tam koszt tego jest, ale to marginalne kwoty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Znaczy, ja w ogóle od Tier2 zacząłem granie. Levelujesz szybciej, a bez problemu idziesz dalej. Po skończeniu fabuły możesz grać na Tier3 i wtedy zaczynają Ci już lecieć święte przedmioty, czyli po prostu lepsza wersja standardów. Okolice lvlu 70 to już Tier4 i itemy starożytne :) Polecam od razu przejść na Tier2 :) 

Tak jak piszesz, w każdej chwili możesz "zresetować" build i zbudować go kompletnie od nowa. Jakiś tam koszt tego jest, ale to marginalne kwoty. 

Nekromantą nie jest tak prosto, trochę na bossach jest kłopot bo trupów mało. A raz mi wykeciał Rzeźnik z d1 (losowy spawn) to przerobił mnie na mielonkę szybciej niż zdążysz powiedzieć "lubię zegarki) 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spotkania z Butcherem też tak wyglądały :D na razie jakieś 6:2 dla niego :D ciężko mi się odnieść do Necro, bo jak wspominałem nie grałem nim, natomiast grałem Druidem, który podobno jest wyraźnie słabszy i bez problemu sobie radziłem w becie na tier2. Może warto doszlifować trochę build :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w CS:GO i miałby ochotę na wspólne granie i discord/ts? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CSa nie gram, na Starfielda nie czekam, za to bardzo zastanawia mnie czy Diablo 4 wyjdzie na Nintendo Switch. Wiecie coś w tym temacie? Dużo ostatnio portów wychodzi na Switcha, więc może i nad tym pracują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w Baldura 3? Parę dni się broniłem, ale w weekend pękłem, kupiłem i nie żałuję. Niesamowita gra. Dziś z kumplem z pracy porównywaliśmy doświadczenia po ok 15h z grą. Jak by ktoś z boku słuchał to by pomyślał, że graliśmy w dwie różne gry. Spotykaliśmy inne postaci, robiliśmy inne zadania, albo po prostu te same, ale zupełnie inaczej. Jak ktoś lubi RPGi to pozycja obowiązkowa :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na razie daję spokój z grami AAA. Modern Warfare 2 po roku poszło w odstawkę a wyydawać 300zł za MW3, które defacto jest jak DLC to mi się nie widzi (Activision to strasznie chciwa korporacja)

Diablo IV okazało się rozczarowaniem, do 50 lvl jest zabawa a po zakończeniu fabuły nudny grind że aż się odechciewa. W starcitizena nie wierzę, myślę że będzie zbugowany i po roku go naprawią.

 

Żeby nie było, czekam na dodatek do mojego ukochanego Cyberpunka 2077 - Widmo Wolności. Premiera we wrześniu.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś gra w Baldura 3? Parę dni się broniłem, ale w weekend pękłem, kupiłem i nie żałuję. Niesamowita gra. Dziś z kumplem z pracy porównywaliśmy doświadczenia po ok 15h z grą. Jak by ktoś z boku słuchał to by pomyślał, że graliśmy w dwie różne gry. Spotykaliśmy inne postaci, robiliśmy inne zadania, albo po prostu te same, ale zupełnie inaczej. Jak ktoś lubi RPGi to pozycja obowiązkowa   

Jedyna rzecz, która powstrzymuje mnie przed kupnem to system turowy. Odbijałem się od kazdej gry turówki, przerasta mnie to
Jestem mega fanem BG i BG2, ale to już aktywna pauza i całkowicie inny styl gry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BG3 można wyłączyć system turowy, po prostu jest jako domyślny. Też wolę aktywną pauzę, ale przyznam, że tutaj turowo jest całkiem zjadliwie. Poza tym, jak na razie, więcej zwiedzam, gadam itd. niż walczę. Na razie pierwszy akt za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W BG3 można wyłączyć system turowy, po prostu jest jako domyślny. Też wolę aktywną pauzę, ale przyznam, że tutaj turowo jest całkiem zjadliwie. Poza tym, jak na razie, więcej zwiedzam, gadam itd. niż walczę. Na razie pierwszy akt za sobą.

Czyli tutaj tez jest opcja aktywnej pauzy? Pierwsze o tym słyszę … jeśli tak rzeczywiście jest na 100% to wchodzę w to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jest to do końca aktywna pauza, ale możesz przełączać się w locie między trybem turowym, a czasem rzeczywistym. Poczytaj najlepiej :) ja gram turowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.