Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

a mi granie w wyścigówki na kierownicy w ogóle nie odpowiada. To nie jest nawet namiastka prowadzenia prawdziwego samochodu, nie ma tego czucia auta, które jest w rzeczywistości. Forcefeedback nie oddaje według mnie dobrze utraty przyczepności czy zmiany nawierzchni. Niestety. U mnie przez to kierownica leży i się kurzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że nie ma tego "feelingu" co w aucie, ale akurat narzekanie, że nie czuć "pod tyłkiem" jak się auto zachowuje, to trochę jak narzekanie, że nie czuć piachu w zębach jak w Medal of Honor robiło się szturm na plażę. Dopóki nie kupi się symulatora, który to imituje jest to raczej jasne. Natomiast w goglach, to odczucie co się dzieje z autem jest lepsze niż po prostu na ekranie. Dodatkowo zależy w co grasz. Taka Forza Horizon np jest typowo arcadowa i niewiele z tego wyciągniesz, ale już w takim GT7, któremu bliżej do symulatora jazdy niż gry arcadowej, jeździ się zdecydowanie bliżej do realizmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, XoneX napisał(-a):

a mi granie w wyścigówki na kierownicy w ogóle nie odpowiada. To nie jest nawet namiastka prowadzenia prawdziwego samochodu, nie ma tego czucia auta, które jest w rzeczywistości. Forcefeedback nie oddaje według mnie dobrze utraty przyczepności czy zmiany nawierzchni. Niestety. U mnie przez to kierownica leży i się kurzy. 

Tutaj bardziej chodzi o refleks. Wielu kierowców zarówno rajdowych jak i wyścigowych gra w symulatorach, a nawet w "wyścigówki". Pewne nawyki też można sobie wyrobić. Więc to nie taki nonsens ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisałem SWOJE wrażenia, a co czują inni, to wrażenia innych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie zainteresowany jak ja wcześniej. Aktualnie promo na battlenecie na Diablo 2 Resurrected :13 ojro. Ja kupiłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceteth udało Ci się ukończyć human comedy-lake maggiore? Ja jestem niedzielnym kierowcą w gt7 i za chiny nie mogę tego ukończyć 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Hogg napisał(-a):

Może ktoś będzie zainteresowany jak ja wcześniej. Aktualnie promo na battlenecie na Diablo 2 Resurrected :13 ojro. Ja kupiłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

po dużej ilości godzin spędzonych w Diablo 3, jakoś dziwne mi się gra w D2R, niby fajnie, ale jakoś to lepiej zapamiętałem - oczywiście fajnie, że jest wsparcie dla większych rozdzielczości i w ogóle. Muszę w końcu sprawdzić Diablo 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.12.2023 o 00:10, Romi. napisał(-a):

Ceteth udało Ci się ukończyć human comedy-lake maggiore? Ja jestem niedzielnym kierowcą w gt7 i za chiny nie mogę tego ukończyć 😡

Kurczę, nie kojarzę po nazwach. Kampanie ukończyłem całą, więc jeśli tam było to tak. Jeśli to po prostu wyścig na jakimś torze, to tych za wiele nie robię, bo albo ścigam się online albo jak jeżdżę solo to praktycznie tylko na Nurburgringu :) 

Często na FB wyskakują mi różne grupki GT7, tam ludzie piszą czego na jakie wyścigi używają i zazwyczaj jak jest jakiś problematyczny wyścig, to biorą auto, które już bazowo jest mocniejsze niż dane wyzwanie pozwala i obcinają mu moc, ewentualnie na dłuższe wyścigi zmieniają mapę paliwa żeby nie robić pitstopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan grający te 15 lat temu w oryginał bawiłem się przednio przy remake'u. Grałem niespiesznie, gra nie jest jakaś turbo trudna. Polecam.

 

Kod-aktywacyjny-Resident-Evil-4-Edycja-Deluxe-Gra-PC-front.jpg.094588b57eba78e3de144dbc8c10d888.jpg


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, sprawa jest. :)

Nigdy w życiu nie miałem konsoli, a przypadkiem stałem się właścicielem niemal nieużywanego Xbox One, którego pozbywał się kolega.

Jakie gry dla siedmiolatki i pięciolatka polecacie?

Nie muszą być to najnowsze tytuły za 200zł - cokolwiek by to nie było i tak będzie dla moich dzieciaków nowością.

Na fizycznym nośniku, single player z racji jednego pada.

Edytowane przez Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman legends, Rayman origins, overcooked 2, seria unravel, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2024 o 09:54, Funky_Koval napisał(-a):

Jako fan grający te 15 lat temu w oryginał bawiłem się przednio przy remake'u. Grałem niespiesznie, gra nie jest jakaś turbo trudna. Polecam.

 

Kod-aktywacyjny-Resident-Evil-4-Edycja-Deluxe-Gra-PC-front.jpg.094588b57eba78e3de144dbc8c10d888.jpg

Szkoda że nie ma PL 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pierwszy raz zagrałem w alan wake, pierwsza część remaster, zapowiada się bardzo ciekawie ;)

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Watch Dogs Legion miałem na liście, a jest dobre promo na PS store. No i muszę powiedzieć, że mnie wciągnęło. Brakuje paru rzeczy lub są wkurzające np. prędkość drona na którym można latać. Jest jednak dużo zmian na plus jak świat gry, fakt, że można zagrać prawie każdym, to jak postacie są powiązane ze sobą. 

Kupiłem wresję gold z 80zł (efektywnie jeszcze mniej bo płaciłem PSN cards kupionymi poniżej retail), więc mam jeszce Watch Dogs 1 w pakiecie, ale to i 2kę ograłem już na PC szkoda, że save nie jest cross-platform 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do Cyberpunka z dodatkiem Phantom Liberty :) Wcześniej ogrywałem zaraz po premierze na PC ze średnią konfiguracją. Obecnie PS5 + 65 cali - robi niesamowitą robotę ta gra. W ogóle nie korzystam z szybkich podróży, do celu często chodzę żeby podziwiać miasto, generalnie dawno nie miałem tak, że wracając z pracy już nie mogę się doczekać żeby usiąść do konsoli i pograć :) 

 

@Kierownik

A Ty kolego po pierwsze - polecam gamepassa, płacisz miesięcznie jakoś 40-50 zł i masz dostęp do kilkuset tytułów. Takich topowych tytułów, nie same tanie badziewia, w które nikt nie gra. Dzieciaki będą miały w czym wybierać na pewno.

Po drugie, warto się jednak rozejrzeć za drugim padem. Do starszego Xboxa na pewno znajdziesz jakąś używkę lub po prostu jakiś aftermarket za małe pieniądze, a jednak fajnie pograć na konsoli we dwoje. Czy to pociechy razem, czy może nawet Ty z dzieciakami/żoną/znajomymi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunka też mam na liście i czekam na promo ;) @Ceteth teraz mam tak jak Ty z Legionem, kupiłem w piątek i już 18h gry... a gram tylko późnymi wieczorami. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład najpierw założyłem, że kupię jak będzie promo, a potem sobie wytłumaczyłem, że w sumie promocja trwa :P Jak kupisz oddzielnie CP i oddzielnie dodatek wychodzi 300 zł, a jak kupisz w pakiecie CB ultimate edition, to wychodzi 250 czy tam 260. Jak by nie było, taniej niż 300 :P to i gram :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pierwszy raz się skusiłem na zakup klucza do gry na Argentynę i aktywację przez vpn, szybka akcja a zamiast 100zl zaplacilem 10.. trochę cebula ale dziala

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem na kompie to też często kupowałem przez VPN i zero problemów, jedynie co to że potem masz pełno kont epic, steam, ubisoft w różnych regionach wiele maili itd. 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest aktywowane na moim koncie i tylko przed kliknięciem realizuj kod musialem zmienic vpn na inny region o dziwo działa szybko i bezproblemowo

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, bober5264 napisał(-a):

To jest aktywowane na moim koncie i tylko przed kliknięciem realizuj kod musialem zmienic vpn na inny region o dziwo działa szybko i bezproblemowo

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka
 

Tzw szara strefa ale na Steamie tak dodając gry do swojego glównego konta można dostać bana. 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Sony zbanowało masę kont bawiących się w kupowanie w ten sposób gier, lepiej uważać jak ma się już jakas sensowne bibliotekę gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przez VPN kupiłem masę gier, Argentyna, Turcja, Stany.

Ceny 10x tańsze.

Dzisiaj kupiłem Watch Dogs Legion za 8 złotych na Xboxa bo tak zachwalacie mimo że dwójka mnie odepchnęła młodzieżowym klimatem ale za 8 zeta włączę i zobaczę 😉

Jedynka Watch Dogs za to była zajebibi, klimatyczna-mroczna.

 

Tu nic nie banują bo nie zakładasz lipnych kont a jedynie przechodzisz automatyczną weryfikacje regionu przy zakupie a potem ściągasz grę z polskiego sklepu MS na swojej konsoli, koncie z swojego regionu.

Nie słyszałem aby kogokolwiek zbanowali przez MS a niektórzy są tak bezczelni 😁 że zakładają konta tureckie i płacą kartą założoną na ten region bo tam to dopiero jest eldorado i gry nawet po 70 groszy

 😛

Game pass ultimate podrożał i teraz trzeba dać za miesiąc 7-10 zeta a jeszcze kilka miesięcy temu kupić można było za 1,5 zeta przez VPN 😆

Cyberpunk też mi jakoś nie usiadł mimo że podstawkę przeszedłem, zaczynałem na PS4 zaraz po premierze ale nie szło grać i skończyłem potem na Xbox series x i tam już lata dobrze.

Dodatek Liberty sprawdzę ale na razie za drogi bo 36 zeta wołają z Nigerii a był już poniżej 30 zł. na AR 😛

Ultimate edition widziałem wcześniej za 62 złote i ludziska z pepperka czekają jak stanieje 😆

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to chyba niepotrzebnie kupiłem Watch Dogs Legion bo chyba jest w Gamę pass 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.