Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam pierwszą własną konsolę, jak ktoś ma jakieś rady, poleca jakieś gry to chętnie posłucham bo jestem totalnie zielony ;) 

Na razie założyłem konto, wykupiłem PS plusa (tego podstawowego) na rok, i ściągnąłem god of war. 

Brak opisu.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, vvv napisał(-a):

No to mam pierwszą własną konsolę, jak ktoś ma jakieś rady, poleca jakieś gry to chętnie posłucham bo jestem totalnie zielony ;) 

Na razie założyłem konto, wykupiłem PS plusa (tego podstawowego) na rok, i ściągnąłem god of war. 

Brak opisu.

Użytkownikiem konsoli nie jestem, gram na PC, ale śmiało mogę polecić Ci Cyberpunk 2077 wraz z dodatkiem Phantom Liberty. Tytuł na wiele godzin. Ja byłem i nadal jestem zachwycony. Co do exclusivów to zawsze chciałem zagrać w Ghost od Tsushima. Jeśli jestes zielony w temacie to tylko pozazdroscić. Przed Tobą do ogrania wiele tytułów. Chciałbym cofnąc czas, żebym mógl od nowa cieszyć się tytułami które wcześniej już ograłem. Powodzenia, życzę wielu fantastycznych chwil z twoją konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vvv zależy w co grasz, co Ci podchodzi i czy ograłeś już coś na innych platformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykup sobie tego środkowego PS Plusa, będziesz miał dostęp do kilkuset gier, wiele z nich to topowe tytuły z ostatnich lat. Jest tego tyle, że przez najbliższy rok/dwa nie będziesz musiał nic kupić.

 

Masz takie gry jak Spiderman, FarCry, Horizon, Assasins Creedy rózne części, Bloodborne, Doom, Alien, Returnal, Ghost of Tsushima, Ratchet i Clank, Death Stranding, It takes two, Control, Overcooked, Tomb Ridery, Ghost Runner, Devil may cry 5, i wiele, wiele innych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, vvv napisał(-a):

No to mam pierwszą własną konsolę, jak ktoś ma jakieś rady, poleca jakieś gry to chętnie posłucham bo jestem totalnie zielony ;) 

Na razie założyłem konto, wykupiłem PS plusa (tego podstawowego) na rok, i ściągnąłem god of war. 

Brak opisu.

Polecam Ci The Last Of Us 1 potem 2 jest to gra dla której kupiłem PS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze read dekad redemption 2. Jeśli Ci nie przeszkadza powolne tempo i lubisz westerny to jest to propozycja dla Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory grałem głównie na PC, szczególnie w GTA, Hitman, Watch Dogs, i Tom Clancy.

Jeśli chodzi o bycie zielonym, to bardziej w kwestii modelu biznesowego Sony. Na PC, istnieje kilka platform, gdzie można nabywać gry, wybierać różne regiony, itp. Jestem przyzwyczajony do tradycyjnego kupowania gier. Sony ma coś w rodzaju swojego "Netflix-a" z grami, więc zastanawiam się, którą opcję wybrać. Chciałbym zagrać w Cyberpunk, RDR2. Jeszcze się waham co do potrzeby posiadania GTA, zwłaszcza że musiałbym budować postać od zera. Hitmana odpuszczam, bo już zdobyłem wszystkie osiągnięcia na PC. Te gry, bez względu na wybór, musiałbym i tak zakupić ponad subskrypcję PS+.

Z drugiej strony, przyjrzałem się kilku tytułom wymienionym przez @Ceteth i środkowa wersja rzeczywiście dużo daje. Dostęp do Spider-Mana, Far Cry, Horizon, Assassin's Creed, Ghost of Tsushima, Ratchet and Clank, It Takes Two.

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tytuły, które wymienileś myślę, że może spodobać się Tobie Metal Gear Solid Ground Zeroes i Metal Gear Solid 5 Phantom Pain. Co prawda nie są to nowe tytuły, ale godnie się starzeją. Fabuła zagmatwana, ale rozgrywkowo super, a starsze części wypuszczają teraz jako remastery i remake dwójki. Sporo więcej tytułów można by wymienić, ale z powyższymi masz już i tak sporą listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że zagraj po prostu w GoW i RdR 2 i wróć za pół roku z pytaniem co dalej :D To bez uszczypliwości, tyle to będzie trwało. Ooo dodaj sobie Asasyna Valhale to wrócisz na następny Black Friday :D 

 

U mnie dziś wpadł Baldur's Gate 3 - szkoda ze nigdzie taniej nie było z okazji wyprzedaży i promocji :(

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąga strasznie zacząłem Destiny 2 i Mafia II. Zamówiłem też dysk 2tb. Na razie odpuszczę zmianę ps+ na wyższy. Kusi za to wiedźmin 3 bo na fajnej przecenie. Pewnie w poniedziałek znowu coś dokupię

No i wsparłem rockstara RDR 2 wpadło na -70%

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie kupić w normalnym pieniądzu Diablo 2: Resurrected? Kiedyś byłem fanem, ale nie uśmiecha mi się wydanie prawie dwóch stówek żeby sprawdzić czy podejdzie, pozdrówko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hogg napisał(-a):

Panowie, gdzie kupić w normalnym pieniądzu Diablo 2: Resurrected? Kiedyś byłem fanem, ale nie uśmiecha mi się wydanie prawie dwóch stówek żeby sprawdzić czy podejdzie, pozdrówko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na Pc? Patrzyłem na szybko na stronki z kluczami. Na enebie jest za 177zl. Na kuinguinie dużo taniej, ale nigdy nic tam nie kupowałem. Kupowałem tylko przez enebę i nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2023 o 09:51, vvv napisał(-a):

No to mam pierwszą własną konsolę, jak ktoś ma jakieś rady, poleca jakieś gry to chętnie posłucham bo jestem totalnie zielony ;) 

Na razie założyłem konto, wykupiłem PS plusa (tego podstawowego) na rok, i ściągnąłem god of war. 

 

Oprócz tych już wymienionych wg mnie koniecznie Uncharted 4 z dodatkiem i Days Gone. Dying Light 2 też warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepłacone i powinno być dodatkiem do mw2? Tak. Ale nie wierzcie narzekaniom w recenzjach. Nigdy nie strzelało mi się tak dobrze, retro mapy z mw2 2009 dają strzał nostalgii. Kampania fakt słaba ale nie jest to kompletny paździeż. Mam wbity maksymalny na tą chwilę 55lvl. Wszystkie unlocki z poprzedniej wersji przeniosły się do mw 3 :)

 

call-of-duty-modern-warfare-3-headline-logo-2.thumb.jpg.38c96a9f9dfbd29b5392ce8150f8b7fe.jpg

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przepadłem!

Wciągnęło mnie Astro i zbieram trofea – świetna gra do nauki obsługi pada. To moja pierwsza konsola i zupełnie nie znam możliwości, ale to, co dzieje się z padem w tej grze, po prostu wow!

Gram też w Gran Turismo Sport. Na razie skupiam się na szkole jazdy, urywam setne sekundy, ale palce trochę drewniane. Szkoda, że nie można cofać czasu, tylko każda próba to jazda od nowa. W rezultacie skaczę między różnymi grami, bo chyba zacząłbym rzucać padem. 

Zacząłem też przygodę z Red Dead Redemption 2, póki co to jakby spowolnione GTA, ale na koniu. W międzyczasie także Mafia II, God of War, NFS Heat, FC24. W kolejce czeka jeszcze Wiedźmin III.

 

Co ciekawe, mój szwagier zalogował się jako drugi użytkownik na mojej konsoli, więc mogę ściągać jego gry, a grać w nie z mojego konta. 

 

Rozważacie zakup PS Portal? 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale też kosztuje "tylko" 999zł ;) jakby miało przeglądarkę i możliwość odtwarzania YT, Netflix to pewnie już bym kupił. Wtedy byłby to tablet z padem, a tak to taki monitor z padem 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę przepadłem!
Wciągnęło mnie Astro i zbieram trofea – świetna gra do nauki obsługi pada. To moja pierwsza konsola i zupełnie nie znam możliwości, ale to, co dzieje się z padem w tej grze, po prostu wow!
Gram też w Gran Turismo Sport. Na razie skupiam się na szkole jazdy, urywam setne sekundy, ale palce trochę drewniane. Szkoda, że nie można cofać czasu, tylko każda próba to jazda od nowa. W rezultacie skaczę między różnymi grami, bo chyba zacząłbym rzucać padem. 
Zacząłem też przygodę z Red Dead Redemption 2, póki co to jakby spowolnione GTA, ale na koniu. W międzyczasie także Mafia II, God of War, NFS Heat, FC24. W kolejce czeka jeszcze Wiedźmin III.
 
Co ciekawe, mój szwagier zalogował się jako drugi użytkownik na mojej konsoli, więc mogę ściągać jego gry, a grać w nie z mojego konta. 
 
Rozważacie zakup PS Portal? 
Ja właśnie żałuję że nie kupiłem. Myślałem że będzie jak z vr, którego swoją drogą wzialem przed premierowo, i będzie normalnie dostępny, a tu psikus i nie można kupić. Sprzęt może i wykastrowany, ale na moje potrzeby, żeby położyć się na łóżku na 15 minut i w cos zagrac czy odpalić w trakcie nudnego spotkania, idealny.

Śledzę dostępność i może wpadnie do choinkę.

Co do netflixa, przeglądarki, gamepassa, to tylko kwestia czasu, aż zostanie odblokowany android który jest postawiony na Portalu, więc funkcjonalność na pewno się zwiekszy w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Hogg napisał(-a):

Panowie, gdzie kupić w normalnym pieniądzu Diablo 2: Resurrected? Kiedyś byłem fanem, ale nie uśmiecha mi się wydanie prawie dwóch stówek żeby sprawdzić czy podejdzie, pozdrówko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiem czy dalej można, ale na Steam można było zwrocić każdą grę do 14 dni jeżeli się nie grało się dłużej niż 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rebrov napisał(-a):

Nie wiem czy dalej można, ale na Steam można było zwrocić każdą grę do 14 dni jeżeli się nie grało się dłużej niż 2 godziny.

 

Móc można, a to D2:R jest na Steam? 

 

Ogólnie tutaj szanuje Xboxa i wycieczki zagraniczne (wirtualne). DS2:R swojego czasu za 25 PLN kupiłem czy ileś tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja GranTurismo 7 ogrywam na takim zestawie. Ogień niesamowity w goglach :)

 

 IMG_7594.thumb.jpeg.7a05ec3d0016b926e2615dc64a28f7b4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Ja GranTurismo 7 ogrywam na takim zestawie. Ogień niesamowity w goglach :)

 

 IMG_7594.thumb.jpeg.7a05ec3d0016b926e2615dc64a28f7b4.jpeg

Sprzęt konkretny 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że stojak na kierownicę się składa był warunkiem koniecznym stawianym przez piękniejszą połowę, żeby po użytkowaniu móc to schować :P Swoją drogą bardzo polecam, jak gracie przy jakimś stole czy biurku. Dużo lepiej można to poustawiać, pedały nie tańczą po całej podłodze, a po wszystkim można to "złamać w pół" i schować. 

 

Wrażenie z jazdy w goglach jest niesamowite, po krótkiej chwili można zapomnieć, że siedzi się na fotelu w pokoju, a poczuć rzeczywiście jak na torze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem ten stojak, jeszcze za czasów PS3. Fajna sprawa. Niestety później miałem dłuższą przerwę od ścigania się i gdy chciałem wrócić to okazało się, że Sony ubiło wsparcie dla mojej ówczesnej kierownicy Logitech Driving Force GT, gdy wypuszczali PS4. Adapterów wtedy jeszcze za bardzo nie było dostępnych, a i tak kierownica długo kurz zbierała i ostatecznie pchnąłem zestaw dalej znajomemu :( Ale co pograłem to moje :) Sporo wtedy jeździłem w Gran Turismo 5 na PS3 i do dziś pamiętam trofeum, z którym długo się męczyłem na pobicie ówczesnego prawdziwego rekordu toru Nurburgring ustanowionego przez stockowego Nissana GT-R :)  https://www.playstationtrophies.org/game/gran-turismo-5/trophy/23955-gt-r-official-record.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.