Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Siakieś takie mieszane uczucia wzbudza ta piąteczka :D

Brzydka nie jest, ale do Monstera to jej troszkę brakuje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siakieś takie mieszane uczucia wzbudza ta piąteczka :D

Brzydka nie jest, ale do Monstera to jej troszkę brakuje.

Miałeś w łapkach?  :)

Na żywo jest bardzo OK i nawet ciekawszy od mojej poprzedniczki snow baby  :)

Wydaję mi się że 44 mm. to minimum na taki wakacyjniak a zwyklak monster trochę przymały jest  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś w łapkach?  :)

Na żywo jest bardzo OK i nawet ciekawszy od mojej poprzedniczki snow baby  :)

Wydaję mi się że 44 mm. to minimum na taki wakacyjniak a zwyklak monster trochę przymały jest  ^_^

No nie, ale ja to chyba jakimś ortodoksem jestem, Monster to Monster :P Poza chwilami słabości oczywiście.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty bezel bez cyfr i byłby git.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ładna i ciekawa 5, ale niestety tylko substytut monstera, albo jako kolejny w pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Seików i Peżota.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bardzo ładna i ciekawa 5, ale niestety tylko substytut monstera, albo jako kolejny w pudełku

Może substytut ale zdecydowanie ma lepsze proporcje od Monstera.

Średnica 44 mm. i najważniejsze, między uszami 22 mm. i normalna bransa nie udająca zabiegami większej

Daję możliwość pobawienia się paskami bo 20 mm. to już imo kiepsko wygląda.

Monster na dzisiejsze zegarki/nurki to już trochę maluch i raczej to taki potworek niż potwór ^_^

Tylko to już klasyk i czornego w pierwszej wersji cały czas szukam  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz brzydal na bazar z nim;P

faktycznie czasem zegar na fotkach inaczej wygląda jak na żywo...i może to się tez tyczy tej piąteczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z lumą w tej pomarańczy? Dorównuje monsterowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się bardzo długo, raz w koszyku był SARB035, raz SDGM001, aż dzisiaj zamówiłem zupełnie inny :D

SARX019 Prestige. Powinien dotrzeć jutro/pojutrze, więc w weekend jakieś foty postaram się wrzucić. Jestem mocno podekscytowany.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie skończyłeś na środkowej opcji. U mnie bardziej budżetowy zakup ;)

 

na98vTX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem odmiennego zdania, ale upodobania są różne ;) Zwykły pasek jednak na pewno miałby pierwszeństwo gdyby nie bylejakość fabrycznego i nieszczęsne 21 mm między uszami ...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wymienić na inny , lepszej jakości .

Z drugiej strony przy tej cenie , raczej ciężko się spodziewać paska bardzo dobrej jakości.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem odmiennego zdania, ale upodobania są różne ;)

 

Poprawiam się: są różne, ale połączenie powyżej już naprawdę nie pasuje :D:P

 

Zawsze można wymienić na inny , lepszej jakości .

Z drugiej strony przy tej cenie , raczej ciężko się spodziewać paska bardzo dobrej jakości.

 

Ale ja nie mówię, że jest inaczej. Po prostu wyboru w 21 mm paskach tak naprawdę to nie ma wg mnie i pozostaje tylko zlecenie u forumowego "paskoroba". 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skóra nie jest twarda to wchodzą 22mm i po tygodniu nawet ładnie ułoży się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie skończyłeś na środkowej opcji. 

 

Będziecie się śmiać, ale zrezygnowałem z zakupu SDGM tylko i wyłącznie przez nieestetyczną (moim zdaniem) czcionkę, całą w dużych literach "AUTOMATIC". Ten detal nie dawał mi spokoju i ostatecznie przeważył szalę na korzyść SARX.

Ten Orient powyżej - świetny (choć za duży na mój nadgarstek), ale jakoś ten pasek rally mi do niego nie pasuje.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te drukowane litery na pewno mu uroku nie dodają, ale ma go na tyle dużo, że mam je w nosie :D Bambino ma dokładnie taką samą średnicę co SDGM, więc za duży na pewno by nie był ;) Co do paska 22 mm do 21mm uszu to przez chwilę przeszło mi przez głowę takie rozwiązanie, ale szybko się z niego wyleczyłem. Na za szerokie nato nie mogę patrzeć, więc to pewnie też by mi przeszkadzało.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykład 22 w uszach 21mm - nic nie widać, ale jak mówiłem musi być miętki-giętki, inaczej beznadziejny efekt, o którym wspominasz:

(w zależności od paska, 21mm uszy mogą strzępić 22mm pasek; tak masz rację pasków 21mm jak na lekarstwo)

 

08bf20a535e5d35cd308b447df240639.jpg

6babc4f08e98f36a53fa4eac45c39723.jpg

post-32788-0-45348100-1385381009_thumb.jpg
 
nie wiem co kolega ma do tego napisu, ja również mam na niego wylane:
post-32788-0-29767600-1426582402_thumb.jpg
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że mam i chwalę ale dolny pasuje do górnego.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem...ja wiele miesięcy te zegarki oglądałem i nie mogłem się przekonać. Może to wpływ posiadanych SARBów :D Ta czcionka AUTOMATIC pasuje mi co najwyżej do Monstera i innych diverów, a nie do garniturowca. Sam napis Seiko rozumiem, bo to logo i jakoś wzrokowo jestem przyzwyczajony. No ale to przecież kwestia gustu - mówimy o zegarkach, które mają w środku ten sam mechanizm, szafir na topie, więc tutaj decyduje co komu się podoba. Dla mnie wygrał SARX019 (myślałem jeszcze o SARX033) i podejrzewam, że na długo wyleczy mnie z chęci posiadania GS. Każdy z nas inaczej postrzega piękno, szczególnie w tak wyrafinowanej kwestii, jak zegarki. Kiedyś, przeglądając forum trafiłem na wiele negatywnych słów w kierunku SARB017, głównie, że za mały, be i w ogóle - a po tym, jak go kupiłem, stał się moim ulubionym zegarkiem, z którego nie zrezygnuję nigdy. Więc opinię każdy ma swoją, subiektywną. Zrezygnowałem z SDGMa, bo znając mnie, wiecznie by mnie uwierał ten mały detal, jak ziarnko grochu, bajkową księżniczkę. Długo zastanawiałem się nad każdym z moich zegarków (jedynie jeden i to nie Seiko, którego kupiłem pod wpływem impulsu - teraz wiem,że nie zostanie ze mną). Poza tym, fajnie będzie ulubioną, japońską trójcę pokazać, gdzie jeden będzie miał tarczę z rzymskimi cyframi, drugi z arabskimi, a trzeci z kłami wampira :D 


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDGM i twój SARX są zupełnie inne. Tu może być tylko wybór który kupić najpierw. Ja napewno za jakiś czas coś w tym stylu jak 019 sobie sprawię.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.