Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

A i obejrzałem całe dwa sezony i powiem że są świetne 🤗🤗🤗 a zakończenie rewelacja 👍👍👍

81QlgQbZnDL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Barbie na Amazonie można już wypożyczyć za 15zł w niedzielę zasiedliśmy z moją drugą połową do seansu. No cóż, powiem tak. Cieszę się, że podczas obecności w kinie wybraliśmy jednak Oppenheimera. Samo Barbie, rozumiem co chciano w filmie przekazać, ale to chyba jednak nie dla mnie. Nie był to do końca zmarnowany czas, oglądałem w życiu dużo gorsze filmy, ale jeśli, ktoś z Was zastanawia się czy na całym tym hajpie powinien film obejrzeć, to prawdopodobnie nie jest to film dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Jako, że Barbie na Amazonie można już wypożyczyć za 15zł w niedzielę zasiedliśmy z moją drugą połową do seansu. No cóż, powiem tak. Cieszę się, że podczas obecności w kinie wybraliśmy jednak Oppenheimera. Samo Barbie, rozumiem co chciano w filmie przekazać, ale to chyba jednak nie dla mnie. Nie był to do końca zmarnowany czas, oglądałem w życiu dużo gorsze filmy, ale jeśli, ktoś z Was zastanawia się czy na całym tym hajpie powinien film obejrzeć, to prawdopodobnie nie jest to film dla niego.

A ja byłem w kinie i dobrze się bawiłem 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dziewczyny musiały mnie wołami ciągnąć na barbie. I zrobiły bardzo dobrze. Fajny film z paroma ważnymi sprawami do powiedzenia. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Moje dziewczyny musiały mnie wołami ciągnąć na barbie. I zrobiły bardzo dobrze. Fajny film z paroma ważnymi sprawami do powiedzenia. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Zgadzam się 👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

paroma ważnymi sprawami do powiedzenia

 

Jakie to były sprawy ? Byłem z 8 - latką i nic takiego nie dostrzegłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Jakie to były sprawy ? Byłem z 8 - latką i nic takiego nie dostrzegłem.

Ona była z Tobą czy Ty z Nią 🤔🤔🤔😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej Damięcki nie żyje 🥺🥺🥺

z30416636AMP,Maciej-Damiecki.jpg

0408046.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

W oczekiwaniu na premierę "Napoleona" Ridleya Scotta mała zabawa - pamiętacie taki film..?  ;)

 

 

" Pojedynek " z 1977r Ridleya Scotta 😁😁😁

The_Duellists_poster_uk.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie na CBS Europa. Jeden z tych filmów, które widziałem z milion razy i pewnie drugi milion jeszcze chętnie obejrzę. I dzięki którym w sumie jestem dość zadowolony, że mam tyle lat, ile mam. I za które tak kocham (szlachetną miłością platoniczną, rzecz jasna) Tomka Kruza... I z powodu których tak żałuję, że Gene Hackman już nie gra... ;)

 

No i żart Gene'a Hackmana: "Dlaczego zostałem prawnikiem..? Kiedy byłem małolatem, pracowałem dorywczo w klubie tenisowym. Nosiłem rakiety za bogatymi kolesiami, którzy byli po prawie i ich przyjaciółkami. Kiedy widziałem te długie, opalone, zgrabne nogi, wiedziałem już, kim chcę zostać. Dziewczyny też miały długie nogi." Ach, te suchary sprzeda lat... :D

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2023 o 05:15, TomcioMiki napisał(-a):

" Pojedynek " z 1977r Ridleya Scotta 😁😁😁

The_Duellists_poster_uk.jpg

Kilkukrotnie do niego wracałem, ale jak zawsze tak i dziś znowu nie pamiętam o co im poszło..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja zwrotna - Netflix - wg mnie bardzo dobry serial, oparty na książce Żulczyka - polecam :) 

 

Ciała - również Netflix - fani Dark powinni być zadowoleni - również polecam


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Solve napisał(-a):

Informacja zwrotna - Netflix - wg mnie bardzo dobry serial, oparty na książce Żulczyka - polecam :) 

 

Wczoraj skończyłem, potwierdzam warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Solve napisał(-a):

Informacja zwrotna - Netflix - wg mnie bardzo dobry serial, oparty na książce Żulczyka - polecam :) 

 

Ciała - również Netflix - fani Dark powinni być zadowoleni - również polecam

 

Nie chcę spojlerować, dlatego piszę dość ogólnie ;) Serial trochę płytszy niż sama książka, ale widocznie tak musiało być, aby tempo akcji było odpowiednie (dlatego też pewnie zupełnie pominięto kwestie związane z przemyśleniami uczestników pewnego wąskiego grona spotykającego się w tym samym czasie, w tym samym miejscu). Fajnie, że w serialu głos Kani mówi czasem, co siedziało w jego głowie, co czuł spożywając napoje, w książce jest tego więcej (i lepiej). Brakuje mocno pewnej sceny z kwiatami :) 

 

Wiem, że kręcą też "wzgórze psów". Dobrze ale i niedobrze jednocześnie, bo w tej książce rozkminy są na jeszcze wyższym poziomie i nie wiem, czy serial to odpowiednio odzwierciedli... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2023 o 18:39, neclocus napisał(-a):

@Edmund Exley moze pamietasz tytul filmu?
- autobusem turystycznym po Bliskim Wschodzie podrozuje amerykanskie malzenstwo , w pewnej chwili z gor pada strzal, kobieta zostaje ranna, strzal oddal jeden z dwoch chlopcow pasacych kozy, karabin mysliwski wysokiej klasy zabrali z domu bez wiedzy ojca, ten wczesniej dostal bron od bogatego mysliwego polujacego w okolicy...
film to jakby kilka nowel a fabula 'kreci' sie wlasnie wkolo tego karabinu i niefortunnych wydarzen z nim zwiazanych

Akurat leci na Paramount

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2023 o 14:08, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Był już ktoś z Was?

Faktycznie tak niefortunnie pocięty i poskładany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.