Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do "Wyjazdu integracyjnego" nawet nie podchodzę szkoda oczu i czasu. "Listy do M " planuję zobaczyć choćby z tego powodu, że to polska odpowiedź na "To właśnie miłość" - ale bardzo lubię ten film i mogę być bardzo krytyczny po obejrzeniu - poza tym gra - czy w przypadku Karolaka można mówić w ogóle o grze aktorskiej - ok jest tam Karolak - a kolesia nie znoszę.

 

Oglądałem ostatnio Kreta z Szycem i Dziędzielem - dobry film, podobała mi się kreacja Pszoniaka.

A z zagranicznych Margin Call - powiem tak ciekawy, bardzo dobra scena na schodach gdzie filmowy Eric Dale ( Stanley Tucci I) opowiada o moście - coś niesamowitego - najlepsza scena filmu :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu bylem w kinie na filmie Szpieg. Nie jest to film z wartka akcja,ale caly czas jest jakas tajemnica i zagadkowa atmosfera. Ogolnie polecam bo ja lubie takie filmy, chociaz nie wszystkim sie pewnie spodoba.

 

Jakmims przykladem odniesienia moze byc film The Good Shepherd bo to podobne klimaty :)

 

O tak, bardzo dobre kino, w koncu odetchnąłem z ulgą, ponieważ kiedy pojawił się ten film w kinach mogliśmy z żoną pójść na seans po długim, kilkumiesięcznym okresie posuchy. Fajne kino, przypominające mi stare filmy szpiegowskie. Oldman pokazał klasę. Kiedy wyszliśmy z kina ok 24-tej, wszyscy dyskutowali czy to był "tailor", czy może ktoś inny. OI oto chyba chodzi w dobrym kinie.

A z takich starszych, ostatnio oglądałem "Company" Altmana jako przeciwwagę do "Black Swan" jako kina traktującego o balecie. Samo nazwisko Altman chyba służy tutaj za wystarczający komentarz jeśli chodzi o poziom, polecam. Taki fabularna konstrukcja zahaczająca o dokument, gdzie głównym aktorem jest tak naprawdę balet chicagowski.

 

A przedwczoraj zjadłem film "Irina Palm" z Marianne Faithful. I tutaj widać różnicę pomiędzy kinem europejskim i amerykańskim, kiedy dotykają takich tematów. Amerykanie nie byłiby chyba w stanie zrobić takiego filmu. Typowo brytyjskie, świetne kino.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio obejrzałem Elite Zabójców film osadzony w realiach lat 80 ubiegłego wieku /te za***iste ciuchy i samochody :) /

opowiada autentyczna historie która po latach wyjawił Sir Ranulph Fiennes ,swietna obsada

szybka akcja warto zobaczyc

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z westernów. Polskich- "Prawo i pięść". A potem też mocne kino "Ogniomistrz Kaleń"- bardzo dobra rola W. Gołasa i w podobnej tematyce "Wilcze Echa".

Naprawdę dobre polskie kino. Od jutra biorę się za stare polskie kryminały.

 

Poezja,uwielbiam te filmy,a zwłaszcza o tematyce z Bieszczadami w tle

 

U mnie dalej oldschoolowo; nie było ale czy będzie tego nie wiem, lepszego filmu o egzystencji

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=nomSDcdnX_4

 

oraz ten;

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=g-Hw2_Ani0Q

a po nim to;

 

http://www.youtube.com/watch?v=mHGLBy2CdjI

 

oraz coś z lekka współczesnego w reżyserii D Lyncha

Film odbija trwały ślad w psychice; a to taka;

 

Old man, z racji tego, że nie posiada prawa jazdy wyrusza w kilkuset milową podróż do swojego brata by się z nim pogodzić na kosiarce!....

Zresztą nie będę Wam zdradzał fabuły,oglądnijcie sobie sami,doskonaly film na długie jesienno zimowe wieczory

 

Jeśli ktoś po obejrzeniu tych filmów nadal będzie tym samym człowiekiem tzn, że powinien zastanowić się nad sobą :)

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lot nad kukułczym gniazdem- klasyka, świetny film.

Ja za to mam za sobą kulka pierwszych odcinków "Kompanii Braci". Wydaje się być niezły, ale "Pacyfik" chyba zrobił na mnie większe wrażenie od samego początku. Ogólnie polecam jak ktoś lubi te klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj widać różnicę pomiędzy kinem europejskim i amerykańskim, kiedy dotykają takich tematów. Amerykanie nie byłiby chyba w stanie zrobić takiego filmu.

 

Polecam twórczość Todda Solondza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że różne mamy gusta, ale jak na Boga może się podobać film pod tytułem "drzewo życia" ? Widzieliście? Film totalnie zakręcony, jak dla mnie beznadziejny. Albo ja mało uczuciowy jestem, już sam nie wiem co o tym sądzić. Przez pól filmu jakieś zdjęcia krajobrazów, dinozaurów, planet i innych cudów natury - masakra. A widząc taką obsadę jak Brad Pitt i Sean Penn miałem nadzieje zobaczyć dobry film. Katastrofa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że różne mamy gusta, ale jak na Boga może się podobać film pod tytułem "drzewo życia" ? Widzieliście? Film totalnie zakręcony, jak dla mnie beznadziejny. Albo ja mało uczuciowy jestem, już sam nie wiem co o tym sądzić. Przez pól filmu jakieś zdjęcia krajobrazów, dinozaurów, planet i innych cudów natury - masakra. A widząc taką obsadę jak Brad Pitt i Sean Penn miałem nadzieje zobaczyć dobry film. Katastrofa.

ROTFL :)


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem "Życie na podsłuchu" na reżimowej (nawiązując trochę, z przymrużeniem oka, do tamtych czasów) dwójce. Oglądałem ten film po raz drugi i tak samo mnie i żonę wgniótł w fotel. Polecam, jesli ktoś lubi takie kino. Doskonałe zakończenie.

 

qzn - dzięki za podpowiedź, muszę sprawdzić. Tak na szybko po wikipedii, nie wiem czy kiedyś "Palindromów" nie zacząłem oglądać.

Edytowane przez shinobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć wpisów o tych filmach wiec polecę trzy pozycje obejrzane ostatnio. Filmy zrobiły na mnie kolosalne wrażenie - szczególnie udany mariaż dźwięku i obrazu:

 

1. Small Town Murders Song:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VB22oo_f8g0

 

2. AnimalKingdom:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YNszOl14AWg

 

3. Anioł nad morzem - Un Ange ? la mer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ynOKpkVoTAY

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film - Postrach nocy - z Colinem Farellem - bez komentarza - sądzę, że to i tak za wiele


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w kinie na "Moneyball". Generalnie bardzo fajny, obyczajowy film. Momentami jest hollywood'zko, ale generalnie Pitt był całkiem przekonujący. Fabyła pomieszana z faktami no i jest okazja do przyjrzenia się jak fukcjonuje amerykański baseball od kuchni/szatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorączka (HEAT) wlaśnie w telewizji

świetna obsada i niezły film - polecam (chociaż trwa 3h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film - Postrach nocy - z Colinem Farellem - bez komentarza - sądzę, że to i tak za wiele

 

Podziwiam. Dotrwałem do połowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na dużym ekranie "Anatomia strachu". W moim odczuciu bardzo kiepski. Ani interesujący, ani straszący. Taki do ogladania jednym okiem przy prasowaniu koszuli. Aż dziw, że lubiani przeze mnie Nicolas Cage i Nicole Kidman zdecydowali się na grę w tym filmie.

Coraz rzadziej udaje się zobaczyć coś dobrego. :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy porozmawiać o Kevinie - sama forma dla mnie zbyt chaotyczna, daje do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Linczu - spodziewałem się czegoś więcej - mocniejszy był Dług.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy porozmawiać o Kevinie - sama forma dla mnie zbyt chaotyczna, daje do myślenia.

 

Wkurzył mnie ten film a właściwie postawa głównej bohaterki.

Ale obejrzeć warto.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujące i nielogiczne zachowanie głównej bohaterki to główne przesłanie filmu. Film dla wielu nie do przetrawienia, ale tak jak napisałeś warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorączka (HEAT) wlaśnie w telewizji

świetna obsada i niezły film - polecam (chociaż trwa 3h)

 

Tak, wczoraj obejrzałem, po raz trzeci :D

Cały czas tak samo świeży, Mann w szczytowej formie. Teraz już chyba nie robi się takich filmów sensacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.